Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Agga'][INDENT][B][COLOR=darkgreen] ..Kto zamawiał ten okropny śnieg:lol:[/COLOR][/B] [/INDENT][/quote] jaaaa :cool1::evil_lol:
  2. [quote name='Vectra']Babciu wróć ......... ja zrobie wszytsko co chcesz ,,, tylko wróć [B].[/B]:diabloti:[/quote] weź ślub :evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:Maga będzie focić tropy na śniegu:p[/I][/B][/quote] raczej jej TZ bedzie focil jak ona zwiewa mna widok tych tropów :evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[B][I]a co nie chcesz pępkowego wypić ... [/I][/B][/quote] znajde se inną okazje na wypicie :evil_lol:
  5. [quote name='madzia18sosnowiec'] ZDAŁAAAAAM POLITOLOGIE!!NA PIĘKNĄ CZWÓRECZKĘ!!:cool3: :loveu:[/quote] Ty kujonie :evil_lol:
  6. [quote name='Teklunia']ludzie, tragedia, zima jednak przyszła! :placz: rano, jak zobaczyłam śnieg przez okno, to o mało sie ni eprzewróciłam z szoku, bo już nie wierzyłąm, [B]że to się jeszcze zdarzy w tym roku[/B] :lol: [/quote] w tym roku moze sie zdazyc jeszcze raz :evil_lol: tak w grudniu na przyklad :evil_lol:
  7. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:no jestem ............[/I][/B][/quote] ale Gosinego TZ-ta nie ma :evil_lol:
  8. [QUOTE] [I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/24st155.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/24st155.jpg[/IMG][/URL][/I] [/QUOTE] Kochana pies Ci osiwial :evil_lol:
  9. Cześc Ago z Bacą :multi: a wlasciwie juz bez bacy :shake:
  10. Aluś ja juz nie kcem zdjęc sniegu :shake: Swoj mam :evil_lol: [quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]A tak wygląda w Katowicach dziś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9420/324670383nd.jpg[/IMG][/URL][/quote] Oooo Katowice do Gdańska przenieśli :evil_lol:
  11. [quote name='Maga100'][B]dzisiaj tak :p [/B] [B]I podoba mi się , bo zrobiło się ładnie :p [/B] [B]A Leon przeszczęśliwy, cały czas szaleje w ogródku [/B][/quote] Madzia a podobno u nas mialo nie padac :evil_lol:
  12. [quote name='dbsst'] a teraz troche plemników [U][/U][U][/U][/quote] Ty uważaj, zeby Cie nie zapłodnily :evil_lol:
  13. [quote name='Maga100'][B]ja też będę milczeć, przychodzi mi to z dużą łatwością :evil_lol: [/B] [B]I wozić cię będę 50km/h :grins: i paliwa mi nie zabraknie. I rozrusznik będzie działał :grins:[/B][/quote] Magda bajki opowiada :crazyeye::evil_lol:
  14. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześc Gosiu :multi: I jak tam Twoje wrzosy? :evil_lol: Kto jest na wierzchu ? :evil_lol:
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B] zima jednak dotarła do nas....bo [SIZE=3][/SIZE][/B][B][SIZE=3]chyba sie juz wiosny [/SIZE][/B][SIZE=3][B]spodzie[/B][/SIZE][B][SIZE=3]wali.[/SIZE]..troche korasów na miescie jest...i takie malutke zaspy jakby....ale moze mnie sie tylko wydaje:diabloti:[/B][/quote] wiosna to juz wlasnie byla, teraz bylo czas na lato :evil_lol:
  16. [quote name='Vectra']Babciu Hanno , zaczynam się niepokoić Twoją nieobecnością :cool3:[/quote] zasypalo ją :shake:
  17. [quote name='malawaszka']powariowały :shake: to Wam się wydaje, że Payton będzie szczeniaka odbierała przez trzy dni?? :crazyeye:[/quote] To Ty chcesz trzy dni w Wawce siedzieć? :crazyeye::evil_lol:
  18. Cześc studentko co sie po studniówkach :crazyeye:włoczy :evil_lol: Tez bedziem trzymac kciuki :kciuki:
  19. Oooo Kasia sie ukazala naszym stęsknionym oczom :multi:
  20. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] piękny różowiutki wrzosik na białym tle :lol: [/quote] albo piekny bialy śnieżek na rózowiutkim tle :evil_lol:
  21. Cześc Przyszlam zobaczyc zdjęcia milego pieska, a tu taki mordulec :evil_lol: O jak się zaslinil na widok świeżego mięska :evil_lol: [quote name='clockwork'][CENTER][I][B][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=Blue]sie boi a ten aż sie ślini!!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=Blue]sie ślini sie ślini:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca4739217d0c21a5.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/297/ca4739217d0c21a5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote]
  22. [quote name='dbsst'] pokęrcone [B]doopsko z motylem na nosie[/B] :loveu:[/quote] matko a co to za anatomiczny dziwoląg ? :crazyeye:
  23. No to kamień z serca :multi: wjdź z nią na spacer, porzucaj ringo to sie odobrazi :evil_lol:
  24. [quote name='Kate I Luka'][I][B]Śnieg[/B] - opad atmosferyczny w postaci kryształków lodu o kształtach głównie sześcioramiennych gwiazdek, łączących się w płatki śniegu. Obfite opady śniegu to śnieżyca; połączona z silnym wiatrem - zadymka lub zamieć śnieżna[/I][/quote] bardzo dziekuje za uświadomienie :evil_lol: [quote name='Kate I Luka'] [CENTER][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/5/5b/Pilsko_stacja_wyciagu1.jpg[/IMG][/CENTER] :) :) :)[/quote] to Katowice tak zasypalo dzisiaj? :crazyeye: :evil_lol:
  25. Cześc pra ileś tam wnusiu :multi:
×
×
  • Create New...