Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Bo Ty odebrałaś moją wypowiedź jako atak. A to była rada.
  2. Zapisz sobie w kalendarzu byś dni nie pomyliła.
  3. Daria dobra dusza mi przypomniała. Mamba już na stole operacyjnym.
  4. A osoba transportująca nie może wziąć faktury za paliwo na gminę? Gmina może wziąć na fakturę jedzenie. I będzie po kłopocie.
  5. Bardzo proszę niech mi ktoś jutro przypomi, że mam jechać z Mambą na sterylkę. Pliiiissss Bo się boję, że zapomnę. Niech mi ktoś wyśle sms przed 9 rano.
  6. Jeżeli na żywo jest podobna do bullowatego to prędzej można ją podrasawiać pod pitbulla. ;)
  7. To Mustafa w końcu nie ma domu u pracownika?
  8. Skoro znajduje się w dziele "Psy do adopcji" to nie. ;) Jest kilku chętnych ale jest konkurs na super dom.
  9. Rany julek, Ruda ja już mam dość debili co do mnie dzwonią i piszą o Sally :placz: Sms - ów dostaje mase.
  10. Aniu, miło było Cię poznać. Cieszę się, ze Blutek ma domek. A tak ponadto piszę, bo jak będzie ktoś dzwonić to polecaj nasze psiaki. Jak rodzina z dziećmi - to Uzi sie nadaje - ma ok. 2-3 lat. A jak rodzina bez dzieci to Rocky - 2 lata.
  11. Warszawa - potrzebny DT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106300&highlight=amstaff+amstaf+amstaffka[/URL]
  12. Te niebieskie gumowe zabawki to hicior ;) Lepsze niż kong. I w fajnych kształtach. :cool1:
  13. I dobrze. Odwyk się należy.
  14. Witamy nową mamę Tiny i czekamy na relacje.
  15. Ania z Blutkiem już w Wawie. Ostatnia prosta :p
  16. Eeee to on popsuty jest. Możesz mu wyjaśnić, że zadna z nas bez niego i tak nie będzie jeździć po wioskach wspólnie :evil_lol:
  17. Eeee to on popsuty jest. Możesz mu wyjaśnić, że zadna z nas bez niego i tak nie będzie jeździć po wioskach wspólnie :evil_lol:
  18. Dziękuję Wam kobitki za pomoc. Blutosław już w Warszawie i na ostatniej prostej do domu. Sunia z Białegostoku już w nowym domu - kobieta z hotelu jak ją zobaczyła to się zakochała. Rocky sprawia problemy z dzieckiem.
  19. Może w przyszłym tygodniu. Dziś padam po akcji ze znalezioną beagle sunią ze śrutem w dupie... Nie jeżdże więcej po wsiach :p
  20. Andzia, nie wiem kiedy będą kalendarze. Na razie daj te. Od dziś mamy nowy nabytek. Gdzieś tam może stała obok amstaffa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9548048#post9548048[/URL]
  21. Jeżeli chcecie czytnik, to piszcie do hurtowni weterynaryjnych. Może Wam podarują. My dostaliśmy czytnik od takiej firmy za darmo.
  22. Jak zwykle wszyscy się pchają do pomocy bullowatym... :crazyeye: 15zł nikt nie dorzuci do ratowania suni?
  23. Ruda (pitbullka) dziś ma sterylkę. Tak więc niedługo będzie mogła jechać do domu tymczasowego do Moniki. Daria, jak Twoja randka z ludźmi z gazet? Mam nadzieję, że zakończy się wynikiem pozytywnym i coś się z tego urodzi.
  24. Ja widziałam tego psa na żywo. Niestety tylko raz ale z moich informacji wynikało, że to nie jest pies niebezpieczny do innych zwierząt w sensie, że chce zagryźć. On stał przy bramie a po dworzu chodziła sunia. Olewał ją. Zaczynał warczeć dopiero jak ona podeszła mu pod paszczę. Tak więc on spokojnie może mieszkać obok psów tylko by one nie były zbyt zaczepliwe, bo pewnie wtedy się "odpłaci pięknym za nadobne". Chyba że teraz jak się zadomowił to jego reakcje się zmieniły.
  25. A tu jak zwykle szaleńcze wyścigi w okazywaniu pomocy dla bullowatych. Ludzie nie pchajta się tak :diabloti: Idę do domu bo chyba się zaraziłam złym humorem od Darii.
×
×
  • Create New...