-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='idabo']W takim razie ja jestem bardzo ciekawa kto był pierwszy:crazyeye: .. [/quote] no wlasnie kto śmial? :crazyeye:
-
Cześc Paula :multi:
-
A ja się przywitać przyszłam :multi:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
No kolezanko, kiedy chlopakow na brykanko umawiamy? :cool3: -
[quote][url]http://img225.imageshack.us/img225/7471/obraz054customkm0.jpg[/url] [/quote]się chlopaczyna zapluł zdeczka :evil_lol: Jak tam? Jest już dzidziuś? :cool3:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/305/fd9cd2592ac447c8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ojej jaka fajna rybka a akwarium macie dla niej ? :evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]cude to dziecie Piki...cudne..ten wzrok, te oczy....extra...tylko taki jakis [COLOR=Blue]mocno zolty[/COLOR]:cool1: :cool1: [/B][/quote] Bo to [B]żólty[/B] dog niemiecki :eviltong: Cześć Magda
-
Tu nie ma nawet fot z dlugiego weekendu :shake:
-
[quote name='Ajronowa'] gorzej z [B]słuchaniem sie[/B]:shake:[/quote] widocznie stwierdzil że sam nie ma nic ciekawego do powiedzenia to co się będzie sam siebie słuchał :evil_lol: ;)
-
Gosi ja jestem i podglądam te Twoje foty przez dziurke od klucza :cool3:
-
Cześć Agus :multi:
-
[quote name='Gosiek']Beatko jak fajnie że się pojawiłaś choć na chwilkę :multi: nie martw sie - ja też całkiem wypadłam z obiegu i mało kto o mnei pamięta. No ale taka kolej rzeczy.... forumowe zycie toczy sie nieustannie i nie ma zmiłuj dla tych, którzy wpadaja od czasu do czasu. [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon][/COLOR][/SIZE][/quote] pamietaja, pamietaja tylko część się pzreprowadzila gdzie indziej po tych ostatnich awariach na dogo ;) [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d23627386bf9bd5c.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/305/d23627386bf9bd5cmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale sielanka :loveu:
-
[QUOTE] przygotowania do ataku: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9021/maj053gj4.jpg[/IMG][/QUOTE] Na kogo? :evil_lol: Świetni sa Ci twoi Panowie :loveu:
-
Witaj Gosiu :multi: Potoczki oba mi się podobają i nie mogę się zdecydowac :evil_lol: Każdy jest w swoim rodzaju :lol:. Tylko pierwszy wygląda bardzo naturalnie, zaś drugi jak jakiś szybo płynący wodospad ;)
-
[quote name='Maga100'] [B]Jeszcze ostatnich pięć ufodogów. Ciekawe czy Pika wie, że jest tu jej dziecko :cool1: [/B] [/quote] Pika wszystko wie,:cool1: tylko Pika sie nie chwali, ze jest taka mondra :cool1:
-
[quote name='akard']Niom w mieszkaniu....:evil_lol: :evil_lol: a zdradzajac rąbek tajemnicy nie mam jeszcze pełnego przewidzianego składu:shake: :shake:[/quote] Dobra to teraz jak ktoś mi sie puknie w glowe to pokarze mu Twoja Galerię :evil_lol:
-
[quote name='moon_light'] Dożki ME są po prostu pełne energii:) z początku nie mogłam się do tego przyzwyczaić, bo cezar jest strasznym leniem, ale teraz nie zamieniłabym mojego kochanego małego ADHD na żaden inny dozi model :) To nic, że mam pogryzione ręce.... to nic, że gazety do sikania fruwają po całym mieszkaniu.... to nic, że o 3 w nocy budzi mnie piszcząca zabawka.. :loveu: ...i tak sobie myślę, że gdyby był taką ospałą kluską...to byłby okropnie nudno:lol:.[/quote] wiecie co :roll: nie tylko dozki z ME maja takie ADHD :evil_lol: O stanie moich rak nie wspomne :roll::evil_lol:
-
Akard czy Ty trzymasz to swoje towarzystwo w mieszkaniu? Tak pytam, bo mnie się w glowe pukają, ze do mieszkania w bloku wzięłam drugiego o to duzego psa :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Matko jak one szybko rosna :shake::loveu: -
Ku... teraz to mnie juz szlag trafil :angryy: Do tej pory Kamcia mnie generalnie śmieszyła :roll: ale teraz to podpadła gówniara :angryy: Lepiej mi szczylu w drogę nie właź :angryy: Najlepiej znowu idź na urlop .. wieczny tym razem :angryy:
-
[quote name='dbsst'] Pika i co sądzisz na temat mojego słowiczego głosu :p [/quote] Tego nie da się opisac :shake: Debe poprzez swe struny glosowe wydziela z gardla wszystkie mozliwe oktawy oraz wszelkie mozliwe uczucia, przechodząc przez rzęrzenie po skowyt :roflt: Glos slyszalam, ale z treści to niewiele do mnie dotarlo :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)cześć PIKA......:mad:czy to aluzja do mojego wzrosta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Z Tobą nie jest jeszcze tak źle :evil_lol:
- 78403 replies
-
Cześc Klockowa :multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']T Cześć babciu z doziem i nie doziem :multi: Jakbyś czytała moje postu Tobyś wiedziała :eviltong: [/quote] Przez to pojawiam się i znikam to nie wiem co czytalam co nie, więc mi odpowiedz na pytanie jak grzecznie pytam :diabloti: