Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hhahah, popadały jak muchy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale Tizzy miała farta że na Ciebie wtrafaiła :loveu::loveu: Jest bardzo ładną suczką i myślę że kto inny by ją zlapał i trzymal do rozmnażania :shake: Szkoda że mama nie da się namówić żeby Tizzy mieszkała w domu....Swoją drogą to ma jakieś argumenty? W końcu Tosca z wami mieszka. Cały czas myślę że ktoś ją może szukać. Większość haszczaków dla mnie jest taka sama :evil_lol::evil_lol::eviltong: Ale ona przez te oczy jest dość charakterystyczna. Przeszukiwałaś Bezdomne Szpice? [quote name='betty_labrador']czesc :multi: ostatnio myslalam o Tobie ze gdzies zniklas :) ja sciagam ludzi myslami ;) milo ze wpadlas ;)[/QUOTE] :lol::lol: Dziś też myślałaś? Wszystkiego NAJlepszego w 2010r!!
  2. Hej. Genialnie w nim wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gustowne wdzinko.
  3. Cześć :multi: w 2010r! Córeczka Kentakiego jest prześliczna :loveu::loveu::loveu: Baaardzo podobna do taty :loveu:
  4. Nadrobiłam :evil_lol: Wszędzie o dzieciach :crazyeye: Tu dzieci nie ma a i tak o nich gadacie :evil_lol::evil_lol: Waszka się zamknie w sobie jak tak dalej pójdzie. Waszka, zapodaj jakieś foty Lunety, Pepy, kotów, nooo czegokolwiek, oprócz dzieci :evil_lol::evil_lol: Bigos, zabieraj ze sobą ten klucz i wychodzimy!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hhahahahahah. Witam w Nowm roku!
  5. Ooo jaki mały Mikołaj :loveu::loveu::loveu: A Śnieżynki ma?
  6. Dzięki Tobie już nie muszę jechać na Starówkę :lol::lol::lol: Miałam takie plany w grudniu gdy zapalili światełka i jakoś nie mogłam się wybrać. A Ty zrobiłaś taaakie ładne foty że mi wystarczy :evil_lol::loveu: Aza pędziwiatr :crazyeye:
  7. I my, i my!!!! Jesteś bardzo podobna do mamy :) A Miya ma super szele :loveu:
  8. Wszystkiego NAJNAJlepszego dla waszej całej trójeczki w Nowym Roczku:loveu:
  9. Ajajajaja, mniam, mniam, maniam...mmmmmmmmm..
  10. Super że dojechaliście cali i zdrowi :multi::multi::multi: Prima boska :loveu:
  11. A 36 TC to który miech?? Najlepsiejszego :multi::multi::multi: w 2010 (no nie mogę się przyzwyczaić pisać tę datę :evil_lol:) [SIZE="1"]Toffi został w Wawce? :)[/SIZE]
  12. Cześć Noworoczne! Przypominam się :eviltong: [quote name='anetta']Vectra, jak się nazywa ten gburowaty, zajefajny :evil_lol: wet i gdzie przyjmuje?[/QUOTE]
  13. Witam w Nowym Roku! widziałam kask :mdleje: Jezuuuu :evil_lol: Czego to ludziei nie wymyślą :crazyeye::cool1: Ciekawe, my takich bajerów nie mieliśmy i żyjemy :cool3: Ale pyszności :eating:
  14. Ależ ona jest śliczna :loveu: uchi ma fantastyczne! Jaką ma sierść? Wygląda na szorstką. Bawcie się dobrze :multi: Najlepszego!!
