-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ruda76 w poście 11 masz opisy do ogłoszeń. Zmień te z aukcji allegro. Oj nieuważnie ciotka czyta, nieuważnie... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety. My się nie zajmujemy takimi ludźmi. Jedynie możesz im na mail napisać co o nich sądzisz. Co się nawkurzasz to Twoje. -
Może powinniście przemyśleć sposób tatuowania psów. ZK oddział w Szczecinie ma tatuaże P000. Takie tatuowanie jest strasznie mylące później dla osób które psa znajdują. Lepiej sprawdzają się chipy.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotka ruda nieuważnie czyta moje wypociny. :eviltong: Ani Baster ani Rika nie szukają domów. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To masz bojowe zadanie na jutro dowiedzieć się także o Wyborczą ;) O lokalne gazetki zapytaj w sklepie we wsi. ;) Możesz spokojnie jutro skoro masz zły dzień. Dziś była brzydka pogoda, więc Ci się nie dziwię że nie masz zły humorek. Wypij grzańca :eviltong: Ponadto, czy u Was są jacyś dystrybutorzy karmy? Bo w Wawie dość łatwo coś takiego załatwić, to może i u Was jakaś firma w zamian za baner by przekazywała karmę (np. worek, dwa miesięcznie) w zamian za baner na stronie. Z reguły firmy z jedzeniem dla psów chętnie idą na ten układ. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Daria, ja już mówiłam że jak coś chce to szybko a najlepiej od razu :lol: Ja w necie znalazłam Tygodnik Opolski, Gazeta Opolska. Macie tam u Was we wsiach takie lokalne gazetki? Może warto do nich także uderzyć. W końcu Ty swoją Happy też masz z gazetki. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? -
85km od Białegostoku są ludzie... Niepełnosprawni... Wzięli skąć amstaffkę, brązową pręgowaną z ciętymi uszami. Mają ją od 24 stycznia 2008r. więc niedługo. Po co wzięli? Do pilnowania ogródka. Niestety, jak na normalnego amstaffa przystało sunia nie szczeka. Tak więc muszą się jej jak najszybciej pozbyć... Czy ktoś może pomóc w opłaceniu hotelu dla suni? Koszt 15zł za dobę. Niestety nie wiemy nawet jak sunia wygląda. W sobote sunia zostanie zabrana. Choć nie ma alternatywy co dalej...
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Było głośno o Krzyczkach... Ale jakoś słuch o psach o nich ginie... A one wciąż czekają na nowe domy... -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Daria bo to powinno być tak :eviltong: Seven zostaje w domu. Kojec naprawiasz i już masz 3 miejscówki dla bezdomnych pikusi :eviltong: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sunia z Białegostoku jedzie w sobotę do hoteliku pod Białystok. Wtedy kobieta która ją wynalazła zrobi zdjęcia. Jeśli będzie to astka a nie totalny mixik to pewnie będziemy ją do Darii wpychać. ;) -
Ja niestety mogę z góry zadeklarować, że pod finansową opiekę nie damy radę psiaka wziąć. Nie stać nas na takie posunięcie na dzień dziesiejszy.
-
Arko, ja nie znam Murki i nie wiem kto to. Ale w razie co skontaktuj się z nią. Pytać zawsze warto.
-
Ciężko wyrokować... Najgorsze, że pies jest w takiej a nie innej sytuacji. Z jednej strony temu psu należy się szansa, jak każdemu psu. Godne dożycie gdzieś w spokoju. Z drugiej strony w Krzyczkach nic dobrego go nie czeka... Ja biorąc nasze psy liczę się z faktem, że mogą już zostać u nas dożywotnio... Jednak nie jestem w stanie brać ciągle nowych psów które mają małą szansę na adopcje. Co do hotelu - przyszedł mi tylko jeden pomysł do głowy - mosii - jedynie Monika przy chodzi mi do głowy jako osoba, która na dzień dzisiejszy ma hotelik i może pracować z psem, jeśli by cokolwiek przy tym akurat psie się okazało. Tylko hotelowanie psa kosztuje... A przez miesiące i lata - są to znaczące koszty.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobra ciotki, to róbcie allegro. Dziękuję Wam ogromnie za pomoc. :loveu: Zonka kosztowała tyle, bo była hospitalizowana. Dziś zapłaciłam 1230zł za hotel Uzi i Margo (w końcu doszła faktura). Ponadto dziś dostaliśmy od [B]Jahu z forum bullterrierów [/B]worek karmy 15kg dla naszych podopiecznych. Bardzo serdeczenie dziękujemy. Co do suni z Białegostoku, czyli tej co chcą ją zabić - w sobotę jest odbiór suni. Właściciele ją przetrzymają do odbioru. JagnaP - na bazarki to chyba wszystko ludzie wystawiają. :lol: Dariaopole - jak załatwianie gazet? -
Emilia, jeśli umieścisz informacje o agresji to zlecą się debile, którzy albo szukają "wypasionego" pieska do lansu albo ktoś z "niecnymi" planami. Potencjalny normalny dom - absolutnie się nie zgłosi bo dojdzie do wniosku, że po co brać psa agresywnego i ryzykować, skoro do adopcji na dzień dzisiejszy ma ponad 150 amstaffów normalnych, niektórych wręcz sprawdzonych pod każdym względem. Danie tego psa do hotelu raczej będzie równać się z tym, że będzie tam siedzieć i siedzieć - po raz, bo nie jest młody, po dwa bo nie jest amstaffem z typową psychiką jaką przedstawiają bullowate. Myślę, że wręcz osoba, która go weźmie na swoje utrzymanie musi się liczyć, że miesiące a nawet lata może trwać szukanie domu. Sami mamy od roku amstaffa 7 letniego, pięknego, z rodowodem... A mamy go rok - choć jest łagodny do ludzi oraz zwierząt. Kasiaprodex, ja naprawdę nie wiem co napisać przy tym psie. Po prostu sama wiem, że pewnie ja jako ja bym go już miała u siebie pod opieką do końca życia - bo jakoś nie wydał mi się psem hiperadopcyjnym. Ponieważ już mam takie 2 pieseczki niestety muszę kierować się rozumem.
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Heniek odsypia sylwestra. :eviltong: -
Chyba nie do nas należy decyzja... Ja niestety nie jestem mu w stanie pomóc.
-
Monia, Ruda w pełni zarosła. Będzie zaszczepiona i wysterylizowana. [B]Zbieramy na hotelik dla Rudej, bo ona jeszcze ciągle w nim jest.[/B]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nudzisz się w pracy? :cool3: Obmyślaj ciotka skąd możemy wziąć kase jakąś. Wczoraj zapłaciłam 670zł za sterylkę Zonki :p Aaa ciotka i Ty masz jeszcze zadanie bojowe tj. zorientować się jak dać do opolskich gazet ogłoszenie - najlepiej ze zdjęciem. Jak ze zdjęciem, to może być nawet odpłatne. -
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Aniu, ja myślę że jeszcze się na niego napatrzysz. ONka Szymona i Eweliny (niestety już za TM) ma masę filmików z zabaw. Ewelina i Szymon obiecali wstawiać fotki na forum i opowiadać co u nich słychać. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Właśnie tel nie dzwoni... Był 1 tel o Rudą ale klapa na całej linii. Dzwonią o Sally od czasu do czasu. A bynajmniej ja tel mam włączony... A nawet w przyszłym tyg ma przyjść nowy telefonik kurierem. Może bateria będzie wytrzymywać cały dzień mojego gadania. Dzięki Wam za zdjęcia. Ruda76 wstawiaj allegro. Kalendarzami też się zajmiesz czy jest jakiś inny chętny? Hallooo ciotki klotki, zgłaszać gotowość bojową. :diabloti: Wczoraj byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Blutka - bardzo fajny domek, więc powoli Blutka nie musimy ogłaszać, bo w sobotę zamieszka w Warszawie. -
Eeee wszyscy narzekają na mnie :placz: A ja myślałam, że pracoholistyczne podejście do życia jest fajne. Dajcie mi domek w górach, kilka piesków (im większe bestie tym fajniej, kilka do leczenia) i wtedy se mogę siedzieć na duuupie i nie wchodzić nikomu na głowę. Ewentualnie morze lub mazury tyż mogą być, to będę ładniejsze zdjęcia robić - łobiecujem.