-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']Buahahha O miłosci kochana, o miłości:)[/quote] O milości to pewnie to [QUOTE]Kocham Cię misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] strasznie się napracowała :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]szanowny pan Gezesław wraca do formy???[/B] [B]jak sie czuje??[/B] [B]Haniu a co z pania szczurkowa???[/B] [B]zyje jeszcze???[/B][/quote] Gezio nie jada sznaucerków to pewnie i ta przezyła :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='sznaucerka16']widzialas moja prace:-)[/quote] jaką kuźwa prace? :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AlKil']taaaaaa, to będzie szlagier na dogo!!!!! [B]Kocham cie misiu[/B] [/quote] zapomnialaś jeszcze o czymś :evil_lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
Alu, czy Ty już skończyłaś to swoje wypracowanie? :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']Sukni [B]śluben[/B] szuka:cool3:[/quote] a co to [B]śluben[/B] suknia? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][CENTER][I][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red]ODDAM CLOCKWORKA W DOBRE RĘCE!!!! na okres cieczek... noc nie przespana :help1:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [/CENTER] [/quote] a duzo macie suczek w promieniu 50 km? :evil_lol: Bo chcę wiedzieć na jak dlugo mam wziąc Klocka :evil_lol:
-
Haniu :razz: Jak tam u Was :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Matko :crazyeye: a o co tu [COLOR=Red][B]h[/B][/COLOR]odzi ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']no to ja Ci mówie, że na wystawki Interio :p [B]nie pytaj czemu[/B] hahaha[/quote] chyba zapytam ..... :roflt: Powiedz, :multi: powiedz :multi: :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol: nooo niech Ci juz bedzie ten Inti śpioszek :loveu: ja tez bede ruska lenia wybierała :evil_lol: a znając życie to i tak będzie pudło bo u mnie wszystkie psy są nienormalne :lol: :evil_lol:[/quote] ja jeszcze nie wiem, ktory. (jak w ogóle wezme :evil_lol: ) A na mowienie o charakterze to jeszcze za wcześnie jest ;) poza tym na wystawki chcialabym pojeździć ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']BO TAK!!! mam przeczucie że to właśnie TEN JEDYNY!!! :loveu: [/quote] To jak to ten jedyny dla Ciebie to mozę sama go weź :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']PIKA bo Interio to facet z jajami :loveu: :loveu: :loveu: ja Ci mówię - mam przeczucie :loveu:[/quote] haha ,bardzo dziekuje,:evil_lol:ja mam suke z jajami, to mi z tego jajecznica moze wyjśc :evil_lol:
-
Ojej jaki Ty masz ladny banerek :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ooo a tu dalej ustalanie daty slubu :evil_lol: [B]Waszka[/B] dlaczego wybralas mi akurat tego szczeniora a nie tego drugiego? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No więc, ja się jeszcze nie zdecydowałam, czy w ogóle biorę :evil_lol:, ale [quote name='malawaszka']PIIKAAAA Interioo :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] a czemu?? :razz: Bo ja się ewentulanie nastawialam na INti :lol: Bo zwrócilam uwagę na te dwa szczeniory i se powiedzialam, ze ktory mnie obszczy ten [U]ewentualnie[/U] będzie mój i Inti mnie obszczał :multi: [quote name='LAZY']Tego podgryzacza proponuję! Wsam raz na rozruszanie Saby:evil_lol:[/quote] ten podgryzacz to wlasnie Interio :evil_lol: i faktycznie dobry na rozruszanie Saby :evil_lol: bedzie miala co odganiać, na kogo się złościć i co "zjadac" :evil_lol: [quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]Chyba znalazłam galerię naszej sąsiadki - witam!! Śliczne dogi są i[B][U]sceniacek[/U] [/B]słodziak :loveu: Zapraszam też na re-wizytę :cool3: [/COLOR][/FONT][/quote] a ktory to taki slodziak ? :lol:
-
[quote name='Maga100'] [B] Mój dom jest oazą spokoju i tacy są też zamieszkujący go ludzie i zwierzęta :diabloti: Zrównoważeni, stonowani, dostojni i poważni :diabloti: [/B][/quote] czy to na pewno Twoj dom? :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Czeęeeeśśśćć :multi: Wpadlam zobaczyc Hawajke :multi: Ślicznaaa :loveu: [B][/B] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/tatuskochasynka.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/tatuskochasynka.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jeziuuu jaki buziak :loveu: -
[quote name='Vectra']PIKA , to który to ten "Twój" ? [/quote] Inti lub Interio :lol:
-
[I][SIZE=3][COLOR=Blue][B]INTUICJA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/3f6cbf7d28870830.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/d14222a1c0d4dba9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/915b648a456864e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/31/67e86840c902ce76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/34c4337487b3f7fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/efed432b9053ef5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/31/a6f6a7896aa46dcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/5ce07f541e4d9532.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/I]
-
[COLOR=Blue][SIZE=3][I][B]INTI [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/5de46d71730089b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/02770059375b4245.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/7171ea4193d6f347.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/21c2276b42c19154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/94696dc0bde99e69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/c44a30dfd0250265.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/cadd9f8affa821d0.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2] Niestety kolega olał pozowanie i postanowil iść spac :evil_lol:[/SIZE] [/B][/I][/SIZE][/COLOR]
-
[COLOR=Blue][SIZE=3][I][B] INTERIO [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/471510f174b9b975.jpg[/IMG][/URL] [/B][/I][/SIZE][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/20c053d93025ab3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/9170c4ae0989232f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/d061aca1c6a9ee86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/31/d5e9f8a73c13d56a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/a54b67eca55ad722.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/7cc0ca520c05952c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/31/a623709521f3e749.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/31/7a8a3356f6df569e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/5c9ff812aaeec0fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/3dc1888521c0db54.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]INSPIRACJA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/917f1d36166266d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/695a679ee366e847.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/31/207e9345c701c03a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/625d314ed95de181.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/43243624288a4fd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/0e18defbe7085a94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/91/9b18ff5f5c92eaf2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/I][/COLOR][/SIZE]