-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
SUUUUPER :lol: :bigok: Jednym słowem - 'mała czarna' :roll: :lol: :roll: ano tak :oops: A Argo się brzydko wyraża Na pewno wiemy, gdzie łypie Samba :evillaug: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Gibki jezdem :roll: wienc przez ognisko szybko przeskoczę :P Pewnikiem gorzej siem :wink: by skakało komuś kto ma buty na obcasie i długą kiece :biggrina: :lol: :lol: Buty zawsze można zdjąć, a długich kiecek ja na imprezy nie zakładam :biggrina: :hmmmm: ale do tego machania trza miec mocne nogi :roll: Samba Twój psiut zabrał babaci laseczkę, (rzeczywiście obciachu wam narobił :roll: )a moja obecna psica wyrwała policjantowi pałke. :lol: Była młoda i głupia. Szło dwóch policjantów takie młode chłopaki, jeden sie pałka bawił, mijamy ich, ona na smyczy i nagle ta wariatka zrobiła nagły skok, ciabas za pałkę i dawaj wyczyniac jakieś dzikie skoki :lol: Panowie się najpierw przestraszyli, że chce ich dziabnąć, ja że mi mandat wlepią albo i co gorszego, ale zaraz panowie mieli też świetną zabawę. :wink: Maupa nie chciała im pałki oddać, musielismy się sporo namęczyć, zeby jej to wyrwać :lol: Ona uważała to za świetna zabawę :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Cieszem siem z powrotu na 'mymłon' :roll: :wink: :lol: :o :hmmmm: :niewiem: a które Armstronga, czy zespołu Black? :roll: Oba wolne som 8) o czym? :roll: O bolących nogach? :lol: Mamy dodatkowo skakać przez ognisko ? :roll: :lol: A co boisz się, że se spodnie albo i co innego upalisz? :lol: A może kozaka? -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
Korona to sterylka "progfilaktyczna" czy cos się dzieje ? :-? -
Ja tu czegoś nie rozumiem :roll: Najpierw piszesz a zaraz potem pzrecież jak pies aportuje to biega, jak się bawi z psami to głownie są to gonitwy czyli bieganie To jak może biegac to czemu nie może biegać :niewiem: jeśli chodzi o "sposób" biegania to jakos nie chce mi się wierzyć, że pies biegający sam będzie biegał w jakiś specyficzny sposób bez nagłych zwrotó, hamowania itp. Jeśli w ogóle będzie biegał bez towarzystwa albo bez rzucanej piłeczki
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Beata ja już dawno widziałam korniszony i to dwa razy 8) -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
To macie jeszcze w miarę aktualne zdjęcia gończych białasów -
To macie jeszcze w miarę aktualne zdjęcia śnieżynek Szantiny
-
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
:grab: Pika mądrala, Pika mądrala, Pika mądrala To było do malawaszki :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dzień Dobry Państwu :D Wróciłam :D Dopiero :roll: albo już :roll: Wytańczyłam się za wsze czasy, nogi mi wlazły (nie powiem gdzie :roll: ) Ale tak to jest jak w wieku przedemerytalnym sie po dyskotekach lata :-? , ale resuscytacji nie potrzebuję :lol: Jak widac oprócz zdrowia, nie najlepszej odporności ,mam jeszcze niezłą kondyche :lol: Muzyka była zajefajna, nie żadne techno ani rapy tylko lata 70-te i najlepsze 80-te to mi nogi same latały :angel: A teraz grzecznie idę lulu Dobranoc Państwu -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
No to Twoje mówi samo za siebie :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Te na miotle? :hmmmm: proponowałabym ten cukier possać :roll: a nie łykać :wink: Na zdrowie nie narzekam :lol: Dziękuje :lol: Gorzej z tą odpornością :roll: szczególnie na zwiększona ilośc promili we krwi :roll: spadam :hand: Idę się szykować, trza rekonstrukcje zabytku jakowąś zrobic :lol: Nowe tapety położyc i takie tam :lol: Życze miłego piatkowego wieczorku :hand: -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
