-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Agnes'] cala trojka - Aza w bezpiecznej odleglosci Dałaś Azie jakies środki na uspokojenie? :o Biedne boorki mordy w kagańce zakuli :cry: :cry:
-
[quote name='sota36']Ozzy zaprzyjaznil sie z krokodylem????[/quote] Z jakim krokodylem? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Agnes']spooookojnie, ta oferma (czyt. Aza) jeszcze sie bronic za dobrze nie umie ;) [/quote] ale to nie Aza, ale Ty miałaś gryźć po uszach :lol: [quote][img]http://img277.imageshack.us/img277/2958/dscf0949small1it.jpg[/img][/quote] Ja się wcale nie dziwię, ze Sabina i Bugajski ją pogryzły :roll: [i]Obcego[/i] chciały przepedzic :roll: A jak Wam dzisiaj poszło? :roll: Wszyscy cali? :roll: :lol:
-
[quote name='Camara'] a co do przeznaczenia... jakos tak dziwnie sie czuję ostatnio :stupid: jakaś mania mnie prześladuje :tard:[/quote] mania jeżdżenia w kólko? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Camara'] PIKA, tam był napis "Instytut Psychiatrii" lub cóś podobnego... [/quote] To sie kręciłaś po ul. Sobieskiego :roflt: A może to przeznaczenie było ? :roflt: Trza było tam zajrzeć :roflt: W Wawce wszystkie drogi prowadzą do psychiatryka :roflt:
- 78403 replies
-
[quote name='Gosiek'] D ale fakt, prace domowe nadrobiłam :lol: :lol:[/quote] No własnie :roll: Niedługo do mieszkania nie wejdę :roll:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher'][quote name='malawaszka']i stópeczki wycałowywane przeze mnie namiętnie :angel: [img]http://img270.imageshack.us/img270/7897/o45qv.jpg[/img][/quote] Stópeczki :o :lol:[/quote] chyba kopyta :o :lol: :lol: Gratulki nowego członka rodziny dla :angel: :angel: :angel: ..... :hmmmm: no wlasnie dla kogo? ...:hmmmm:........... dla TZ-ta? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oj Ala może mnie by ktos neta obciął ? :roll: To seteczkę za seteczke :drinking: :drinking: :drinking:
- 78403 replies
-
[b] Ala[/b] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/witamy.gif[/img] [quote name='malawaszka'][quote name='Olcia']a dla mnie na [b]boa[/b]loleke[/quote] :niewiem:[/quote] :hmmmm: Olcia chyba chce se boa sprawic [quote name='Camara'] Dla wyjaśnienia to powiem, że ja tylko chciałam z W-wy w kierunku Kraka wyjechać... i cały czas trzymałam się drogi nr 7, nigdzie nie skręcałam, nie zawracałam... i znowu jestem w tym miejscu :wallbash: [/quote] To chyba nie te niebieściutkie budynki - ty się chyba kręcilas w okolicach Szpitala na Banacha :lol: A tam psychiatryka nie ma :cry: Olciowe niebieściutkie budynki są po drugiej stronie Wisły :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']jestem mysli [/quote] :o najpier mówi, ze wyglada jak nasterydowany CTR a teraz, że jest myslą :roll:
-
[quote name='Olcia'] [b]zabil poterznymi lapami , bo nie dala mu chleba"[/b] i na wizerunku wielki sterydowy CTR to napewno bede ja , [b]a paczki na bialoleke beda mile widziane[/b] :lol:[/quote] Dla Nadusia? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] nie boj zaby przecie Twoj potwor sterylny :lol: , [/quote] Oj po ruskim to się wszytskiego można spodziewać, nawet bezpoplodna może zapłodnic :roll: [quote name='Olcia'] co najwyzej wlascicielke moze dopasc :lol: [/quote] A on lubi hard sex ? :o Bo ja w razie czego będę go gryzła :evilbat: [quote name='Olcia'] haha ale mam dzisiaj humor a juz wlasnie spoznilam sie do pracy a dalej na dogo siedze :o [/quote] :o wywalą Cie z roboty :o
-
[quote name='Olcia'] bardzo chetnie bede miała stalinowskie nasienie jedno :lol:[/quote] Żerby mi tylko to nasienie sucza nie zapłodniło :o bo nowy Lenin z tego wyjdzie i siakąs rewolucje zrobi :o Się umawiamy na kontakt pod koniec tygodnia :D
