Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9970/ksiezyc0138afz9.jpg[/IMG][/QUOTE] o jesuuu ale ekstra :loveu:
  2. [quote name='jo-jo']Udało im się nawet błędów nie zrobić :lol: [/quote] a to jest w ogóle możliwe? :evil_lol:
  3. [QUOTE][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4319/dscf0806yu9.jpg[/IMG] [/QUOTE] Waszka Ty napradę dziecinniejesz :evil_lol:
  4. [QUOTE] [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/Baj2.jpg[/IMG][/QUOTE] aaaa doziek u Zagraja :loveu: [quote name='mmbbaj']A co ty jojku, Zagraja wzrostowo do doga porównujesz? :evil_lol: [/quote] moze się z moim umowisz, jak nam się kwarantanna skończy, będzie co porównywac :evil_lol:
  5. No to masz nad czym myślec :shake: Ale czemu nie myślisz o kredycie jednak ? ;)
  6. Część Alu :multi: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] No właśnie z tym solenizantem to właśnie tak jest ze urodziny to solenizant [COLOR=Red] jubilat to wtedy gdy jest jakaś rocznica .[/COLOR]...a może co region to inaczej:razz: [/I][/B] [B][/B][/quote] Jaja z tym jubilatem i solenizantem jsą :evil_lol: Właściwie to obie formy prawidlowe w przypadku urodzin :evil_lol: [QUOTE][COLOR=Red][B]Solenizant[/B][/COLOR] ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81acina"]łac.[/URL] [I]solennis[/I] – uroczysty) – osoba obchodząca jakąś [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Rocznica"]rocznicę[/URL], np. [B]rocznicę swojego narodzenia[/B] ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Urodziny"]urodziny[/URL]), lub rocznicę narodzin patrona swojego pierwszego imienia ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Imieniny"]imieniny[/URL]).[/QUOTE] [QUOTE][COLOR=Red][B]Jubilat[/B][/COLOR] - osoba, instytucja lub inny podmiot (np. miasto) obchodzący [U][COLOR=Black][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Jubileusz"]jubileusz[/URL][/COLOR][/U] (czyli znaczącą [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Rocznica"]rocznicę[/URL]) jakiegoś wydarzenia - np. [B]narodzin[/B], utworzenia, nadania itp.[/QUOTE]
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Budzik żyje... :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale co to za zycie :shake::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] c A z tym czipowaniem to mnie wystraszyłaś ....rany jak ja to przeżyje..... [/I][/B][/quote] przecież nie Ciebie będa chipowac :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeżyjesz... kobiety są bardziej odporne na ból :evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie prawda :shake: Albo ja kobita nie jestem :evil_lol: [quote name='agnes1'] Sterylizacja jednorazowych igieł- toż to się w głowie nie mieści:angryy: :angryy: :angryy: [/quote] :crazyeye::crazyeye: ciekawe jak oni toto sterylizowali? :shake: :angryy::angryy: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide do domciu- zaś gorączka, dreszcze, telepawki....... :mad::angryy: papa!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a podobno juz bylaś zdrowa :shake:
  8. O Pietrek się pojawił :cool3: A wiesz, ze ja się dopsilam :evil_lol: a właściwie dodożylam :loveu:
  9. [QUOTE][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/409.jpg[/IMG] [/QUOTE] A Axa niszczy drzewo tralalala :eviltong::evil_lol:
  10. [quote name='evaxon'] znowu meczenie was:eviltong:[/quote] męcz nas :loveu: :evil_lol: [quote name='evaxon']:evil_lol: wariatka:evil_lol: [CENTER][SIZE=7][COLOR=magenta][B]uwaga uwaga[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [B]prosze wsyztkich aby glosowali na nas !!!!![/B] [URL]http://www.fotokonkursduracell.pl/galeria.php?records_per_page=12&wybrana_kategoria=3&strona=0&wybrany_etap=4[/URL] narazie jestem na 1 stronie ale pewnie dojda zdjecia wec bedzie trzeba [B]mnie poszukac;) [/B] [B]nick: evaxon [/B] [B]tytuł:kłólik[/B] [B]kategoria:natura[/B] [CENTER] [COLOR=magenta][B]prosze oddajcie swoje glosy:loveu:[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] Ale lanserka :evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='paula_z']Wyparowal uszami ;) Nie przebil muzgoczaszki, [B]nikogo nie pogryzlam[/B] :evil_lol:[/quote] jeszcze nikogo :evil_lol:
  12. [quote name='Sylvia_76'] Dziś obudził mnie ból krzyża (albo mnie w nocy przewiało - zawsze się odkrywam, albo to STAROŚĆ :) ) [/quote] Jak w pewnym wieku, rano czlowieka wstaje i cos go boli to znaczy, ze jeszcze żyje :evil_lol: [quote name='Sylvia_76'] Część stada bowiem postanowiła niedawno o tym, że się zaobrączkuje :) ... a oto przedmiot towarzyszący owym postanowieniom :) [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7493/obraz028gm5.jpg[/IMG][/quote] WOW :crazyeye: ale super GRATULACJE :multi: [quote name='Sylvia_76']Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :) [/quote] My sie piszemy do tego szpaleru ;)
  13. [quote name='paula_z'] Mozg mi wyparowal :tard:[/quote] zaczy stalas się agresywna? :evil_lol:
  14. [quote name='Pysia'] Chyba ze stał się cud i [B]mi naprawili[/B] ....:shake:[/quote] a to źle? :crazyeye:
  15. Hani dlaczego te Twoje foty takie niewyraźne? :shake: jeszcze do gory nogami powinny byc :evil_lol:
  16. Cześć Asiunia z ferajna :multi:
  17. Rewelacyjne są te male :loveu: [quote name='Poświata']Przypodobała się mojemu mężowi, uśmiechnęła się ....... i już :evil_lol: .[/quote] patrz a moj sie nie usmiechal, tylko mnie obszczał :evil_lol: i TZ też na przypieczętowanie :evil_lol:
  18. Bigosowa ja mam czas, nawet, latam nadrabiam zaleglości, ale tu nie mam co nadrabiac :shake:
  19. Hej Pagajki a gdzie Wy som? :razz:
  20. [quote name='Asiaczek']Ciekawe, dlaczego jest w Galerii u Agabasska, co?:evil_lol: Pzdr.[/quote] No nie mow, ze to będzie jej :cool3:
  21. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Znalazlam czas by wstawic az 1 fotke :cool1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/360/dsc0448oq6.jpg[/IMG][/URL] I spadam na spacerek z Lala i do pracy.Papa ;)[/quote] aleś się wysiliłą z tymi fotami :shake: :eviltong: ale chociaz fota ekstra :loveu:
  22. [quote name='LAZY']Jak Pani będzie miała 100% pewności, że pies bez mrugnienia oka wróci zawsze!:diabloti: [/quote] a kiedy to nastapi ? :diabloti:
  23. Dealer neta tam nie macie czy jak? :shake:
  24. [QUOTE] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6431/dsc00056oi8.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale fajny spacer :evil_lol:
  25. Hej Ewa, :multi: Zakop doła szybciutko :multi: i wracaj do nas na stałe :cool3:
×
×
  • Create New...