:lol: :lol: zajrzyj do słownika :lol: pisze się wziąć :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
uuuuuu Samba już drgawki znaczy wstrząsy masz? :roll: Wszystko na raz :fadein: Mam nadzieję, ze nie skończę tak jak w ubiegłym roku Nocnym wojażem po knajpach, :roll: holowaniem nawalonego kolegi (samej będąc ledwo ciepła :oops: ) i przekazywaniem go jego wściekłej (nie na mnie :wink: ) żonie :roll: 8) Przybyła, poczytała, ciutke posprzątała i znowu odleciała. :HUT012: :wink: powinno byc : Przybyła, poczytała, ciutke posprzątała poczarowała i odleciala :lol: :lol: :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o ja nie planuje w ten weekend za duzo pić i po lasach łazic :o :wink: Na wystawę jedziesz? :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Chyba już awansem. Na dzień dzisiejszy. 8) A co jest dzisiaj, że trza pić? :roll: Prócz tego, ze piątek :angel: :angel: patrzajta a ja jak se chlapne, to zawsze gdzieś zabłądzę :roll: Chodzik siem mnie włącza i leze przed siebie :roll: Najlepsza moja wycieczka poalkoholowa to pójście samej o 2 w nocy do lasu na grzyby :o Nawet koszyczek wzięłam i nozyk do zbierania grzybków :lol: :lol: To zdrówko :drinking: :drinking: awansem przed dzisiejszą firmowa imprezą :drinking: :drinking: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dobry :lol: Samba cos Ty się tak na noc rozpiła ? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba, dzięki ale to nie kwestia miejsca w aucie, a kwestia czasu, ja mam ten tydzien strasznie zwariowany :roll: A jutro mam jeszcze firmowa imprezę a w sobote musze do mamy jechac :roll: miedzy innymi po prawdziwy miodzik z prawdziwej pasieki :D Cane corso (czytaj Kane Korso) :lol: -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
Ja tez trzymam kciuki :D i informuje, że znalazłam kilka sztuk bielizny poscielowej :) Tyko ona troszke na brzegach jest „napoczeta” przez Sabę :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba ja tam nie wiem gdzie, :lol: bo ja to wygodna jezdem i se transport załatwiłam :lol: Jesli pojadę to z Saidi, ona ma caniaczkę, którą wystawia, więc pewnie musi być od rana (tylko nie wiem, która to ta „rano” będzie :o ) Także mnie będzie można znaleźć, przy : ringu CC – trza będzie koleżance pokibicować :wink: i oczywiście z racji tego, ze ja masochistka jezdem :roll: przy ringu dogów. :D Sucza oczywiście nie wezmę, bo po pierwsze jej nie wystawiam :lol: bo rodowód zgubilam :roll: Po drugie gwiazda będzie tam miała za dużo „mięsa armatniego” :lol: a jak jeszcze bullowate będą to już zupełnie będzie miala pole do popisu. Ona wręcz kocha te psy :iloveyou: ............... zjadać :evilbat: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ja siem chyba wybiorę tak na 95% Ale ja to do Legionowa jadę :niewiem: :lol: BeataK mniemam, ze w tym koło Warszawy :lol: :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
To musi co byc krol, bo jak glosi przyslowie Krolowie wielkie oczy i dlugie rece maja. Cóś w tym jest :roll: bo i królowe i primadonny z reguły talię mają :roll: słusznych rozmiarów :lol: A paluszki pianisty to nie dość, ze długie to i sprawne som :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o Bosze nic nie kuma :-? :wink: , ale może być i na Dunaju :roll: a fałę się do wiązania użyje :roll: :o :o a jak się ma baaaaaardzo długie ręce to tez ta talia będzie ok? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Wiem co to FAŁACH, ciemniak nie jezdem :evilbat: Ale i tak mnie się z czem innem skojarzyło :oops: i nie były to fale :roll: