Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Wybuchł? :o A na 15 calowych ekranach to bywa, że kolorów ni ma? :hmmmm: :o ale masz dobry kalkulator :o :hmmmm: rozpoczynasz Nowy Wiek? :roll: Tak :-? Pranie kurtki :lol:
  2. Ale cuuuudaaaaaaaa :angel: :angel: :angel: Mrówka słyszałam :lol: A ja kcem ta co obgryza uszy i nosy :angel: :angel: To będzie moja chrześniaczka 8) Moja krew :evilbat: :wink: a tak w ogóle to JA KCEM DOGAAAAAAAAA :bigcry: :puppydog:
  3. A mnie g... wychodzi a nie wystający łeb :silly: Samba maila Ci wysłałam :Help_2:
  4. Onet jej gifu nie przyjmie :wink: Znaczy przyjmie, ale sam z siebie automatycznie zmieni na jpg :roll:
  5. Bardzo proste w obsłudze, z darmowymi narzędziami dla websmastera so Onet oraz Interia. W WP nie sprawdzałem. :roll: :D a ja mam chyba jeszcze jakieś miejsce dla siebie u mojego dostawcy netu Musze się dowiedzieć Dwa kefiry proszę :lol:
  6. No "moja strona" to na razie jeszcze nie wygląda w ogóle :roll: Pagajka - z doświadczenia wiem, że ktos kto wystwia psa nie ma czasu ani głowy do rozglądania sie po ludziach odwiedzających wystawę i sie po niej szwendających Tym bardziej, ze z tego co widziałam nie raz stawka labów jest zawsze bardzo duża co i wydłuża czas oczekiwania na wejście na ring, zmusza do pilnowania kolejki i takie tam :wink: Więc nigdy więcej nie licz na to, ze ktoś z wystawiających do Ciebie podejdzie :wink: Więc jesli nie znasz danej osoby z widzenia to najlepiej to się umawiać na forumie, albo znać hodowlane imie psa interesującej Cie osoby i sprawdzić w katalogu numer startowy i poszukać tego numeru wśród wystawiających A z tego co mówisz, to na pewno z JannąP i Tuffi to już znacie, więc łatwej było się spotkac :wink:
  7. Nie no nie trzeba, znać HTML jasne samo sie sie zrobi i samo zamieści, jak wszystko :wink: Ale jak mówisz, że inastrukcje som prostsze to juz mi się podoba :D szczególnie że ja rzadko z instrukcji korzystam :lol: Ja muszę dotknąć, zrobić, popełnic błedy i wtedy się nauczę :lol: To jak sam zauważyłeś jest do "przeskoczenia" :wink: :o :o
  8. To okno dialogowe, gdzie masz pokazane warstwy - te z oczami :wink: i naklejasz, ale lepiej zatwierdź w tym oknie dialogowym, bo ja na początku nie zatwierdzałam, to mi nie przyjmowało, danego zdjęcia. Nie pytaj nie wiem dlaczego :niewiem: :o :o Nie kumam. A to się nie bierze zdjęcia, nie obtacza ramką, tylko wszystko w osobnych okanach, w jednym zdjęcie w drugim ramkę? :o :o chyba trochę zamotałaś :o :lol: nadal mi wychodzi, że robilas osobno ramke i osobno zdjęcie i to potem wkopiowywałaś. Tylko po co ? Nie mozna od razu obłozyć zdjęcia ramką? :niewiem: Ja chyba dzisiaj wieczorkiem nad tym usiąde, psiut będzie dzisiaj wyspacerowany, bo TZ siedzi w domu to będe miala spokojny wieczór i zaczne kombinować, możę dojde o co chodzi, bo teraz to mam juz naprawde namotane :oops: :lol:
  9. :hmmmm: leniuszek? :hmmmm: no wlasnie :oops: a ja kcem sama :bigcry: Chyba trza sie bedzie zaprzyjaźnic z kodem HTML :o :niewiem: ciutke :roll: :wink:
  10. ja nawet sporo mam, tych kontaktów ale to i tak za mało, musiałam przedłużacze pokupowac :roll: A powaznie, pytalam czy masz wtyczki na jakis album, czy cos w tym stylu, gdzie mogę SAMA zamieścić coś z rozszerzeniem gif, :fadein:
  11. .. o psie, który się farbuje, bo na każdej klatce ma inny odcień futra :lol: :lol: :lol: bo to zdjęcia z róznych okresów i pór roku, a jej się rzeczywiście kolor zmienił przez lata :lol:, jak była młodsza to była jasniejsza, za to miala ciemniejsza oprawę oczu i pysk :lol: Kolor też jej się zmnia w zalezności od pory roku :lol:
  12. BRAWO :klacz: A jak to zrobiłaś, ze on rozmiarowo duzy jest? :) z czasem cos sie pomyśli :wink: jasne :) masz ileś tam zdjęć (ja wzięłam 4) zapisane osobno juz w ramce slajdu i teraz każde z nich kopiujesz i wklejasz w jedno okno z jednym zdjęciem, to będzie baza i tak po kolei kopiujesz i wklejasz WAŻNE ; musisz sobie otworzyć OKNO DIALOGOWE i WARSTWY i za każdym razem jak wkopiujesz nowy obrazek to w tym oknie dialogowym ukaże Ci się "WKLEJONA WARSYTWA" ale tam nie będzie zdjęcia musisz więc nacisnąc taki biały prostokącić na dole tego okna (pierwszy z lewej) i wtedy ukaże się obrazek I tak za każdym razem po wklejeniu Jak już wszystko wkleisz to musisz zapisac animacje a jak to zrobić to już wiesz :wink: Matko Bosko, a jak się zmniejsza jedną warstwę ? :o jak to to się nie skleja wszystkich warstw razem (sklej warstwy), tylko każda po kolei się nakleja? :o Ale jak ? :niewiem: :oops: Rany, ja jak sama nie zacznę robić to można do mnie gadac i tak nic nie kumam :roll: Jak nie dotkne to nie wiem o czym mowa :roll: Jak bende miala wolną chwilke to bendem "wystawiac głowy" jak mi nie bedzie szło to zamęcze was pytaniami o konkrety na bierząco :wink: :lol:
  13. Aaaaaaa Niebieska za Twoją łapke :drinking: :drinking: :drinking: :lol: :lol: :hmmmm: najpierw skleić a potem wycierać? :hmmmm: ZAPISZ JAKO - nazwa pliku - z boku masz WEDŁUG ROZSZERZENIA - wybierasz GIF, akceptujesz dalej masz następne kno i na górze trzeba zaznaczyć ZAPISZ W POSTACI ANIMACJI i nacisnąć WYEKSPORTUJ pokarze Ci się następne okno i na dole masz OPÓŹNIENIE DLA RAMEK ANIMACJI .... masz okienko w którym jest napisane 100 ms - trza to zmienić na 500 i zaakceptować :) To bedzie teraz najpopularniejszy topik na forum :lol: :lol: a u mnie w awatarze możecie obejrzeć film :lol:
  14. Niebieska tera Ci powiem , jak zrobiłam, że Twój psiut ruszał głową :) To chyba najprostsza animacja pod słońcem :wink: Otwierasz swój awatar od razu wciskasz kopiuj i zaraz wklej. Potem na pasku zadań masz taki "przycisk" WARSTWA wchodzisz w PRZEKSZTAŁCENIE - ODBIJ POZIOMO. Wtedy mordka psa odwróci się w drugą stronę I dalej jak mówiła Samba zapisz jako gif, zaznaczając, ze ma być animacja. Ja nadawałam szybkość 500 ms - wtedy tak szaleńczo nie lata :D Niebieska ja wiem, co napisała Evelina palcyma Samby :wink: , ale powiedz mnie jak to zrobiłaś Oraz co zrobiłaś, juz po dokładnym wygumkowaniu? :roll: Kurna nie mialam dzisiaj czasu siedzieć i dochodzenia robić :cry: Masz jakiejś dojścia? :hmmmm:
  15. Podziel sie, bo mnie ciekawosc zzera! poszedł do Ciebie na gmaila bo ja nie mam serwera żeby go tu zamieścić :( możesz go trochę unowocześnić, dobrze by było wystawic mordę "poza" Bedzie niespodzianka - myślę, że jeden Pan się nie obrazi :wink: Niebieska - potem ci powiem, jak to zrobiłam, bo tera muszem wyjść z domu :wink: niczego w życiu nie można być pewnym :roll: Zapodaj, gdzie moge to zrobić - sama bez proszenia kogoś o pomoc :wink:
