-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jade.... chyba nie bedzie problemu z przewiezieniem pociągiem szczeniaczka??[/B][/COLOR][/FONT] :roll:[/quote] przejazd pociagiem to nie problem, tylko najpierw musialabyś go do tego pociągu doprowadzić :evil_lol: [quote name='basia2202'] a on naprawdę pół roku ma, czy sobie jaja robicie? :lol: a jak Wy się tak zapoznajecie z miłośnikami słodkich faflunów z innych miast too.... tooo.. tooo... :oops: mamy taką skromną nadzieję, że i my się z Wami kiedyś poznamy :p byłoby very nice:) och... uściskać tak wszystkie takie fafluny.. chyba bym się zlała ze szcześcia :multi: :evil_lol:[/quote] ad 1. naprawdę ma pól roku, dokladnie 6,5 miesiąca :cool1: ad 2. zanim Ty do Wawy dojedziesz to my wczesniej wylądujemy na Doziej Klubówce w Lodzie :eviltong:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a jaki on tam TWÓJ.... bijesz sie? :cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a po co mam się zaraz bic? :cool1: Przyjdź i se go weź :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='basia2202'] psiunek - dog - ten wielki taki:) słodkieeee miny robił:) nie wiem, czyj on, ale uroczy :loveu: [/quote] ten dog jest moj :p I jaki on wielki ? :crazyeye: Toż to maluni pólroczny szczeniaczek :loveu: :evil_lol: :evil_lol:
-
[QUOTE] [COLOR=red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][URL="http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg"][B][I][URL="http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg"]http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg[/I][/B][/URL][/FONT][FONT=Verdana][/URL][/QUOTE][/FONT] Buhaha, dwie baby nie moga utrzymac malego szczeniaczka :diabloti: [I][B][FONT=Arial][COLOR=red] [/COLOR][/FONT][/B][/I] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]trzy okrutne baby znęcają się nad biednym malunim piesiuniem :angryy::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a najbardziej zaciętą minę ma Rydzewska :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jestem- [U]przerabiam[/U] wawskie fotecki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na co? Na makulaturę? :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I]hi hi czy to też trasa gdańska była....następnym razem napewno ha ha [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] przy trasie gdańskiej bylyście niedaleczo :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=red][quote name='Alicjarydzewska'][B][I]nie bolom....PIKA fastastycznie ze byłaś[/I][/B][/quote][/COLOR][/FONT][quote name='Alicjarydzewska'] [/quote] ja nie bolom to wracajcie :diabloti: Pojdziem do Łazienek, Wilanowa i Powsina... :diabloti: wszędzie na piechotę :evil_lol: mnie tylko przykro,:-( ze nie mogłam z Wami dluzej przynajmniej w piatek posiedzieć :oops: , ale rozumiecie .. maluniii dozio byl sam i czekal :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red] [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]zwiedziłysmy Stolicę ..... [/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nózki Was nie bolom? :eviltong:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/8506f2185ba466c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/894e1dd3aa49ef3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/48/9d7874c753b3c680.jpg[/IMG][/URL] :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/c39d1e3285956010.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/d8d88ea34dbd42e7.jpg[/IMG][/URL] Z mojej strony to tyle tutaj ;) Mlody po powrocie do domu padł i spi to tej pory,.. z przerwą na obiadek :lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/7aa6c1d0743c4794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/48/5659c1de525d98e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/55ee85ca3694076f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/122c25a3b20fc501.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/982ef69520a72a6c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/48/010bf60598a5fdb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/48/6d6c84f3ba96f26d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/600e9cc7ddc8b923.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/48/78b166887d84b649.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/48/f465907e81a884ee.jpg[/IMG][/URL]
-
Mlody prezenter się uczy :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/48/3732f4017cd9f7af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/7bf70b45f06fa4a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/d113b87445bcd0e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/48/efd63c7fae58ac21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/48/84b1e7cd4cc9dcb8.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/528836c181a51bb7.jpg[/IMG][/URL] Każą sie usmiechac to się usmiecham :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/65bef56ba6015614.jpg[/IMG][/URL] Oboje się usmiechamy :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/a1f4aa5bf4a51201.jpg[/IMG][/URL] Młody prezenter :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/2c5a045023d3dbfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/48/ddddf689b0b15107.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/528836c181a51bb7.jpg[/IMG][/URL] Każą sie usmiechac to się usmiecham :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/65bef56ba6015614.jpg[/IMG][/URL] Oboje się usmiechamy :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/a1f4aa5bf4a51201.jpg[/IMG][/URL] Młody prezenter :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/48/2c5a045023d3dbfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/48/ddddf689b0b15107.jpg[/IMG][/URL]
-
