Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. to już wiemy, czemu tak szybko oczka otworzyły :lol: Musiały luknąć kto je tak ciagle obfaflunia :wink: To i w moim imieniu tez je obcałuj to może drugim okiem łypną :D
  2. A skąd wiesz? :o :oops: Taa? :o No nic nie mówiliśta do tej pory :lol: znaczy z kosmicznego na nasze? :o a siem wkręcaj, jeno na gwinty uważaj :lol: :wink:
  3. :hmmmm: z pierwszą częścią zdania niestety się nie zgadzam :( z drugą zresztą też nie :wink: :lol: :o A jak można offa zaśmiecić? :o Zdjęcia, baner czy co tam chcesz wstawić musisz zamieścić na jakimś serwerze (jakiejś stronie ), po wstawieniu skopiowac adres url (pokazuje się po otwarciu Właściwości) i go wkopiowac w swoim profilu w przeznaczone na to miejsce. Ważne – adres zdjęcia musi być w wyznaczniku img. Tak to wygląda To działa na takiej samej zasadzie jak wstawienie zdjęcia bezpośrednio w posta dopuszczalny rozmiar oraz to co może być w podpisie a co nie jest w Regulaminie forum na górze strony Nie wiem, czy to jest łopatologicznie bo ja za bardzo na chyba tłumaczyć nie umiem :oops: szczególnie na odległość :roll:
  4. no masz ,pewnie :grins: A były jakieś wątpliwości ? :icon_roc: :wink:
  5. Arga to jak mamy poznać Ciebie a Ty nas jak sie odzywac nie bedziesz ? :roll: :wink: :lol: :lol:
  6. a czemu? :lol: A tak w ogóle to Witaj :bigok:
  7. Dziękuję :angel: :angel: :calus: a czemu naokoło stempelka nie napisałas na czerwono "Chcę, chcę, chcę" ? :lol:
  8. W takim razie uwielbiam kicz! Tylko, ze u mnie to on se dlugo na scianie nie powisi... a Eve to na ściane wiesza? :o Argo kurna masz nowy stempelek :o A taki to ja tez kcem :oops:
  9. Etam :calus: jesteś po prostu zaabsorbowany psimi wnukami :lol:
  10. A tam Szantina nie wiesz czym psiaki dokarmiac? ;wink: Odszukaj posty bea100 i zobaczysz co ona dawała swoim :lol: :wink: Ostatecznie kaszka dobra dla każdej rasy jest :wink: a jak mają probelmy po krowim mleku to zakup takie zastępcze psie, albo sie z wetką zastanów nad końskim, albo kozim mlekiem :)
  11. Na swoim miejscu? :o To czemu jeszcze przedwczoraj go widzialam, a teraz mam tylko krzyzyk ? :( No kurna to o co chodzi :niewiem: ja tam widze :roll: I tera nie wiem, :hmmmm: ktos postawił krzyzyk na Tobie czy na mnie? :o
  12. siem przyznaj :roll: prezenta chcialaś wyłudzić :roll: :wink: Na swoim miejscu? :o A futrzakowi do twarzy w apaszce :lol: To tak jej na zime rozumiem zafundowałaś, coby se gardziołka nie przeziebiła :lol:
  13. Chyba będą, :niewiem: Jak Argo nie je :roll: znaczy na grzyby czeka :roll:
  14. :) przy każdym poście w prawym górnym rogu jest taki przycisk "CYTUJ" jak go naciśniesz będziesz miał cytat danej osoby :) Jak chce zamieścić cytaty kilku osób w jednym poście to sobie je kopiuje z takiego zacytowanego postu, wracam, wciskam nowy cytat wklejam i tak aż do wyczerpania mojego zainteresowania :wink: Cytaty możesz dowolnie moderować, czyli wykasowywać zdania, które akurat Cie nie interesują, albo na nie, nie odpowiadasz :) To miłego cytowania :D
  15. jak się kocha to sie siedzi z psem w domu a nie na trzech etatach :lol: Jak byś w pracy siedziała to byś wychowanie przegapiła :roll: Opiekunka by za to miała radoche 8) Nie szukasz opiekunki do dozia? 8)
  16. to temu widać kiepski :roll: Ja tego w kompie użyłam 8) :o :roll: :D :kciuki: A kto ustala KRYTERIA? :roll: :drink1: :wink: Sam żeś ustalił mówiąc, że landszafty lubisz :roll:
  17. :o Jasne, że nie 7. :o Jesteś w pierwszej dobie kolejnego, 7 letniego okresu przemian. :roll: Macie jakiś kiepski kalkulator mój drogi :roll: Mnie tych dób :o jeszcze brakuje jakieś 1898 licząc jako I-sz dzień przemian 1 stycznia nie dzień urodzenia :roll: No to zagadka w którym roku zacznę się zmieniać? :lol: :lol: :o :roll: nie przejmuj się ja też :oops: :roll:
  18. jakie słodziutkie :angel: :angel: cudowności :angel: :angel:
  19. tia pójdę do trzeciej pracy i nie będę miała czasu na psa :lol: :lol: nie wspomne o dwóch psach :lol: Korona zostaw sobie dziewuszkę :angel: Bo za pare latek będzie miała nastepne malutkie dożki a wtedy ja na 100% biore jedna dziewczynkę :angel: Jakby co to biorę tutaj obecnych na świadków, ze se suczke zamówiłam 8) :lol: :lol:
  20. :o a to od mojego przedostatniego posta 7 lat minęło? :o proponuję oprawić w ramki na ściane powiesić :lol: Ale un siem na landszaft nie nadaje. :o A ja uwielbiam landszafty :P :wink: Nadaje, nadaje 8) :o :o uwielbiasz kicz? :o bo reszta na ścianie wisi, albo w szufladzie lezy :roll: A czy to oznacza, ze musialabym robic za antyKopciuszka? I stac sie automatycznie antybohaterka??? :bigcry: :o a co to za brednie? :o poszerzasz te horyzonty czy ni? :roll:
  21. A ja was informuje, że w dniu dzisiejszym Bea100 wydaje Bajana do nowego domku :roll: Szkoda nie ? :(
  22. chyba od kobiety :roll: :roll: No i mamy następną purystkę językową :D :o :o jaka purystkę :o Czy ja kiedyś purystka byłam? :niewiem: Nawet językowa :o Co oddaje? :roll: no wyduś to z siebie :roll: proponuję oprawić w ramki na ściane powiesić :lol:
  23. Łomatko, jakie słodziaki :angel: Malawaszka masz rację, te jęzorki są wręcz boskie :iloveyou: Ja się nadziwić nie mogę, że one takie malutkie :o jak na dogi :o
  24. chyba od kobiety :roll: przecież Ty już masz stempelek :roll: :roll: a jak Ci mało to se mój pożycz :lol:
  25. Wiesz, sama rozumiesz, nic straconego, w koncu kto tu na tym forum pisal, ze lubi poszerzac horyzonty? :lol: :lol: :lol: :o :o A Ty chętna jesteś? :o na te poszerzanie horyzontów oczywiście :hmmmm:
×
×
  • Create New...