  16. A wiesz, że poddałas mi pewien pomysł :wink:
  17. No teraz wszystko widać i ładnie się zmieniają zdjęcia :D A teraz nic się nie zmnia, ale za to TWÓJ PSIAK siem rozgląda po forumie 8) :lol: :lol: Nie mam serwera, który by mi gifa przyjął, :( więć pozyczyłam swój awatar :wink: robimy handel wymienny? Ty mi powiesz jak wystawić głowę, a ja Ci jak zrobić animację :lol: wiem, znalazłam wczoraj i to już dawno :lol: (patrz poprzednia strona obrobione zdjęcie) z tym, ze nie załapałam, ze to jest to :lol: Sierota myślałam, że tam sa "już gotowe" ramki, a nie że trzeba je samemu zrobic :wink:
  18. Dobra to mi powiedzcie jak zwiększyc w tej ramce coś tam bo mnie szlag trafi zaraz, że taka ciemna masa jestem :oops: i gdzie jest taka ramka jak ma Niebieska? :niewiem: zmieniłam awatar 8)
  19. ta strasznie asiem rozpędzilam Niebieska to chociaz powiększ i coś tam w tej ramce, a ja nie mogę tego powiększania i chowania znaleźć :evil: Chyba zmęczona jestem :-? awatar zwolnił z letka :wink: Ty ja mam cos innego, :o bo ja to okno dialogowe mam inne :o
  20. a nic bawim się programem graficznym, :oops: żeby Ciebie odciązyć 8) :hmmmm: Z tego co wiem to SAMBA gazet w pysku nie nosi :hmmmm: Prawda Samba ? :wink: Za to moja SABA oczywiście :wink: Kurde Niebieska a tego numeru jeszcze nie próbowalam robić :roll:
  21. I skubany zwolnić nie chce :niewiem: :laugh2_2: zobiłam cosik :oops: jak wypróbowaywałam możliwości obróbki :oops: , ale jak tych ramek znaleźć za diabła nie mogę :-? Ło to co mi wyszło :oops: ..."wytnij" i "wklej"...? :fadein: ja używałam "kopiuj" i "wklej" :roll:
  22. UDAŁO SIĘ :multi: Zbaczcie jak mi awatar lata :multi: )lata, żeby nie było, że się czepiam Migi :wink: ) Tylko ta animacja to starsznie cięzka jest :roll: i musiała zmniejszyć rozmiar w pixach, więc awatar jest malutki :roll: Da się to jakoś zrobić inaczej? Kurna i może to by siakoś zwolniło? :niewiem: aleb ja ściągłam z FTP, ale może źle - niech Samba powie jak się okażę, ze źle to odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz :wink:
  23. Sambulinda ślicznie wytłumaczyłaś Niebiejskiej jak to po kolei zrobić, ale ja dalej nie wiem, jak zanimowac kilka zdjęc, coby sie po sobie ukazywały na ten przykład :wink: czy na te nowe warstwy mam wsadzic nowe zdjęcie i jak? :niewiem: Przerabane masz chyba po ja bardzo upierdliwa jestem :oops: i drąże temat aż się nie naucze :oops:
  24. Dobra zrobiłam jak kazałas i to jedno zdjęcie mi miga (Miga sorki) z jakowąs tam częstotliwością, (patrz awatar) ale to jest jedno zdjęcie, a jak zrobić, żeby mi się migało kilka zdjęć ? :roll: Albo tylko część zdjęcia, no pies rusza łbem? :roll: Niebieska, ty siem nie przejmuj, ja tych ramek ni kuta znaleźć nie mogę :lol:
  25. A z jakiego powodu? :oops: w radosnym usmiechu ? 8) po tym .. no ... tym co mu spowodowało,że mu nogi zmiękły 8) Jakiej szyji jamnika ? :o : :o bo to nie była szyja jamnika, (bo gdzie jamnik ma szyję? :o ) to był caly jamnik 8) :roll: nie możliwe :roll: Każdy facet to wieczny chłopiec :roll: Za rączke i do piersi :roll: :wink: Jakie PW ? To publiczne forum. Prosiem mnie tu łądnie wierszyk wyrecytowac 8)
×
×
  • Create New...