Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='malawaszka']PIKA :lying:[/quote] Nie trzyj tak Tych slipek bo se zatrzesz i będa bolaly :eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: ...jeszcze nie a co masz w tym kierunku jakieś sugestie:razz:...bo wiesz muszę nad tym pomyśleć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cześć PIKO:p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] To ja się zasugerowalam brakiem nazwiska :eviltong:
  2. Cześc Ala :multi: A Tyś się rozwiodla, ze nazwisko zgubiłas? :cool1:
  3. [quote name='lothia']szkoda tylko że dane psa są w Warszawskiej bazie a nie ogólnopolskiej, ale dobre i to nam też nie sprawdzali dowodu to marnie, a jak ten chip będe chciala wykorzystac do paszportu to co?
  4. [quote name='jo-jo']A wiesz, że kiedyś chciałam studiować archeologię? :hmmmm: [/quote] No praktyke już masz :evil_lol: [quote name='jo-jo']Wiesz przecie, żę ja lubie na niego narzekać :grins: [/quote] Ci to narzekanie ze łba wybije :mad: [quote name='jo-jo']Hmm, a właśnie szłam po nóż do kuchni :evil_lol: [/quote] Zrozumiesz jak się już z Tobą na zaden spacer nie umowie :evil_lol: [quote name='jo-jo'] Jojek dobry do mierzenia innych dogów nie jest, bo on sam to raczej z tych mnejszych ;-) [/quote] Żaden dog się nie nadaje do mierzenia drugiego doga :eviltong: Do mierzenia dogow to jest miarka :eviltong: [quote name='jo-jo']Ja za to zawsze przegapiam te fazy wzrostu, i zawsze mówi - e tam nic nie urósł :lol: [/quote] Ja pzrez pierwszych pól roku, wszystkich możliwych zadręczalam pytaniem "czy on urosł?" i nie dowierzalam, jak mowili że "tak" :evil_lol: A teraz wszystkich mozliwych zadręczam pytaniem "czy mu klata urosła? :evil_lol: I też nie wierze, ze odpowiedź pytanego jest szczera :evil_lol: A tak w ogóle to on nie jest taki duzy, tyo tylko inne psy są jakieś takie małe :evil_lol:
  5. [quote name='LAZY']Klaudia nie zabijaj PIKI! Matko jakiż on wielki! Przy JoJku taki wielki nie jest, ale przy mamuśce to olbrzym! [/quote] [FONT=Arial CE]Zdjęcia z Jojkiem byly robione w śierpniu,:lol: z mamuśka we wrzesniu. [/FONT] [FONT=Arial CE]Przez miesiąc u rosnącego doga strasznie duzo sie moze zmienić, :cool3: a wzrost na pewno . ;)[/FONT]
  6. [quote name='LAZY']PIKA! Jak możesz! Młody boski jest (nie chciałam się chwalić, ale go poznałam!). Muskulatura cudna i już! Widać pięknie jak sie ruszają...Ehhh..Wy się nie znacie:lol:[/quote] Bardzo Ci Paulinko dziekuje,:loveu: ale prawda jest taka, ze Mlody dopiero zaczyna "robic" mięśnie :cool3: do tej pory postanowił, że będzie rósł w góre, teraz troszkę przyhamował wzrost i dopiero zaczyna sie rozrastać. takze w tym sierpniu na zdjęciach Klaudii to on praktycznie wcale mięśni nie mial :evil_lol: Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej Nie wiem, czy uwierzysz, ale Mlody ma juz ponad 80 cm w klebie :cool1: z mamcią swoją osobista na Klubie (zdjęcie Moolight) [IMG]http://images24.fotosik.pl/91/9f70f14e793db105.jpg[/IMG] Jako Ciekawostka (moze mnie Kaludia nie zabije :evil_lol:) Koniec marca 2007 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/121/1e5b7e5c9b5dcffb.jpg[/IMG][/URL] koniec września 2007 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/91/2dc949f95a8fe030.jpg[/IMG][/URL] :cool1:
  7. [quote name='jo-jo']Ty się ciesz że je wogóle wykopałam :diabloti:[/quote] Archeolog :evil_lol: [quote name='jo-jo'] A mój to niby ma? :evil_lol: [/quote] No weź przestań jojka oczerniać, :mad: Bo moj to dopiero będzie mial :evil_lol:
  8. Klaudia ale Ty masz opóźnienie we wstawianiu fot :lol: [quote name='LAZY'] Ich muskulatura jest wspaniała!!![/quote] haha, szczególnie Młodego :evil_lol:
  9. [quote name='Vectra'] witaj PIKA gadaj jak wam poszło :razz:[/quote] Mam wybitnie obiecujące szczenie :-) z bardzo ładną głową :cool3: ( a jak wiadomo Dog "na glowie stoi" ;) ) Na szczęście w opisie nie mamy, ze dziecko w ruchu lata we wszystkich możliwych kierunkach na raz :evil_lol: Masz naszą b. ladną glowę :cool1: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4248/inti1rp8.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Vectra'] staffiki właśnie są oceniane :p :cool1:[/quote] staffiki były w diably opóźnione (jak wszystko zresztą) więc byś zdążyła :eviltong:
  11. [quote name='Sylvia_76']oczywiście, że będziemy :evil_lol: a ponieważ mamy niemieckiego sędziego jest szansa, że połowę kary będziemy odbywać w polskim więzieniu a połowę - w niemieckim :evil_lol:[/quote] :hmmmm: ja bym chyba wolala całą karę odbębnic w niemieckim :hmmmm:
  12. [quote name='Sylvia_76']Asher, jak miło dla odmiany zamiast o nędznym dokonaniu żywota za kratami przeczytać, że kopiowany dog wygląda fajnie :) [/quote] Buhaha Sylwia bedziecie na Klubie? Bo tam najlatwiej będzie za te kraty trafić :evil_lol: I to w jakim doborowym towarzystwie :evil_lol: Sylwia kiedy dostąpie zaszytu spotkania Korka na zywo? :razz:
  13. [quote name='moon_light'] a co inti robi? ucieka?kłapie paszczą? czy co?:)[/quote] a to wszystko na raz :evil_lol: :lol: [quote name='moon_light']nie mozna ich nie kochac :loveu:. Moja dzidzia to nie bydlak:shake::evil_lol:, [B]miesci sie [U]jeszcze[/U] doopką na kolanka[/B]:eviltong: [/quote] :hmmmm: ale tak to on sie będzie mieścil i za 5 lat :hmmmm: :evil_lol:
  14. [quote name='moon_light']wrocilismy z debiutu na Torunskiej wystawie. Moja mala dzidzia [B]I wo. Naj szczenię.[/B] Musimy zaczac pracowac nad staniem./bieganiem:) bo srednio to fifiemu wychodzi:evil_lol:[/quote] Natalia Gratulacje :multi: a jak z zebami? :cool3: Bo Moj glupek nadal twierdzi, ze to jego własność i nikomu pokazywać ich nie będzie :shake: :evil_lol:
  15. [quote name='asher']Bo Młody ma blokadę :diabloti: Tylko pancia go interesuje :diabloti: I jakby tak wyrwał do ciebie będąc akurat pomiędzy kończynami memi, a na pewno by wyrwał, to... :mdleje:[/quote] to byś miala a miala jazdę konną :evil_lol:
  16. [quote name='Ka-ka'] P.S. aleś mi zabawę na weekend znalazła... ćwiczyliśmy ósemkę :lol: ŻYJĘ :diabloti:[/quote] a ja chciałam żeby taki slalom z moim malutkim doziem przećwiczyła, to nie chciała :shake: Nie wiecie czemu? :evil_lol: Asia zdjęcia od emnie jutro bo dzisiaj już nie dałam rady :oops:
  17. [quote name='LAZY'] Jak skończy te 9 lat to ja do Warszawy na wystawę jadę, żeby zobaczyć jak Intiego Michaś wystawia! [/quote] chyba w klasie weteranów :evil_lol:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ni ma linka.... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ni ma... doniesiono mi naustnie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A już myślałam,ze jaka sensacja i afera będzie :placz:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=blue] [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]BUUUHAHAHA... ale byłby prawdziwy powód do obrabiania pośladków ... a tak... czego sie nie wie to sie zmyśla :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000][/quote][/COLOR][/FONT] daj linak to se wieczorową porą poczytam bajki :cool1:
  20. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#9932cc]nie byłoby to głupie- może litościwi ludzie rzucaliby grosiczki do kapelusza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :cool1: [/quote] Ojej to by dopiero bylo gadanie :crazyeye: Nie dość, ze mialy zafundowy przejazd do wawy to jeszcze na tym zarobily :shake: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]bo zupkę [COLOR=magenta]pindornikową [/COLOR]zrobiwszy wczoraj :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] daj przepis :cool1:
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue]ponieważ temat zrzuty na transport Deniska do Warszawy stał się tematem nr.1 na dogo, a osoby nam "życzliwe" strasznie boli że przy okazji transportu psa- (gdzie nie jechałyśmy na ochotnika)- odwiedziłyśmy nasze dogociółki które zagwarantowały nam nocleg i zwiedzanie stolycy...deklaruję się wspomóc jakąś bide kwotą którą będę mogła wygospodarować...[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]nie należę do elity jeżeli chodzi o finanse i jest mi przykro że temat finansowania drogi jest tematem drwin dogoelity. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]niejednokrotnie zrzucałam się na pomoc psiakom, także na transporty i NIGDY, ale to nigdy nie dociekałam czy osoby przewożące psiaka nie zahaczą czasem w odwiedziny do kogoś z dogoznajomych ...[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]tyle....[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]na pohybel "życzliwym" [/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :stupid: No co się dziwisz ? :cool3: Po przywiezieniu psa powinnyście przyczepić się lańcuchami do słupka na dworcu i o chlebie i wodzie czekać na pociąg powrotny :siara: czytalam twoją teorię o moim FB u Ali :cool1: Ciekawa :cool1: A do Was zaglądam, czytam, ale nie pisze... Nie che mi sie na dogo pisac, :cool1: obrazilam się :evil_lol: jak mi się odobraże to mozę se nowego FB zaloze :cool1: Na razie i tak czasu nie mam za duzo :roll:
  22. [quote name='dbsst'] Pika i jak drinki :loveu: odpowiedz na gie :evil_lol: [/quote] ja nie robialm zadnych drinkow :crazyeye:
  23. [quote name='Katerinas'] A właściwie od jakiego wieku dzieciaki mogą wystawiać psy?[/quote] Na konkurs Mlodego Prezentera mozna wyslać zgloszenie dziecka w wieku 9 lat najwcześniej [quote name='malawaszka']aaaaale Inti wielkiiiiii :crazyeye: [/quote] Jaki wielki? :crazyeye: Toż to maluniii, 47 kg szczeniaczek :diabloti:
  24. [quote name='basia2202'] [B]PIKA[/B]... Twój doziu jest cudownnyyyyy!! piękny.. uch.. te fafluny.... o Boziuuuniuuuu :calus: :iloveyou: oczka rozbrajające.... :loveu: poprosimy czym prędzej linka do Waszej galeryjki, [/quote] Nie dam linka, bo nie chce, zeby Ali blogasa zakluczyli :cool1:
  25. [QUOTE][url]http://images24.fotosik.pl/49/727349001b67edc7.jpg[/url][/QUOTE] a ten to chyba wypil tego calego tyskiego Big Bena :evil_lol:
×
×
  • Create New...