Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Lu poetka wierszokletka :lol: :lol: Korona jak tam Wam nocka minęła? :D
  2. Prosze mi to pisac trzy razy dziennie 8) taaa to musisz z tym Kotkiem tego mądrego pogadać, żeby mu nad głową stała 3 razy dziennie :lol: :lol: :wink: Cale mnostwo. Na dodatek oni tak samo traktuja innych ludzi... szkoda słów :evil: szlag mnie trafia jak o czymś takim słysze :evil: :lol: :lol: ze mna się bawili w "jedzie pociąg z daleka" :lol: Co tak cicho mówisz? :roll: jest się czym chwalić, :thumbs: zdolne pazurki ma ta Twoja Kotka :modla: :o :o monotematyczny? :o To ile on razy dziennie opowiada jak się piecze kota? :o w zimie? :o to trzeba o czymś gorącym pogadać, coby siem cieplej zrobiło :biggrina:
  3. To już nic tu pisać nie bendziem? :o :roll: Argo zamknął Offa :( i jeszcze się cieszy :o :-? :( :wink: śliczny masz podpis :D
  4. Ale ten wtorek to juz jutro :lol: Więc specjalnie sie maluchy nie pospieszą, jak dzisiaj wyskoczą :wink: A kciuki i tak już od dawna trzymamy :kciuki: Tak jak Szantina pisała, Babacia Ogórkowa ma problem z kompem, i moge powiedzieć tyle co wiem, że maluchy są ok, zdrowe, bawią się itd. Dzisiaj maja tatuowanie numerków :roll: i chyba lada dzień jadą na przegląd miotu :D
  5. a niektórzy dodają : z nimi też trudno :lol: :lol:
  6. :hmmmm: :roll: :wink: Jezdem z 100% KOTKĄ :D :o :o :o w tych czasach kiedy wsadzałeś koty do piekarnika i dostawałeś w skórę też z Nią byłeś? ? :o [Niiiiii : No i dlatego ci się chciało gorącego kociaka :lol: :lol: :o :o A Ty kobita jesteś? :o czy cos Ci się porobiło? :roll: Żaden normalny chłop by tego publicznie nie powiedział :roll:
  7. :hmmmm: :roll: :wink: Jezdem z 100% KOTKĄ :D :o :o :o w tych czasach kiedy wsadzałeś koty do piekarnika i dostawałeś w skórę też z Nią byłeś? ? :o :hmmmm: ja tam ani nigdy ani zawsze nie mówię :roll: Na zawsze też nie :roll: :oops: :wink:
  8. łomatko Argo :o Gorącego kociaka Ci się zachciało? :roflt: Moja jedyna zbrodnia popelniona na zwierzaczkach to nakarmienie rybek w akwarium proszkiem do prania :oops: mialam wtedy 2 latka, ale w tyłek nie dostałam :roll: tata opierniczył Panie domu (babcie i mamę :roll: ) za to że zostawiły proszek koło akwarium :lol:
  9. Jest. :cool1: Trzeszcząca women. :B-fly: :wink: trzeszcząca women to raczej zjawisko naturalne :lol: a trzeszczący facet :hmmmm: ........... :oops: ja tam też myszkę widzę :lol: komputerową :lol: a co to za kocia rasa? :oops:
  10. No... Tatus to chyba jakis main coon byl, a to Linux ma "pędzelki" na uszach? :lol:
  11. a może spróbuj sobie tą oliwą bezpośrednio stawy posmarować to w ogóle skrzypieć nie będziesz :niewiem: :roll: Nie ma nic gorszego niz trzeszczący facet :-? :roll: :wink: Samba a tobie to chyba jakis tygrys rośnie? :o
  12. :o :o łomatko Argo, :( romantyzm Cie za kości złapał? :( może jakieś maści, tableczki Ci pomogą :roll:
  13. 16 x Tak nie wiem :niewiem: najlepiej to bym kciała z każdej maści po jednym :roll: A przepraszam, to ta czkawka, ze zacytuje: To mialo byc niby od arlekina? Nie, jemu chodziło o to :lol: Ja to widziałam, ale to Samba miala zgadnąc :lol:
  14. Jeśli miałoby być to samo co Saba to nie mogłoby miec żadnych papierów :lol: :lol: no chyba że papier adopcyjny ze schroniska na ten pprzykład :lol: I to nie będzie Tosa Inu :lol: :lol: Poza tym Saba do Tosy podobna nie jest :roll: Tosa jest duzo wyższa, ma inna kufe, inny rodzaj sierści . :roll: :hmmmm: Czasami jak ktos się nie za bardzo zna to moze pomylić Tosę z zółtym dogiem z niekopiowanymi uszami :wink: no trafiła :roll: Tylko czemu tak długo :roll: przecież chyba wszyscy wiedzom, że ja w dogach zakofana jestem :iloveyou: :lol: :lol: to jak sie w góry przeprowadzę,. na razie zamiennie może byc Nowofunland :wink:
