-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Sally w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/83d169f50ae97708.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/7d95121fd2cad38b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/174/0ae5ec49c1747232.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sally w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/83d169f50ae97708.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/175/7d95121fd2cad38b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/174/0ae5ec49c1747232.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie dałam, bo nie mam laptopa. Dziś oddałam do naprawy i we wtorek mam dzwonić czy uda sie go "uratować". -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że tak :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, naklejeczki mam. ;) A czy naklejeczki są na allegro? Bo moglibyśmy wystawić: - kalendarze makatki - kalendarze amstaffy - naklejki - pinsy (mam jeszcze brazowe pinsy w ilości ok. 10sztuk) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Będzie :diabloti: Nadrabiam zaległości. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sonia z Białegostoku w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/7bcbc4b514cbc059.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/174/315608296c0d92b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/174/51313c9cf66b8c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/da1922520b432896.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Pw dostałam. Andzia możesz sprzedawać kalendarze - rozmawiałam właśnie z Kasią - dośle kolejne jak będzie trzeba. [B]Z innej beczki - planujemy "MAJÓWKĘ POD AMSTAFFEM" w knajpie w Krakowie (u Zysy). [/B] Tak sobię myślę, że przydałyby się jakieś gadżety na licytację. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu z bullowatymi to niech się podzieli z pieseckami. ;) Oczywiście zapraszamy do udziału! Gadżety to np. kubeczki, breloczki, koszulki, figurki itd. Zaczynam już teraz zbierać by było tego troszkę. -
AMSTAFF, AMSTAFF, AMSTAFF - Zlewka w Nowym Domu!!!
doddy replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Dopiero będę przekazywać nr tel bo nie było mnie w necie. -
Hm... Po tym jak Tengusia napisała mi na pw, że woli sama zająć się Merlinem - psiaka zdjęłam z ewidencji fundacji. Na dzień dzisiejszy ze względu na brak finansów niestety nie jesteśmy w stanie pomóc finansowo Halbince. Muszę w pierwszej kolejności zadbać o psy będące w fundacji. Na ogólnym wątku napisałam, że wstrzymujemy przyjmowanie psów - co jest parajoną biorąc pod uwagę - że mamy wolne kojce, masę psów w schroniskach - ale kasy już nie. Jeśli nastąpi cud, że odbijemy się od dna finansowego wtedy możemy pomóc. Na dzień dzisiejszy jednak nic na to nie wskazuje. Oczywiście ze swojej strony mogę pomóc tylko w ogłaszaniu Merlinka. Przykro mi Halbinko, że zostałaś "sama" z problemem. Oczywiście zdarza się, że "wypadki chodzą po ludziach" jednak muszę w pierwszej kolejności zadbać o psy, które są już w fundacji. Pomyślę jak możemy pomóc.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, dzięki za pilotowanie kalendarzy. Napisz mi proszę na jakie adresy i po ile sztuk wysyłać to jutro bym się wybrała na pocztę. Co zmiany ceny kalendarzy od Makatki - jestem za. Przepraszam wszystkich ale ostatnio jestem mało w necie. Mam prośbę o pomoc w ogłoszeniach psów i zbiórce kaski na nie. -
Witamy nową Pańcię. Chętnie wstawię zdjęcia: [email protected]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z tych szczylków ruchych z ok. Torunia zostały 3. Same chłopaki. W tym tyg pewnie pojadą do rudej76. Szukamy im domów. -
Mi się wydaje, że jajca ma. Wydmuszki można mu na wielkanoc zrobić. :p
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dragon miał przyjechać do Wawy do ośrodka w którym był szkolony i tu szukać domu (stąd wiadomość o Warszawie), tu miał być też wykastrowany. Sylwia zdecydowała jednak, by oddać Michałowi Dragona. O Dragonie mało co wiadomo - pies zapewne się zmienił przez te 1,5 roku. Dzięki Natalia aa za informacje. -
AMSTAFF, AMSTAFF, AMSTAFF - Zlewka w Nowym Domu!!!
doddy replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Potrzebny mi tel do właścicielki Zlewki. Może mamy dla niej fajny domek pod Warszawą. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Moniczko, ja niestety a może stety lubię współpracować z konkretnymi osobami - stąd np.bardzo dobrze dogaduję się w codziennych kontaktach z Darią i Beatą Dorobczyńską. Tu mamy konstruktywne dialogi albo rybki albo akwarium. P.S. Reszta ciotek - z Wami też dobrze się gada ale z 2 wymienionymi gadam codziennie o bullowatych albo rachunkach za nie. [B]Ważna kwestia na dziś - z powodu braku funduszy nie przyjmujemy psów - mamy psy wymagające leczenia a także zabiegów medycznych. Od dłuższego czasu wydajemy zawartość skarpety "na tzw. czarną godzinę" i widać w niej dno. [/B]Focus jest na razie zabezpieczony u Darii dzięki Natalia aa. Rumba i reszta lecą na rezerwach. Nie wiem czy one wystarczą choćby na opłacenie leczenia Rumby... Na dniach wystawię kalendarze na bazarkach więc jak się sprzedadzą to może wystarczy kasy na obecne psy. Tak więc na razie idziemy na urlop. Z dobrych wieści, które pewnie Was ucieszą - za kilka dni ruszy niebieskie forum.