Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Sally w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/83d169f50ae97708.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/7d95121fd2cad38b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/174/0ae5ec49c1747232.jpg[/IMG][/URL]
  2. Sally w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/83d169f50ae97708.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/7d95121fd2cad38b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/174/0ae5ec49c1747232.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ten chłopak dzwoni do mnie od pewnego czasu. Zastanawia się nad Merlinem i szczylkami z ok. Torunia. Ma zadzwonić w pt - dopytać o zdrowie Merlina i o szczylki.
  4. Nie dałam, bo nie mam laptopa. Dziś oddałam do naprawy i we wtorek mam dzwonić czy uda sie go "uratować".
  5. Nawet znawcy z reguły nie odróżniają amstaffów od pitbulli. Mi ona wygląda bardziej na amstaffkę. www.fotosik.pl Łatwiejsze niż imageshack.
  6. Pędzelopka, swoją drogą dobre zdjęcia robisz. Takie to aż chce się oglądać. Ze zdjęciami służę pomocą.
  7. Andzia, naklejeczki mam. ;) A czy naklejeczki są na allegro? Bo moglibyśmy wystawić: - kalendarze makatki - kalendarze amstaffy - naklejki - pinsy (mam jeszcze brazowe pinsy w ilości ok. 10sztuk)
  8. Będzie :diabloti: Nadrabiam zaległości.
  9. Sonia z Białegostoku w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/7bcbc4b514cbc059.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/174/315608296c0d92b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/174/51313c9cf66b8c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/da1922520b432896.jpg[/IMG][/URL]
  10. Halbinko, napisz proszę ile pieniędzy Ci potrzeba? Choć mniej więcej.
  11. Dzięki. Pw dostałam. Andzia możesz sprzedawać kalendarze - rozmawiałam właśnie z Kasią - dośle kolejne jak będzie trzeba. [B]Z innej beczki - planujemy "MAJÓWKĘ POD AMSTAFFEM" w knajpie w Krakowie (u Zysy). [/B] Tak sobię myślę, że przydałyby się jakieś gadżety na licytację. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu z bullowatymi to niech się podzieli z pieseckami. ;) Oczywiście zapraszamy do udziału! Gadżety to np. kubeczki, breloczki, koszulki, figurki itd. Zaczynam już teraz zbierać by było tego troszkę.
  12. Dopiero będę przekazywać nr tel bo nie było mnie w necie.
  13. U Rumby wszystko dobrze. Bardzo potrzebne nam jest wsparcie finansowe na Rumbę oraz inne psy przebywające pod opieką fundacji. Jeśli nie będzie funduszy, niestety operacje Rumby odbiegną w czasie.
  14. Nie jest to takie trudne ;) W wolnej chwili mogę Cię "nauczyć". W wolnej chwili wstawię zdjęcia. Tylko nadrobię zaległości.
  15. Hm... Po tym jak Tengusia napisała mi na pw, że woli sama zająć się Merlinem - psiaka zdjęłam z ewidencji fundacji. Na dzień dzisiejszy ze względu na brak finansów niestety nie jesteśmy w stanie pomóc finansowo Halbince. Muszę w pierwszej kolejności zadbać o psy będące w fundacji. Na ogólnym wątku napisałam, że wstrzymujemy przyjmowanie psów - co jest parajoną biorąc pod uwagę - że mamy wolne kojce, masę psów w schroniskach - ale kasy już nie. Jeśli nastąpi cud, że odbijemy się od dna finansowego wtedy możemy pomóc. Na dzień dzisiejszy jednak nic na to nie wskazuje. Oczywiście ze swojej strony mogę pomóc tylko w ogłaszaniu Merlinka. Przykro mi Halbinko, że zostałaś "sama" z problemem. Oczywiście zdarza się, że "wypadki chodzą po ludziach" jednak muszę w pierwszej kolejności zadbać o psy, które są już w fundacji. Pomyślę jak możemy pomóc.
  16. Andzia, dzięki za pilotowanie kalendarzy. Napisz mi proszę na jakie adresy i po ile sztuk wysyłać to jutro bym się wybrała na pocztę. Co zmiany ceny kalendarzy od Makatki - jestem za. Przepraszam wszystkich ale ostatnio jestem mało w necie. Mam prośbę o pomoc w ogłoszeniach psów i zbiórce kaski na nie.
  17. Z tych szczylków ruchych z ok. Torunia zostały 3. Same chłopaki. W tym tyg pewnie pojadą do rudej76. Szukamy im domów.
  18. Mi się wydaje, że jajca ma. Wydmuszki można mu na wielkanoc zrobić. :p
  19. Dragon miał przyjechać do Wawy do ośrodka w którym był szkolony i tu szukać domu (stąd wiadomość o Warszawie), tu miał być też wykastrowany. Sylwia zdecydowała jednak, by oddać Michałowi Dragona. O Dragonie mało co wiadomo - pies zapewne się zmienił przez te 1,5 roku. Dzięki Natalia aa za informacje.
  20. Potrzebny mi tel do właścicielki Zlewki. Może mamy dla niej fajny domek pod Warszawą.
  21. Moniczko, ja niestety a może stety lubię współpracować z konkretnymi osobami - stąd np.bardzo dobrze dogaduję się w codziennych kontaktach z Darią i Beatą Dorobczyńską. Tu mamy konstruktywne dialogi albo rybki albo akwarium. P.S. Reszta ciotek - z Wami też dobrze się gada ale z 2 wymienionymi gadam codziennie o bullowatych albo rachunkach za nie. [B]Ważna kwestia na dziś - z powodu braku funduszy nie przyjmujemy psów - mamy psy wymagające leczenia a także zabiegów medycznych. Od dłuższego czasu wydajemy zawartość skarpety "na tzw. czarną godzinę" i widać w niej dno. [/B]Focus jest na razie zabezpieczony u Darii dzięki Natalia aa. Rumba i reszta lecą na rezerwach. Nie wiem czy one wystarczą choćby na opłacenie leczenia Rumby... Na dniach wystawię kalendarze na bazarkach więc jak się sprzedadzą to może wystarczy kasy na obecne psy. Tak więc na razie idziemy na urlop. Z dobrych wieści, które pewnie Was ucieszą - za kilka dni ruszy niebieskie forum.
×
×
  • Create New...