Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześć zakocone dziewczyny :razz:
  2. Cześć Alus :multi: A ja to się stęsknilam za Ozulcowymi jajcami., bo ich daaawno nie widzialam :shake: :evil_lol:
  3. Ojej jak tu nudno :shake: gdyby nie ta lufa :evil_lol: i ten parapet :razz: to bym usnęła :evil_lol:
  4. Cześć Agus :multi: jak dalej tęsknie za widoczkami ale cos ich mało :shake:
  5. Cześc :multi: Chyba jakieś urodziny przegapilam :oops:
  6. Cześć kobieto ze strózującym i co nie dziwne plywającym niufem :evil_lol:
  7. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześć Gosiu :razz:
  8. Ojej ja bym chciala robić TAKIE normalne zdjęcia jak te Twoje próbne :razz:
  9. Magda tak mi przykro :-( normalnie nie wiem co powiedziec :-( Szok, następny psiak, :shake: to jakieś fatum chyba :shake:
  10. [quote name='Maga100'][B]no ty się na pewno zmieścisz :p [/B] [B]umieszczę cię na baku. Albo nie. Na błotniku :p [/B][/quote] a mnie gdzie? :diabloti:
  11. [quote name='HankaRupczewska']:razz: :razz: :razz: Na drugie mam BOŻENKA :p Czy ktoś jeszcze pamięta, że istnieją kobiety o imieniu Bożena ???? [/quote] ja :multi: Moja ciotka ma tak na imie :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] A tak wogóle to ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/278/78a326ed861f05aa.jpg[/IMG][/URL][/quote] o rzesz w morde :crazyeye: zazdraszczam :oops::diabloti:
  12. O Kurna jakieś urodziny były :oops: [I][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wszystkiego najlepszego Paula[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :multi::new-bday::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  13. [quote name='Maga100'] [B]24 grudnia :p [/B] [/quote] Ojej Magda nam świeta wyprawia :loveu:
  14. [quote name='HankaRupczewska']Tatata - ale jak Ty, Kuro DOMESTICO wlazłaś z powrotem do wirtualnych przyjaźni ? - Kura Domestika wszak nie dysponuje czasem na NIC INNEGO NIZ WICIE GNIAZDA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] buhaha :evil_lol: Ja i kura :evil_lol: o Domestico nie wspomnę :evil_lol:
  15. Jaki ladny kotecek :loveu: a co na to Gerda? :evil_lol:
  16. Ja spóźniona :oops: [FONT=Century Gothic][SIZE=4][I][B][COLOR=Red]Wszystkiego najlepszego Kasiu [/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT]:BIG: :popcorn: :BIG:
  17. Witam Haniu :multi: Widzę, ze pocerowane towrzystwo wrócilo do normy a nawet co niektóre bylo grzeczniejsze niz zwykle :razz:
  18. Cześć Wnusiu :multi: Co to za wolanie o pomoc znalazlam na GG? :razz:
×
×
  • Create New...