Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Bardzo się cieszę, że Tina ma dobry domek. Bardzo miło nam będzie powitać nowych właścicieli i czytać ich wspólny życiorys na forum. Anuka1 Tobie należą się największe podziękowania - opiekowałaś się wzorowo Tinką, opisywałaś tu najmniejsze szczegóły (podziwiam, bo mi się elaboratów nie chce nigdy pisać), dbałaś o nią, leczyłaś a co najważniejsze wybrzydzałaś w domach. Ja osobiście lubię ludzi, którzy nie poddają się presji społeczeństwa i nie robią czegoś na łapu capu! Anuka1 gratulacje za "akcję Tinkową"! Ze swojej strony dziękuję za możliwość pomocy a szczególnie za książki :loveu: W akcjach książki polecam się na przyszłość.
  2. Perfi, dzięki za zdjęcia. Ja jeszcze przypominam,że Blutek szuka domu... Mamy jeszcze tylko 2 tyg tymczasu dla niego. :placz: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/145/0089fea26166b2d8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/145/38e6fe26fd79b926.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/146/0b8b1164da6c00a1.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/159/37cf8ce1135276c4.jpg[/img][/URL]
  3. Co z tym młodzikiem chorym? Można mu jakoś pomóc? Nie uśpią go, bo chory?
  4. Rumba jest kochaniutka i nie sposób się w niej nie :loveu::loveu::loveu: Co do leczenia - zmieniliśmy Tolfedyne na Metacam na kulawiznę. Dostaliśmy środki na odrobaczenie i za tydzień kolejna wizyta. Na razie koszty leczenia Rumby to 185zł i 197zł. Dlatego jak ktoś nam pomaga finansowo jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy! :loveu::loveu::loveu:
  5. Karmelek czy obrazicie się jak zrobimy tak, że... Sally zostanie jeszcze troszkę u Rudej76 na mamusinym garnuszku a... Was będziemy bardzo brać pod uwagę w adopcji ale zarazem ją jeszcze ogłaszać? W razie co by mieć coś w zanadrzu w razie "wypadku" jakiegokolwiek. Ja lubię być zabezpieczona w razie co dopóki pies nie trafi do adopcji. Nie odbierz tego źle ale zawsze dmucham na zimne i wyobrażam sobie najczarniejsze scenariusze.
  6. Dziś mija tydzień jak Rumba jest u mnie. A ja mam wrażenie, że ona już dłuuugo u nas mieszka. ;) Co do medycznych aspektów - po ranach ani śladu, wszystkie się pogoiły. Został preblem łapy (kuleje na nią), więc cały czas dostaje LSP i Tolfedyne. Jeszcze ze 2 tyg pewnie będzie dostawać. Później wizyty u wetów. RTG, okulista, sterylka, plastyka biustu. Co do zachowań domowych - moje psy uwielbia - często zachęca je do zabawy. Ogólnie zachowuje się jak szczeniak. Na spacerach do psów - różnie. W każdym razie spokojnie można z nią przejść jednym chodnikiem i minąć się z innymi psami. Nie załatwia się w domu. Pięknie zostaje w klatce gdy ja wychodzę. Lubi sypiać na kanapie. Do ludzi jest przekochana. Na spacerze merda do wszystkich ogonem. Czasami jest nieśmiała (np. w sytuacji robienia zdjęć) ale na smakołyki można z nią wszystko wypracować. Można jej wpychać tabletki do gardła, grzebać w jedzeniu, wywracać, macać, ciągać itd. nie ma agresji. A tu kilka zdjęć z dziesiejszego spaceru: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/c746cd614aad96af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/145/c117795fe583be3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/145/4cf76f8d4c641d90.jpg[/IMG][/URL]
  7. Karmelek a ona sobie poradzi i ma czas na karmienie Sally w dzień i w nocy? Bo to taki psi noworodek. W razie co może zostać u Rudej76 jeszcze troszkę. I jak z wymogiem kastracji? Napisz mi na pw coś więcej o niej. Poprosze.
  8. Wanda bullowate to Ci co najwyżej dziecko wyliżą :eviltong: Bo one mają skłonność do całusów na prawo i lewo.. Takie kochliwe są. :loveu:
  9. No to jak go kupiłaś to masz rzeczywiście byc z czego dumna... Swoim postępowaniem napędziłaś pseudohodowcę. Kupując psa od pseudohodowcy - dajesz mu przyklask, że na psach można zarabiać. Jeśli uważasz, że był to "przypadek" a hodowca był cudowny, wspaniały to niestety się mylisz. Jeśli ten miot był wypadkiem w jego wykonaniu to by psy oddawał...
  10. Ale mi nie chodzi o amstaffy. Z wyciągnieciem amstaffów nie ma najmniejszych problemów.
  11. W czym mamy się upewniać? Kupiłaś psa, czy adoptowałaś? Bo to jest podstawowe pytanie.
  12. Anuka1 jak czytam Twoje posty to jakbym czytała jakąś matkę Polkę :lol:
  13. Na razie nie ma transportu. Transport może będzie jeśli wydadzą sunie z Korabiewic, której nie chcą wydać od 2 miesięcy. Wtedy ludzie, którzy po nią przyjeżdżają zabraliby amstaffa.
  14. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Właśnie 12 latek do mnie dzwonił o pieska :eviltong: Normalnie mój humor jest coraz lepszy. Bankowo się dziś upije :diabloti: Aaaa i jeszcze naszego Blutka chciała dziewczyna dla chłopaka na prezent i sie dziwi, że jej pomóc nie chcemy...
  15. Ja zawsze mówiłam, że jak ma się już 3 psy to więcej nie robi różnicy. Tylko domek z duużym ogrodem, gosposią i basenem potrzebny :cool1:
  16. Daria to Ty zaniżasz średnią :eviltong: Masz 5 psów, więc jeszcze Ci brakuje do rudej76 :eviltong:
  17. Ehh Wy wariatki jesteście! Po prostu wyszło, że Sally widzi :eviltong:
  18. Beata a na 16.30 nie chcesz iść? Bo ja mogę na ten iść. Tylko odpadam z tego na 14.
  19. Hotel 40km od Wawy.
  20. Ja na 14 nie dam rady. W domu mnie nie będzie, więc dojadę sama ;)
  21. Ruda76 urodziło się coś że dzwoniłaś? Jak w niedziele bede jechać do Poznania to wracając mogę szczylkę zabrać od Ciebie :eviltong:
  22. Musisz ciotka nadrobic, bo średnią zanizasz :eviltong:
  23. Ogólnie wszystko super. Po pogryzieniu nie ma śladów. Rany pogojone. Kuleje niestety na łapkę, ale dostaje na to antybiotyki. Ma cieczkę. Z psami dogaduje się super. Dziś pierwszy raz wyszła z Breną na wspólny spacer i zachęcała Brene non stop do zabawy :lol: Gdyby nie cycuchy, można by ją odmłodzić na 1.5 roczną sunię. W domu cud miód.
  24. Mi by pasowała 16.30 bardziej jeśli mogę prosić. ;)
×
×
  • Create New...