-
ahhhaaaaa :lol: Może bysmy na siakiś spacer sie umówili? :D
-
[quote name='Olcia'] ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe ale ciezko wytlumaczyc moim sasiadom, ze ja nie prowadze prywatnych łagrow ani wiezienia :o [/quote] A kto Cię tam wie :lol: ,[quote name='Olcia'] a such chleb to jedynie dla krolikow kolezanki zbieram :lol: [/quote] :o dla królików? :o :o A nie dla konia? :o
- 78403 replies
-
No troche z tym stalinowskim morderca to ludziska racje maja :oops: Ale to przecież nie wina psów do czego ich uzywano :cry: Dobki i ON-y słuzyły w faszystowskich obozach i na pewno nie były używane do dogoterapii :evil: [quote name='Olcia']karmionych suchym chlebem coby wywolac w nich wieksza agresje :o[/quote] :o przeciez agresję wywołuje się podając surowe mięso a nie suchy chleb :o
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']ulala juz niedlugo czwartek :lol: :lol: :lol: :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] :o :o a co jest w czwartek ? :oops:
-
[quote name='Maga100'] [quote name='PIKA'][Jak Bródno dla Ciebie jest "w okolicach", to można tak to ująć :roll: [/quote] od dzisiaj bedę zapisywac w kalndarzu, gdzie kto mieszka i kim i jakiego ma psa, przestanie mi się w końcu wszystko [b]zlewać[/b] :-? [/quote] Ale Olcia charakterystycznie mieszka visa vis psychiatryka - trudno nie zapamietac :lol: [quote name='Maga100'] Sota, a duży talerzyk było po to, aby [b]maciupci serniczek [/b]efektownie na nim wyglądał :wink: [/quote] To Ci Twoi znajomi wiekszej brytfanki nie mają? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']wlasnie na polsacie jest o walkach astow :o[/quote] i o co sie biją? :o [quote name='Maga100'] [quote] i do mnie masz blisko zeby z tym dobrym sernikiem wpasc, a ten SERNIK :lol: [/quote] ło matko, to ty też tu gdzies w okolicach grasujesz? :o [/quote] Jak Bródno dla Ciebie jest "w okolicach", to można tak to ująć :roll: [quote name='KaRa_TC']A gdzie jest Alicja? :roll: :roll: :roll: Odpowie ktoś? :roll:[/quote] Maruda, :roll: czytać jej się nie chce :roll: :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] no wiesz co? Przecież na Płatniczą chodziłaś żebrać z zabandażowaną Sabą? :lol:[/quote] :o :o a to nie był Plac Konfederacji? :o
- 78403 replies
-
[quote name='asher']A Agnes będzie zbierać z pól poszatkowaną kapustę - na bigos 8) :lol: [/quote] Eeeetam myślałam, ze jakaś sensaccja będzie :( Sabinie na ten przyklad za karę ucho odgryzie :evilbat: [quote name='daga10011']Sabina wyglada lepiej bez namordnika :oops: [/quote]. No i lepiej wtedy jej gryzienie wychodzi :lol:
-
[quote name='Maga100'] ale czy widzisz tam coś więcej niż li tylko okruszki? :lol: :lol: [/quote] Bo żeś wszystko SAMA żeżarła :evil: [quote name='Maga100'] Płatniczej do siebie do domu, nie mam po drodze do ciebie, hihihihi 8) [/quote] a gdzie jest Płatnicza? :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Jutro znów idziemy na spacer. Aza będzie się odwrażliwiac, a moja suka musztrowac :evilbat:[/quote] A Agnieszka ? :lol:
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA']I nie zaprosiłaś? :evil:[/quote] sama byłam w gościach, nie wypadało mi ciągnąć bandy wygłodniałych dogomaniaków :P :lol:[/quote] To trza było ten sernik zabrac i wstapic po drodze do domu do mnie :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][quote name='Olcia']co za ciasto jadlas???? :D[/quote] co za wzrok :o przeciez zostały tylko okruszki :o sernik domowej roboty 8)[/quote] I nie zaprosiłaś? :evil:
- 78403 replies