A my się dzisiaj widzielismy z tym Państwem :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/d0b6d36787325cec.jpg[/IMG][/URL] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/48/98218352672ed950.jpg[/IMG][/URL] Dorce sie mlody, duzy kolega nie spodobal :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/48/b12ef96baea7a6b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/48/becac3a1bf39a76b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/48/131171c4344f7818.jpg[/IMG][/URL]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Ale chloptas urósł :loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]trzymam kciukaski za naj...samopoczucie Sabinki ...i cieszkam z widoku Asherka:p [U] i miło ze TY tu jestes;)[/U] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dzieki Alu :-) ale wiesz jak jest :roll: właściwie to ja nie mam po co tu bywać :roll: a poza tym i tak czasu za dużo nie mam przy tym malym, nie malym rozbojniku :loveu: [quote name='Ka-ka'] nie wybieracie się w tym tygodniu na spacerek-ale przed piątkiem??? [/quote] raczej w następnym tygodniu, bo jak już wiesz byliśmy teraz tydzień na działeczce :lol: [quote name='malawaszka']kciukaski za Sabinkę nieustannie trzymam :loveu: [/quote] trzymaj, trzymaj :multi: [quote name='LAZY']Przepraszam a czy Asia się już obroniła??? No i kiedy do nas wróci?[/quote] nie obroniła sie jeszcze, planuje to zrobić we wrześniu :diabloti: [quote name='Lucy*']rajuśku jakie te BOORKI [B]mordy piękne.[/B].. normalnie padam na pysk ... :loveu: :mdleje:[/quote] tak, tak szczególnie na tym te piękne mordy widać :evil_lol: [url]http://images24.fotosik.pl/25/e4330bfcd00071ab.jpg[/url]
-
[quote name='paula_z'][U] [/U][URL="http://images29.fotosik.pl/25/dbddc85f80658ed6.jpg"][/URL] Paulinko - Lazy, wybacz, zupełnie zapomniałam :oops: Asia kazała Ci podziękować za pozdrowienia i przekazać najlepsze życzenia :loveu:[/quote] ja już to zrobilam wczoraj u Lazy na topiku :lol: [quote name='LAZY']oooo...są Booreczki kochane! Jak dobrze się nasza dziewczynka trzyma! PIKA a powiedz jak ona się czuje? Na zdjeciach wyglada dobrze. Przepraszam a co Hipcio ma na pysku?:mad:[/quote] ad1. Z Sabinka jest róznie :roll: Wczoraj az tak dobrze nie było :roll: Byla bardziej osowiała niż na poprzednim spacerku Guz jej odrasta, niestety, więc trzeba uważać, żeby jakis pies nie dal jej w łeb, nawet niechcący, bo bylaby masakra. Glownie tu o rozbrykanego Hipcia chodzi :diabloti: ad2. Hipcio ma na psyku halter, żeby sie przyzwyczajał do mienia czegoś na tym goopim ryju :diabloti: Ale jak mi bedzie się nadal dożywial dziwnymi rzeczami na spacerach to go zupelnie zakratkuje :diabloti: Ostatnio wziął się za grzybobranie :roll: i te surowe grzyby wlasnomordnie zebrane chce zjadac :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:...miała być ...ino ona ucieka przed obiektywami;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] teraz sobie zażyczyła sesje :cool1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:ooo Asherek była ....widziałam . [/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] a mialo jej nie byc? :crazyeye: [quote name='Hugo-Kochaś']Co ten sztywniak taki nieruchawy:p nie chce sie bawic z Boorkami???:loveu:[/quote] nie wychowany siakiś :shake:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/0c4fabb2b00bcea8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/b2417db74c330ce6.jpg[/IMG][/URL] No i zeby bylo 5 szt w poście :evil_lol:to Wam Hipcia wkleje ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/25/dbddc85f80658ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/672a34a573a1782d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/f9448e75246e415d.jpg[/IMG][/URL] koniec
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/25/8a45cb48138ac9eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/444f91054f26d714.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/bc6546531fb0ae4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/f71dc182887551b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/099da34b59592bfe.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/4befef5e30e04d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/48ca84f27cc85056.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/fb8e1d5c196acadd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/25/e5e0ef155fe55885.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/d8d249620705b43c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/25/69a08cb263a71cee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/b9a217f53ecf0cda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/1ed3dcbcaf426f74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/c327fcf048d99dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/6701ea4cfb667c09.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/91426e1e034ddbe9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/a65e22818af55936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/6d5bf3122d57331a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/a7cf8a8ab2a3358c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/0796a12988333295.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/55d8f1f71102e208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/7c1288b6c6413f34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/73161faf5a181542.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/505a0faff3931540.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/9ea9360f17271594.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/25/8f3c37ea570da241.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/25b65a67bfd84f93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/b1c1116479c21b98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/adc0f704fef0cdd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/25/b4b006029b9ebfd8.jpg[/IMG][/URL]