-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Vectra']nie bo oszczedzam :cool1:[/quote] aaa to masz nadwyzki :cool3:
-
[quote name='Vectra']na [B]nagi[/B] niestety też :cool1:[/quote] a nie mozesz się ubrać? :roll:
-
[QUOTE] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1083/male1gr8.jpg[/IMG][/QUOTE] uszy zyja wlasnym zyciem :loveu: [quote name='akard'] po 5 min zmiotly mnie:roll:[/quote] buhaha a co bylo po 5 minutach? :cool3::evil_lol:
-
Cześć Zagrajki :multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześc :multi: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu :loveu: [I][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/127/899159fd01096052.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Red]Gratuluje juz narodzonych :multi: :loveu: i siedze obgryzam paznokcie w dalszym oczekiwaniu :cool3:[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/I] -
Cześc dziewczynki :multi:
-
[quote name='AlKil']O zobaczcie co znalazłam na pawlaczu... Odzienie mojej córci.... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6073/tnimg0001et1.jpg[/IMG] pilot dla zorientowania się w rozmiarze....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Matko, ale zchomikowalas :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc milcząca :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Matkooo, ale tu nagadane. :mdleje: ........ jak zwykle :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra'] mi to chyba brakuje białej bluzeczki :diabloti:[/quote] poproś teściową, niech Ci kupi :diabloti:
-
Obejrzalam,:loveu: przeczytalam,:roll: umarlam,:evil_lol: lece dalej :eviltong:
-
[QUOTE] [IMG]http://images20.fotosik.pl/214/b0f26539884300c9.jpg[/IMG][/QUOTE] Matko, ale się musialam nawgapiac, żeby Figarka zobaczyc :evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/160/3d40c6bb31dc41bd.jpg[/IMG][/QUOTE] Co on tam gada? :cool3:
-
Cześc Melduje, ze wszystkie foty obejrzalam :multi:
-
[quote name='Teklunia']a taaak... to kliknij w banerek - w odpowiednie miejsce ;)[/quote] Kasiu przez ten slub stracilas chyba poczucie humoru :evil_lol: ja wiem o co chodzi ;) Zartuje se ;) I oczywiście przybęde :multi: Mowie teraz calkiem powaznie :evil_lol: :lol::lol:
-
Cześc nerwowa Kasiu :evil_lol: Ja tu bylam, :evil_lol: i mam trudności ze znalezieniem 669 strony :placz::evil_lol:
-
[FONT=Arial CE][SIZE=2]Cudne te promienie, :loveu: których tak malo w święta bylo :shake: [/SIZE][/FONT] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]I ta rozpromieniona kudlata dziewczynka tez cudna :loveu: [/SIZE] [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]o patrz...a mnie nie....:-( [/B] [B]ja mam pewnie dosc delikatny wyraz twarzy jak wychodze w taki dzien bojowo nastawiona.... i jakos adoratorzy z woda trzymaja sie wtedy z daleka.....cholera musze nad tym popracowac.....:loveu: [/B][/quote] [SIZE=2]Nie adoratorzy, ale Pan Bócek mnie polewal :eviltong: [/SIZE]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] też :placz:[/quote] bvuhaha :evil_lol: Od Luny się naumiala :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='mmbbaj']Jakoś się tak u Vectry wspomnieniowo nastroiłam ;) I dlatego te fotki z pewnym młodziutkim azjatą :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/1a77ef335d9d57c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/f4ca6bbaca9b1942.jpg[/IMG][/URL] miał wtedy zaledwie kilka miesięcy, taki malutki szczeniorek :loveu:[/quote] A ja znam tego Pana :multi: Losobiście :loveu:
-
Cześc Dilerki :multi: Nie wiem, czy mam się ciszyć, ze wróciliście już...... do domu? :hmmmm:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] odbierasz [B]podór[/B] i [/quote] co ona ma odebrać? :crazyeye: -
[quote name='malawaszka']mój byl tyle mokry co sama wlazłam do wanny i sie wymoczyłam :loveu: :evil_lol:[/quote] a mnie polewalo za kazdym razem jak wychodzilam na dwór :mad: cześc prawie sąsiadko :multi:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/213/ce504d7be93209e1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O kurcze, ale ekstra :loveu: Dawaj na konkurs :multi:
-
[quote name='Ka-ka']których [B]stateczny rottek [/B]wyczyniać nie powinien :oops: [/QUOTE] Przeciez Preston nie jest stateczny z natury :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: a mój siostrzeniec dostał na święta KOTECKA.... troche utuczone bydle (kotecek nie Bartek) ale od dzis ma diete :p [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://th.interia.pl/20,ga8acee471107524/i410484.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] jaki śliczny kotecek :loveu: Ja o takim kiedyś marzyłam :evil_lol: jak bylam w wieku Bartka :evil_lol: [quote name='Vectra']uuu ,a jak dorośnie to będzie trymowania ,a trymowania :shake: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Tylko nie wiadomo kto tu kogo wytrymuje :evil_lol: