-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Ja dzwoniłam do schroniska o tego rudego i tego ze szramami - powiedziano mi że nie ma ich już w schronisku. Nie kojarzyli wogóle tych psów. [B]Potrzebne mi SPRAWDZONE informacje ze zdjęciami i opisami psów, które szukają DT. Monika, która miała Rockyego na DT zgodziła się przyjąć jakieś 4 łapki. [/B] Potrzebne mi psy lub suki, które na bank zostaną wydane do DT i takie które tego wymagają. Dziękować z góry.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zaczęłam brać leki, więc nie zabije Lukann. ;) Z dobrych wieści - dziś do nowych domów pojechały Sally i Rocky. Rocky wprawdzie jeszcze ze szwami po kastracji, ale lekarz powiedział że nie ma przeciwskazań. Nasze nowe nabytki to 2 szczeniaki ze schroniska z Wrześni. Tila z Wrocławia także ma trafić na DT do Piotra od Altera. Na początek trafi do lecznicy od razu na sterylkę bo Alterek jeszcze nie wykastrowany ze względu na nerki. -
AMSTAFF, AMSTAFF, AMSTAFF - Zlewka w Nowym Domu!!!
doddy replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Może mi ktoś wytłumaczyć to zdanie? [quote][B][I]Zdrowa, ale nie może mieć dzieci, nie ma cieczki i nie dopuszcza do siebie psów.[/quote][/I][/B] Czy sunie wysterylizujecie przed adopcją? W jakim sunia jest mieście? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Abbi. W razie awarii ona weźmie szczylka na DT. Andzia69 wysłałaś mi pw o tytule "1 kalendarz" ale zamiast go przeczytać to go skasowałam. Wyślij mi proszę jeszcze raz. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ania, dziękujemy :loveu: -
Jaka Mambowo - Happykowa ta Wasza czarnuszka. Dobrze, że mam Rumbę na DT bo już bym myślała jak ściagnąć Waszą czarnule do siebie. :eviltong:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ciotki dla nas każda pomoc choćby najmniejsza jest BARDZO CENNA. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia69, ona pomaga bo fajna jest i wie że samo gadanie psów nie zbawi :loveu: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sucha i puszeczki. Chyba nie ma problemów z marką - byle jaką. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Potrzebna karma dla psów przebywających u Darii. Kto pomoże? Potrzebna pomoc albo w postaci karmy albo transportu z Warszawy do Opola bo u nas jest karma. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziś został wykastrowany Lucek od Ksenki1 na DT. -
Żabia Wola mała nie jest... Trzeba obkleić całą + okolice. Anka była tam 2 lata temu, nie umie go wskazac.
-
2 smoki wawelskie :evil_lol:
-
Aścik ma dobrą wielkość jak na swój wiek. Ok. 10 lat temu takiej wysokości były amstaffy. Teraz są jakieś monstrumy. Co do Fobosa. On mieszkał bankowo z Żabiej Woli. Wczoraj widzialam się z Anią, hodowczynią amstaffów i mówiła mi że widziała go już 2 lata temu jak była w Żabiej Woli biegającego. Wtedy zapytała w okolicznym sklepie czy to pies ze wsi, czy ma go zabrać. Ludzie powiedzieli, że to pies który ma właściciela a czasami tak chodzi. Moim zdaniem najlepiej by było obkleić Żabią Wolę plakatami.
-
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia od Eweliny i Szymona: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/55a17dd2b572336e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/157/e4c3710bf5f4eb8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/9625855347729145.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/158/ea0f8eb30e75f910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/95a33d119d89d1c5.jpg[/IMG][/URL] Super zdjęcia :loveu: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobrze kojarzysz. Był do oddania 1 rok temu. A teraz już go oddają... Nasza znajoma go wtedy oddawała... i teraz woli sie zabezpieczyc i oddac przez nas.