  15. tiaa i będe go ubierać w takie ubranka :lol: :lol: :o :o skąd wiesz, że kiedys chciałam miec lwa? :o jest i nie ma Czego zwierza nauczysz takiego se go będziesz miał :biggrina: nie podpowiadaj :nono: :wink:
  16. nie :lol: takżem ciekawa :hmmmm: ano jest i to duuuuużo większe :lol: a nie 8) to juz mi przeszło :lol:
  17. bardzo skomplikowane pytanie, bo nie wiem co łodpowiedziec ja laba ni mom :roll: wprawdzie do marca jeszcze daleko i kto wie, może jakowys papierowiec mnie się trafi ale jedno wiem na pewno nie będzie to lab :roll: Więc mnie wychodzi, że ja w marcu z labem na wystawę do Katowic nie pojade :roll: ale rozwiązac to już można jedną :roll:
  18. Z Twojej wypowiedzi wynika , Że Basset artezyjsko-normandzki ma dłuższe uszy niż basset hound, Ja tam zrozumialam, ze normandy rodzą się z taki samymi uszami jak houndy, potem się wydłużają, ale Macross nigdzie nie napisał, że są dłuższe od houndów :wink: Te białe pluszaki to małe samojedy :P Szantina białaski superaste :angel: :angel:
  19. Witam srana :D Żyje i nic mnie nie boli, :lol: znaczy opóźnione skutki uboczne po opadnieciu poziomu adrenaliny siem nie pojawiły :lol: a to jakaś różnica na starcie? :roll: ale młociarze to chyba machajom młotem trzymając go w obu rękach :niewiem:
  20. Nie wiem :-? Ale napewno szybciej bedzie biegla :lol: :o :o a to bez gatek się szybciej biega? :o Może trenerom biegaczy podpowiedziec :lol: :lol: Cóś wam powiem :roll: siem okazało, że herod baba jestem :-? Byłam z Sabcią na spacerku , poszłysmy do parku gdzie są takie kładki drewniane, na które żeby wejść trzeba pokonać kilka szebli drewnianej drabinki. Saba lubi na to włazic :P no lubi :wink: ...... sama ją tego nauczyłam, dostawała nagródkę za to włażenie. :P No i dzisiaj tez postanowiła zdobyć smakołyk :roll: i poleciała na te drabinki. :roll: Problem w tym, że heblowane i chyba polakierowane drewno po deszczu jest śliskie no i stało się :-? ześlizgła jej się tylna łapa i wpadła między szczeble, :-? nijak nie mogła się z tego wydostac i jakoś tak dziwnie na tej drabince zawisła, przednie łapy zaczepione na szczycie o kładkę, jedna tylna wisi luzem w powietrzu z tyłu a jedna między tymi nieszczesnymi szeblami. :( Siem zdenerwowałam, bo ta łapa, która wylądowała między szczeblami na osłabione więzadło (miała je kiedyś naderwane :( ) No i podleciałam biegusiem do niej i niewiele myśląc ....... złapałam ją "w pasie":o ......... podniosłam do góry :o ......... wycofałam się delikatnie do tyłu, trzymając ja na rękach :o ............... i jak ju wszystkie łapy miała wolne to ją postawiłam na ziemi :o Dla niewtajemniczonych - Saba waży 60 kg :o Jak ja to zrobiłam, ze takiego cielaka uniosłam? :niewiem: A jej się nic nie stało :angel: Latała potem za piłka jak szalona :angel:
  21. cieszem siem :lol: tylko do końca smieszne nie jest :roll: bo ja tez taki kubrak bendem potrzebować :roll: Korona całuski dla Negruni :calus: i dla Didu :calus:
  22. MacRos maluszki słodziaskie :angel: Życzymy teraz zdrówka i niech się dobrze chowają :D
  23. A to bez gatek bedzie pewniejsza? :hmmmm: :o :o rany ale numer, każdemu co innego pokazuje :o ja mam "Jesteś zalogowany jako PIKA" :o :wink:
  24. Cos kręcicie koleżanko :nono: sama pisałas że nosisz A właściwe na... pupie :lol: nie no racja, :roll: lepiej majstrować treściwie :oops:
×
×
  • Create New...