Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ciotka, znajdź jakąś fajną pracę to się przeprowadzę i zrobimy fundację w Opolu :p
  2. Adzia, gruza da 20kalendarzy w prezencie :eviltong:
  3. Może ja powinnam Ace Venturą zostać... Powoli znowu tęsknię za pracą. Kto chce mnie do pracy? :eviltong:
  4. A na ogólnym Ci napisałam :eviltong: Gruza mi doniosła, że o kalendarze do niej w łaske napisałaś :lol:
  5. Ano w bardzo pozytywnym. Nie próżnuje kobitka...
  6. Chyba gwiazdki z nieba :diabloti: Odechciewa się wszystkiego z taką pomocą :p Choć ciotka Andzia mnie dziś zaskoczyła....
  7. Nie kracz :eviltong: Musi w końcu się udać. :diabloti:
  8. Ale się wszyscy rozszaleli z tą pomocą :evil_lol:
  9. Mandolina w poniedziałek o 10 rano zostanie pozbawiona macicy :evil_lol:
  10. Czy ktoś chciałby zająć się allegro? Wystawianiem aukcji psów i przedmiotów? Andzia69 jest wzywana na dywanik do cioci doddy. Właśnie jaskółki mi doniosły, że ciotka wystosowała maila do Kasi (gruzy), która robi kalendarze o 20kalendarzy... I Kasia do mnie zadzwoniła, że da nam 20kalendarzy na fundacje. Dziękuje Pani Andzi69 za taki pomysł. Ciocia doddy prosić nie umie, więc nie wpadła taki pomysł choć z gruzą rozmawia ostatnio codziennie.
  11. Widzę, że ogłoszenia idą pełną parą. :evil_lol: Ja też wczoraj pół dnia psy ogłaszałam. Lena_zet - chłopak z Zabrza musi mieć psa samca, wykastrowanego i tolerującego suczki. My takiego nie mamy obecnie. Mieliśmy Pompona ale został w DT na stałe. Bullterrier Niutek absolutnie nie nadaje się do życia pod jednym dachem z psami ani kotami. Ponadto nie jest nauczony czystości itd. więc odpada. [B]Z ważnych info. [/B] [B]85km od Białegostoku niepełnosprawna rodzina ma amstaffkę na podwórku. Mają ją od 24 stycznia. Wzięli, by pilnowała podwórka i teraz chcą się jej natychmiast pozbyć bo nie szczeka. [/B] [B]Co robimy? Ma ktoś konstruktywny pomysł? [/B]
  12. Anuka może zaczniemy gubić pitbullki w Siedlcach? Takie dobre dusze sie na nie znajdują...
  13. Karolino1 zamiast podrzucać, hopać itd. bardzo Cię proszę zrób chociaż ogłoszenia lub cokolwiek co pomoże szukać domu. Ja lubie konkrety. Hopania nie lubię. Pisania - "jak super", "jaki piękny" tym bardziej. Nie chce aby ten wątek miał 1000stron hop hop...
  14. Musicie mieć coś na sumieniu jak wszystkie takie wydygane jesteśta :eviltong:
  15. Może ktoś chciałby zakupić kalendarz? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105695[/URL]
  16. A widzisz :eviltong: Czasami się do czegoś przydaję. Jutro jadę wizytę przedadopcyjną do potencjalnych chetnych na Blutka. Więc w razie co możemy dać Ci jakąś bidę. ;) Tylko jakąś adopcyjną może w końcu :evil_lol:
  17. Dżanie się trafił domek... Prawie jak slepej kurze ziarno.
  18. Anuka a Ty się jeszcze dziwisz, że ona na fotelach i łóżeczku? Ja nie znam bullowatego który nie wpycha się do łóżka... Nawet psy, które spędziły lata na dworze lub na łańcuchach po przyjściu do domu pchają sie na łóżka. To wpisane we wzorzec rasy :diabloti:
  19. Fotograf też miał niezłe oko ;)
  20. Troszku pikanteri muszę Wam zapewnić :eviltong:
  21. :oops::oops::oops: :diabloti::diabloti::diabloti: Przecie ja grzeczna jestem :eviltong:
  22. Mojej pralce tylko się stało, bo juz bidula pracuje 2 razy dziennie :diabloti:
  23. A tu relacja foto: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/e6888c436fd26878.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/5b34aae626479ee3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/160/ffeaa7f6c5e44f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/148/f56ec3ab264721ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/71cc0d641706ee55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/07749e1fabab2ca2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/161/3dc6f87242de3d31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/161/e5eb0d7bc9b907b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/148/9c50cf8ca742d065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/fa089236e107cb64.jpg[/IMG][/URL] Na koniec trzeba bylo posprzątać... A dziewczynki zmęczone poszły spać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/149/45c844a1ab174054.jpg[/IMG][/URL]
  24. Wczoraj niestety nadszedł dzień, w którym Mamba gryzła się z Rumbą... Zaowocowało to tak brudnym łóżkiem, pościelą że szok... Ehhh a miało być tak cicho, spokojnie...
×
×
  • Create New...