-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Kulfon jak będziesz mieć problemy ze wstawieniem zdjęć to przesyłaj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[B]1)[/B] Link do zielonego forum, by każdy miał łatwość odnalezienia: [URL]http://amstaff-civ.home.pl/forum/viewforum.php?f=51[/URL] [B]2)[/B] Szukamy transportu z Warszawy do Opola dla Focusa. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Co by nam się nie nudziło mamy kolejnego pieska do adopcji. [B]DRAGON[/B] - 3 letni amstaff, po szkoleniu PT. Łagodny do ludzi. Mieszkaniowy. Teraz jest u właścicieli, którzy chcą go koniecznie oddać bo zaczął demolować w domu... Chętnie dadzą go do domu tymczasowego... Przebywa w Warszawie. Proszę, nie ma sensu byście komentowali ich postępowanie. Wiadomo jakie każdy z nas ma opinie o takich ludziach. Chcą by pies przeszedł koniecznie przez fundacje. Szukamy więc DT i potrzebujemy ogłoszeń. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/66314f6d8fd86bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/8ebb13b6be8c3508.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] AMSTAFF ROCKY - MA DOM na Mazurach
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Chętny Pan na Rockyego potwierdził, że chce po niego przyjechać 8 lub 9 marca. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobra, robię porządki na forum fundacyjnym. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mi jest obojętne bo ja nie "rządzem". Możemy się wynieść na oba jednocześnie. -
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Witam Kulfonowych :lol: Mi takze było Was bardzo miło poznać i cieszę sie, że trafił do Was Blutosław (on dla mnie jakoś został Blutosławem a nie Brutosławem) :lol: Więc czekamy na zdjęcia. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ludziska ja się nie interesuje niebieskim forum czemu działa bądź nie działa. Mamy 2 wyjścia: 1) Ożywić forum na stronie fundacji 2) Przenieść się na zielone. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Napisz ciotka do Darii. Bo ja nie mam pod reką. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A wygrałaś w totka? Na które sobie życzysz. Możesz do Darii to ja będę mieć z głowy przesyłanie jej później. ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotka, psy to wstawiaj na ogólny a nie mi tu bałagan robisz :eviltong: Widziałam go. Biedrzycka odbiera psy od gminy Wołomin - tak nam mówiła. Ok 15 miesięcznie. -
Pomysł ze stroną powinien być jak najszybciej wcielany w życie. Więc kto umie i ma czas robić SERWIS internetowy? Najlepiej w programach typu Joomle - by kilka osób mogło moderować i by było to proste jak przysłowiowy "gwóźdź". Ja obiecuje pomóc w ramach możliwości. Do tego by serwis "oddychał" nowościami myślę, że wiele osób może sie przyczynić. Najważniejsze by strona była konkretna z konkretnymi i tylko sprawdzonymi informacjami. Myślałam nad stworzeniem działu poświeconego Krzyczkom u nas na stronie ale mija mi się to z celem. Za duzo jest informacji i potrzebne coś oddzielnego.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Będzie chodzić znająć życie. Już nie pierwszy raz tak się dzieje, że jest wyłączone. Jak nie będzie działać to się zaczniemy martwić. I tak nikt poza nami przecież z niebieskiego nie pomagał w adopcjach, więc nie ma co lamentować. -
Daria ja to mam ubaw i podziwiam ich ze marnują kase na to bym robiła z nich debili.... Z 4 numerów ta sama osoba potrafi dzwonic.
-
Raju, niech ta Sally idzie już do domu bo od tych debili to ja samobójstwo popełnie... Dziś pół nocy walczyłam z półgłówkami w wieku 16 lat...
-
[Fundacja AST] AMSTAFF ROCKY - MA DOM na Mazurach
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W środę zabieg odjajeczenia. ;) I jest może domek który sie na niego kroi... -
[Fundacja AST] AMSTAFF ROCKY - MA DOM na Mazurach
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotka piszem Ci pw. ;) -
Moim zdaniem jeśli chcemy - chcecie działać skutecznie, zainteresować ludzi, zebrać choćby fundusze na dalsze ratowanie psów, psów które sa w DT to powinna ta strona powstać. I bynajmniej nie jako pstrokata stronka o pieskach ale serwis informacyjny. Informujący o datach rozpraw, sprawozdaniach finansowych, na których byłoby dokładnie który pies ile kosztował w lecznicy za leczenie, który ma dom, który szuka, który nie dożył. Plus statystyki ile psów zostało wyciągniętych itd. Żeby robić coś dobrze, dobrze działać w mediach i ludziach nie będących dogomaniakami trzeba się posiłkować czymś co jest jasne, klarowne i czytelne.
-
[B]ROCKY [/B]- został znaleziony w Nadarzynie. Miał trafić do Korabiewic więc go zabraliśmy. Ma 2 lata. Jest łagodny do dorosłych, niezbyt lubi dokuczliwe dzieci. Zbieramy na zabieg kastacji. Rocky przebywa w Warszawie. [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/7589/dscn2192oj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2096/dscn2191xt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7122/dscn2197mj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8143/dscn2190px0.jpg[/IMG]
-
A kiedy sterylka? Wczoraj dzwonił oszołom a może to oszłomka była :roll: o Maje o 22, że chciała by ją zobaczyć wczoraj... Jak powiedziałam, że to za późno i że jutro w dzień sunia jedzie na sterylkę to się rozłączyła. A co najśmieszniejsze zastanawiam się nad tym, że rozłączyła się bo nie wiedziała co oznacza słowo sterylizacja...
-
Czy ktoś myślał nad stworzeniem strony poświęconej "Krzyczkom". Wszystkiemu co się z nim wiąże od strony "naszej" - czyli tej drugiej jak Eko Fauna? Strona poświęcona psom z Krzyczek, sprawozdaniom, akcjom, petycjom, a przede wszystkim skupiającą fakty? Baner jest bardzo dobry ale jak ma odsyłać do dyskusji na dogomanii to nie jest to dobrym pomysłem - bo tu jest zbyt długo i zbyt wiele nie na temat.