-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Nie kracz :eviltong: Musi w końcu się udać. :diabloti:
-
Mandolina w poniedziałek o 10 rano zostanie pozbawiona macicy :evil_lol:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś chciałby zająć się allegro? Wystawianiem aukcji psów i przedmiotów? Andzia69 jest wzywana na dywanik do cioci doddy. Właśnie jaskółki mi doniosły, że ciotka wystosowała maila do Kasi (gruzy), która robi kalendarze o 20kalendarzy... I Kasia do mnie zadzwoniła, że da nam 20kalendarzy na fundacje. Dziękuje Pani Andzi69 za taki pomysł. Ciocia doddy prosić nie umie, więc nie wpadła taki pomysł choć z gruzą rozmawia ostatnio codziennie. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Widzę, że ogłoszenia idą pełną parą. :evil_lol: Ja też wczoraj pół dnia psy ogłaszałam. Lena_zet - chłopak z Zabrza musi mieć psa samca, wykastrowanego i tolerującego suczki. My takiego nie mamy obecnie. Mieliśmy Pompona ale został w DT na stałe. Bullterrier Niutek absolutnie nie nadaje się do życia pod jednym dachem z psami ani kotami. Ponadto nie jest nauczony czystości itd. więc odpada. [B]Z ważnych info. [/B] [B]85km od Białegostoku niepełnosprawna rodzina ma amstaffkę na podwórku. Mają ją od 24 stycznia. Wzięli, by pilnowała podwórka i teraz chcą się jej natychmiast pozbyć bo nie szczeka. [/B] [B]Co robimy? Ma ktoś konstruktywny pomysł? [/B] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Karolino1 zamiast podrzucać, hopać itd. bardzo Cię proszę zrób chociaż ogłoszenia lub cokolwiek co pomoże szukać domu. Ja lubie konkrety. Hopania nie lubię. Pisania - "jak super", "jaki piękny" tym bardziej. Nie chce aby ten wątek miał 1000stron hop hop... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Może ktoś chciałby zakupić kalendarz? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105695[/URL] -
Dżana - starsza, cudowna amstaffka, JUŻ W NOWYM DOMU
doddy replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dżanie się trafił domek... Prawie jak slepej kurze ziarno. -
Bobek z głębokiej prowincji został WARSZAWIAKIEM - już jest w domku
doddy replied to maria55's topic in Już w nowym domu
Fotograf też miał niezłe oko ;) -
A tu relacja foto: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/e6888c436fd26878.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/5b34aae626479ee3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/160/ffeaa7f6c5e44f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/148/f56ec3ab264721ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/71cc0d641706ee55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/07749e1fabab2ca2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/161/3dc6f87242de3d31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/161/e5eb0d7bc9b907b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/148/9c50cf8ca742d065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/fa089236e107cb64.jpg[/IMG][/URL] Na koniec trzeba bylo posprzątać... A dziewczynki zmęczone poszły spać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/149/45c844a1ab174054.jpg[/IMG][/URL]