Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='miroj'][color=green]Pika [/color] sory zdubllowaliśmy zdjęcia ale to fajnie[/quote] :o znowu ? :o Ja to mam dzisiaj farta :roflt:
  2. [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/3089/image0002jpg3cv.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/3275/image0004jpg5uu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/8752/image0005jpg0pu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/369/image0011jpg1xp.jpg[/img][/URL]
  3. [quote name='bea100']Hania, Pika: no oczywiście musiałam narozrabiać :oops: Mea culpa :oops: [/quote] :lol: a rozrabiaj :lol: Tak mozesz nawet częściej :lol: Dalsze zdjęcia z dzisiejszego ogarzego spotkania :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/8534/0312122045x3wt.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/1085/0312122108x3mt.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/6569/0312123234x6qb.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img238.exs.cx/img238/7003/0312123300x9tr.jpg[/img][/URL]
  4. hahaha Hania wsadziłysmy zdjecia prawie w jednym czasie Błoga miala malo zdjęć to teraz ma podwójnie :roflt:
  5. Oto Bloga :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img233.exs.cx/img233/1268/bunia0801050015wd.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img222.exs.cx/img222/8093/marzec20050469am.jpg[/img][/URL]
  6. [b] mmbbaj[/b] Wy te zdjęcia chyba zeście zamieścili na jakiejś zakodowanej stronie i wcale ich nie mozna otowrzyć, nawet z waszego linka :wink: czy to sa te zdjęcia, ktore zamieścil miroj? Bo jak nie to przyslijcie do mnie :lol: Zdjęcia Blogiej od Bei do mnie doszly zaraz wstawie :lol:
  7. [quote name='kingula']Hahahahaaaa Pika ale Twoja sucz swietnie wygladala w tym body :cunao: Kupowalas je w lecznicy?[/quote] Tak kupowalam w lecznicy :lol: Ale z tego co wiem, to w lecznicy na Bemowie Przy Powstańców Śląskich (tej 24 godzinnej) sa niebieskie i o 2 zł tansze :wink: [quote name='asher'][quote name='efcia']Nie nosi żadnego kubraczka, bo ma szwy kosmetyczne, może je lizać[/quote] ooo :o a co to za cudo, te szwy?[/quote] :o Moja miala taki szew, to jest tzw śródskórny, ale żeby to mozna było lizać ? :o Pierwsze słysze :o Nasz lekarz był badzo zadwolony ... bo jak powiedzial... "widac że nie lizane" :lol: A kubraczek był głownie po to, zeby się brzuszek nie brudzil na dworzu :wink: Kubrak jest o takiej konstrukcji, że sunia go nie obsika :)
  8. PIKA

    kuleje-znowu

    sabina wymyziaj chorowitka ode mnie i sucza :calus:
  9. [quote name='malawaszka'] hahah a ona nie miała za małego tego kubraka??? ten był chyba na mniej wypasionego molosa :wink: [/quote] cale jajo w tym, ze to byla najwiekszy rozmiar, :o wiekszych nie robią :o ja się caly czas zastanawialm jak ktoś w to mastifa np by wcisnął? :o [quote name='malawaszka']a tak na poważnie to moja Luna cały dzień po zabiegu była ledwo przytomna - na nią bardzo mocno i długo działają wszelkie usypiacze i żeby mi się nie odwodniła to co pół godziny dawałam jej pić z namoczonej ściereczki :fadein: [/quote] Eeeetam, moja żadnej ściereczki nie potrzebowala, przytomna byla az za bardzo :evilbat: ja jej tą wodę tak dalam, zeby ona nie musiala zlazić z łózka :oops: bo potem trzeba bylo tam wleźć z powrotem :oops: A takie skoki wskazane nie byly :oops:
  10. [b]Kasia[/b] my tez bedziemy trzymac kciuki :kciuki: Kiedy bedziecie miec tą sterylke ? A tu nasze fotki juz po :D Coby mi sucz nie latal po łozkach w pierwszej dobie Pani sie przeniosla na podloge :wink: nasze legowiska :lol: [img]http://foto.onet.pl/upload/47/27/_438495_n.jpg[/img] A tak suczka pila wodę zaraz na drugi dzien po sterylce :oops: [img]http://foto.onet.pl/upload/36/21/_438497_n.jpg[/img] I w nie caly tydzien po zabiegu jedziemy na Święta na wieś (jeszcze ze szwami) Przy okazji Saba w kubraczku :wink: [img]http://foto.onet.pl/upload/26/5/_438496_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/22/24/_438498_n.jpg[/img] A tutaj zdjęcie zrobione nie tak dawano Zagadka : Gdzie jest slad po szwie ? [img]http://foto.onet.pl/upload/1/48/_438517_n.jpg[/img]
  11. Korona wytłumacz mi cos Co jakiś czas słyszę od właściciela molosowatego szczeniaka, ze jego pies nie może skakać, biegać ogólnie bawić się z innymi psami ......... bo stawy trzeba chronić A Halucypek gania jak oszalała, podejrzewam, ze i Didu i Negra też tak ganiały w jej wieku a stawy mają w porządalu To jak to jest? Który to ludzik na jednym ze zdjęć wyładował na ziemi? :lol:
  12. [b] Magdarynka[/b], ja też trzymam :kciuki: [quote name='kingula'] Pika, tak sterylizujemy sie w Elwecie. Do G.M raczej nie pojde :( pewnie chodzilabym tam jak bledna [/quote] No masz rację, :roll: lepiej łazić jak błędna w zimnie, śniegu ewentualnie deszczu co tam będzie padać w tym dniu :roll: A potem zwolnionko. :wink: Kingula to nie będzie godzina – dwie. My jak zawieźliśmy sucza o 8 rano to odebraliśmy ją miedzy 14 – 15. Więc się zastanów, czy nie lepiej wrócić do domu w tej sytuacji :wink: [quote name='kingula'] Czy powinnam wykapac Dasze przed zabiegiem, zeby bylo higieniczniej? :oops: [/quote] :lol: :lol: Ja nie jestem fanką kąpania jak pies nie jest wyraźnie brudny i śmierdzący (czytaj nie wytarzał się w jakichś psich perfumach) Jest teraz duuuużo sniegu, pies po nim lata tarza się w nim więc się czyści lepiej i zdrowiej niż tym kąpaniem Poza tym możesz suczkę zaziębić, o co teraz łatwo, a wtedy nici ze sterylki Ja tam nie kąpałam :hmmmm: moja sucz ostatnio widziała wodę latem ....... w rzece, a brudna nie jest :niewiem:
  13. [quote name='tufi'] Senior light acany ma 21% bialka - szkoda, ze ten drugi ma tak duzo :([/quote] Może dlatego, że ten "nasz " light jest dla psow doroslych ale jeszcze nie starych, o normalnym zapotrzebowaniu na bialko :wink: ja tam wlasnie takiej karmy szukalam Inne firmy maja lighty, ale dla seniorów Tuffi a moze spróbuj z Nutra Nuggets, oni mają dla seniorów i Nutra nie jest tak droga jak Royal. Wręcz w hurtowni jak kupowałam poprzednio to cena byla prawie identyczna jak Acany, z tym że za 15 kg, a Acana ma 20 kg :wink: Tylko nie pamietam ile tam bylo bialka :oops:
  14. [b]Tuffi[/b] a czemu za duzo?
  15. PIKA

