Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='aga1215'] dobrze, że jutro nie będzie spotkanka :shake: ........[/quote] no i Chwala Bogu, bo komuś by się w glowie poprzewracało :evil_lol:
  2. [quote name='Maga100'][B]tak, a co? :hmmmm:[/B][/quote] no nic, :diabloti: chyba jakieś slońce wylazlo :diabloti: albo masz nowy obiektyw :diabloti:
  3. [quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]Pysia tylko przy kolacyji pamietaj, że trzeba dobrze gryźć.[/B][/COLOR][/quote] a po gryźć to jest jdzonko od razu z wykalaczkami :evil_lol:
  4. Pysia a skąd wiesz, ze jeż mial być na kolacje? :razz: Moze ona sobie kumpla po prostu przyniosla :lol:
  5. Cześć Alus :multi: Mma nadzeję, ze foty z bieganka jakieś som? :cool3: [quote name='Alicjarydzewska']bo młodzsemu trza ustąpić :evil_lol: [/QUOTE] a mnie uczyli, ze miejsca to starszemu się ustepuje :evil_lol:
  6. [QUOTE] Tuffi wyczekuje piłeczki, [B]a Pańcia zapomniała zabrać[/B] :cool3: [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/3193/dscf0278gs1.jpg[/IMG][/QUOTE] Pańcia to se musi Bilobil zakupić chyba :cool3:
  7. [QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2263200#post2263200"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2640/dscf1641aa4.jpg[/IMG][/QUOTE] buhaha, a ten moze odmlodniał po buziaku od Luniastej :evil_lol:
  8. [quote name='Cola']:evil_lol: :evil_lol: taaaak i powoli zapadam w zimowy :diabloti: ;)[/quote] poczekaj z tym spaniem, na razie mamy jesień :evil_lol:
  9. Witaj Kasiu :multi: Jak tam prace nad stronką? :razz:
  10. No to mogę puścić kciuki :multi: A Gerdzia wroci do siebie szybciutko, juz wraca chcąc skakać na łózko :evil_lol:
  11. O, następna zaczyna chorowac :shake:
  12. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu Axelek doszedl do siebie ,ma apetyty (nawet większy niz dotychczas :evil_lol:) to znaczy, ze wszytsko wrocilo do normy :multi: i tak trzymac :multi: Milego, slonecznego tygodnia bez chorobsk :loveu:
  13. [quote name='aga1215'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/BE90B.gif[/IMG]witam!!! dzisiaj tysz było fajnie:loveu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7100/wekkama0131aur0.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7444/wekkama0132anv7.jpg[/IMG][/quote] Ee a co to za codzienne wizyty u panny, hę? :cool3:
  14. [quote name='paula_z'][quote name='[B']dbsst[/B]]do niedzieli mnie nie ma[/QUOTE]Dominiczko, wrocilas? :cool3:[/quote] miala wrocić w niedzielę, ale nie napisala w ktorą :evil_lol:
  15. Cześc Paulina :multi: aleś się roszalała z tymi fotami .. super :multi:
  16. [QUOTE][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz429.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale nietoperek :loveu:
  17. [quote name='Maga100'] [B]o dziwo nie. Czekałam gotowa do boju, aby im oznajmić, ze forty o 17.00 są miejscem mało uczęszczanym publicznie :diabloti: [/B] [/quote] Ty robilas te foty o 17,00? :crazyeye::crazyeye:
  18. Cześć wnusiu :multi: Dzisiaj sie nie pomylilam :evil_lol:
  19. [quote name='malawaszka']to już było wtedy? :roll:[/quote] a Tobie w ogóle przestają się trząść ? :evil_lol:
  20. [quote name='Maga100'] [B]Pika, a dzisiaj po fortach latała straż miejska :angryy: :angryy: [/B][/quote] czasami tam latają, na nogach lub na rowerach :roll: Przewidzialam to chyba i pojechalam na Moczydlo :lol: czepiali sie ? :razz:
  21. [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/gril2.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/gril2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jakie wszystkie wpatrzone w Pysiowego TZ-ta :evil_lol:
  22. [QUOTE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jeszcze trochę nie Oskarkowych fot [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1f4cfa2ad4c6a94.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://images3.fotosik.pl/189/d1f4cfa2ad4c6a94.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] Fajny ten Oskarek :evil_lol: Cześc Daga :multi:
  23. [QUOTE][B]I na koniec... nie może zabraknąć Samuelka:loveu: [/B] [B][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img343.imageshack.us/img343/3372/zabawy2026wb1.jpg[/IMG][/URL][/B][/QUOTE] nieee no On musi zostać u Ciebie :placz: On się przywiązał :shake:
×
×
  • Create New...