  15. [CENTER][img]http://elementarz1.blox.pl/resource/nnr5linia.gif[/img] [b]Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2010 Roczku!!!![/b] [img]http://yelims2.free.fr/Fete/Fete.gif[/img] [img]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseurs.gif[/img] [img]http://s124.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1324299&t=633979727665720382&id=43165712&vid=43165712[/img][/CENTER] [img]http://rysunki.bardzofajny.net/wp-content/uploads/2007/08/noworoczne_postanowienie.gif[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłam na pl. Konstytucji i bawiłam się przednio :evil_lol::evil_lol: Zimno bardzo ale trochę pofikalismy to od razu się zrobiło cieplej :evil_lol: Myślałam że więcej będzie piosenek MJ, pod tymm względem trochę byłam zawiedziona. A miały być tematem przewodnim imprezy a wg mnie to jego piosenki były dodatkiem do wszystkiego :-( Po imprezie jak po wojnie :evil_lol: Szkło wszęęędzie leżało, po prostu armagedon :evil_lol: Wróciłam o 4. Dziś jestem jeszcze taka rozemłana :evil_lol: i poszła bym spać. Uszaty zniósł to bardzo źle, chował się to pod kaloryfer to pod półkę z lapmką, dostał jakichś drgawek....:shake: Jak wróciłam do domu dopiero się załatwił a nawet chciał się bawić patyczkiem. A z nowości. W końcu zdecydowałam się na Sam Avilkę. Nie mogłam myśleć w nieskończoność który wybrać (Nokia 3600 czy Sam Avila) bo w końcu nic bym nie kupiła :evil_lol: Bardzo fajniutki telefonik, nie żałuję. Ma swoje małe wady ale który ich nie ma... :eviltong: Masajek od Mikołaja dostał kamizelkę odblaskową i Denta Rask :loveu::evil_lol: Oczywiście po kosteczce po paru minutach nie było śladu :siara: Biletu nadal nie ma :cool1: Super że jeszcze 2 dni wolnego :multi: Juuuhuuuuu :multi::multi: [SIZE="1"]Kasia, Agga, niestety musieliśmy się z nią pożegnać...:-(:-(:-(:-([/SIZE]
  16. Dostałam pw. Nie ma co gdybać jakim cudem się wydostał, niestety mu się udało i trzeba teraz go szukać :shake::shake: Szukaj wiatru w polu chciało by sie rzec... A w lecznicy powinni wyciągnąć wnioski z tego co się stało :mad: Mogłabym pomóc w szukaniu (weekendy) go ale nie mam transportu więc jakby uzbierało się dość dużo osób to mogę się zabrać z kimś. Nie oszukujmy się, 3 osoby, (przykładowo) nic tu nie zdziałają.
  17. Aż dziwi że na Kaję nie ma chętnych :roll: Ona jest przecudowna! :loveu: Takiego orginału nigdzie się nie dostanie :loveu::loveu: Marcyha, będzie można Wiki vel Goldi zobaczyć na fotach? :cool3: :eviltong: Nie powiem, mała zapadła mi w pamięci :rolleyes: Ciekawe dlaczego... :evil_lol:
  18. Już rok?! Niesamowite. Nie interesowała się bombkami? hahaah Pannica jest piękna.
  19. Heeej, hoo hej hooo [quote name='Agnes']anetta a do tej karty nie trzeba dawac swojego zdjecia?:evil_lol:[/QUOTE] No trzeba, trzeba :p [quote name='Bzikowa']Super wyszły Ci te motylki na kwiatach :) Gratuluję cierpliwości ;) A może jakiś aktualny Uszaty gdzieś Ci się zapodział? A jak to jest z tą WKM? Można dać, jak rozumiem, dowolne zdjęcie na tło? Ja i tak nie będę tego wyrabiać bo 'kartę miejską' mogę kodować na legitymacji studenckiej, taki lans:cool3:[/QUOTE] Tak, byle co możesz dać na tło. Faaajnie :cool1: Uszaty? Uszaty zrobił się na renifera :turn-l: Taka fucha w mu się wtrafiła na święta. [quote name='Dobcia']a ja widzę wszystkie fotki normalnie, na szczęście;) miło się zrobiło, lato...:loveu:[/QUOTE] U mnie nadal tak samo i nie wiem co mam z tym zrobić :shake: Karty WKM nadal nie mam :roll: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zuzole, dziękuję :loveu: A to odemnie dla wszystkich :loveu: Przed Śwętami już tu nie zajrzę więc.... [CENTER][img]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-332.gif[/img][/CENTER] [img]http://img685.imageshack.us/img685/5200/kartkaboonorodzeniowa.jpg[/img] [COLOR="#4169e1"][B][SIZE="3"]Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe.[/SIZE][/B][/COLOR]
  20. Cześć :multi::loveu: Tylko nie mów żeś w ciąży albo już po :evil_lol::evil_lol: Co to za pyszności? [url]http://img64.imageshack.us/img64/4899/dsc0105m.jpg[/url] Mniam, mniam, wszystko bym zjadła :diabloti: Gorzej ze zmywaniem :evil_lol:
  21. Vectra, jak się nazywa ten gburowaty, zajefajny :evil_lol: wet i gdzie przyjmuje?
  22. Hhahaha, zjeżdża głową w dół :turn-l::turn-l: [url]http://images42.fotosik.pl/49/95ac0f024b96276c.jpg[/url] Hej hoooo
  23. Szaleństwo na śniegu :multi: :loveu:
  24. :lying: No nie może być, pies z kotem w blożku. Swoją drogą Pelci daaawno tu nie było :p Bigos :multi:
×
×
  • Create New...