    kuleje-znowu

    Sabina jak tam Armani? :) Nam na szczęście operacja nie grozi :roll: Wszystko jest Ok po leczeniu zapobiegawczym :)
  16. [quote name='Agga'] yyyy a co z włosami zrobiłas i czemu masz takie owłosione rece?[/quote] A to ważne? Wazne, ze stosunek procentowy wlosów jest taki sam, ale gdzie one sa umieszczone to juz chyba nieistotne :roll:
  17. Ja mam karme na stawy to dla odmiany wzięłam na siersć Wiem, jedno, po Acanie Light Saba mi nie tyje, pomimo niedawnej sterylki :wink:
  18. [quote name='miroj'] SAIDA chyba tak masz wujka na forum :D[/quote] a ja z tego co mi wiadomo sąsiada :lol: Brawa dla Szelmy :klacz: :multi: i trzymamy kciuki za jej szczęście :kciuki:
  19. PIKA

    kuleje-znowu

    Sabina u nas na szczęscie obylo się bez naderwań i operacji Sucz po prostu za bardzo brykał i se łapsko nadwyrężył Teraz jest już Ok i .... bryka nadal jak brykała :roll: Trzymam kciuki za Armaniego :kciuki:
  20. [quote name='Bila']Jak tam gówienkowa epopeja?[/quote] się zakończyła....... chyba :roll: Na razie obyło się bez imodium :roll: Dostala 2 tbl węgla :roll: Całą noc i rano był spokój, ......... tylko mi w nocy tak napierdziała, :-? ze myślałam ,że się uduszę w tym smrodzie :evilbat: :lol: :lol: :lol: [b]Laurek [/b] Witaj :bigok:
  21. [quote name='kingula'] Nie wiecie czy gdzies obok lecznicy jest moze jakis park czy cus?Do domu nie wroce bo nie chce sie tak oddalac od malej a jak mi sie na spazmy jakies zbierze to park bylby wskazany :oops: :-? :D[/quote] :hmmmm: ja nie załapałam gdzie sterylizujesz suńkę :oops: Jak w Elwecie to niedaleko masz Centrum Handlowe Mokotów, bo na siedzenie w parku kilka godzin to chyba za zimno :wink:
  22. Jak od czasu do czasu to znaczy, ze to "rusztowanie" sie zdejmuje? ..... czasami ?
  23. [quote name='Bila']A ja też jestem głupia jak but. Po pierwsze piszesz, że Saba,a po drugie wiadomo, że jakby to chodziło o Ciebie, to byś nie szalała, ino w WC z kompem siedziała.[/quote] :o Myślalaś, że ja sie o siebie pytam? :o :cunao: [quote]Żeżarła coś?[/quote] :niewiem:
  24. [b]BILA [/b] HEEEELP :Help_2: Czy ty dawałas Imodium Bilbusiowi? Saba ma sraczke, :-? a ja nie wiem, czy to mozna psu dać :help1:
×
×
  • Create New...