-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A to prywatna posesja? Bo jak tak to niewiele zrobisz... Można do TOZ. W TOZie na punkcie amstaffów walnięta jest Diana Malinowska. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwoni... a jak dzwonią to albo debile albo jacyś niepoważni ludzie... Powoli się załamuję. O szczyle dzwonią... ale też nie do końca normalni. O Focusa, Tyrona, Tosię, Rumbę odebrałam może po 2 telefony... Aż dziw na przykład, że o Tyrona tak mało telefonów. Wprawdzie w Warszawie go nie ogłaszam (umyślnie) ale nawet po tel w Wyborczej Opolskiej była cisza... Tosia też ładniutka i dupa. Ehhh -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie odzewu o chinola nie ma? -
Niestety nikt nie chciał wziąć chłopaczka na DT na tydzień. Mówi się trudno... bo było to do przewidzenia. Jeszcze w tym tygodniu postaram się po niego pojechać i przywieźć do Warszawy.
-
Dostałam takiego oto maila od właścicielki Mapa. [quote]Niestety muszę tym razem prosić o pomoc. Jestem właścicielką 5,5 rocznego amstaffa Mapa i muszę mu znaleźć nowy dom. 15 m-cy temu urodziło nam się dziecko i niestety Map wykazuje w stosunku do córki agresję. Korzystaliśmy z porad najróżniejszych behawiorystów, jak dziecko przestało raczkować nie jerzy się na jej widok, ale nadal warczy jak zbliża się do jego posłania, znajduje si w pobliżu jego miski, poza tym od czasu do czasu przychodzi ją polizać, a generalnie ignoruje. Kilka miesięcy temu musiałam wrócić do pracy, córka jest z nianią i nie mogę zostawić ich samych z psem - po prostu się boję. Nie darowałabym sobie, gdyby coś się stało córce. Obecnie jest u moich rodziców, ale po kolejnym medialnym doniesieniu o "psach mordercach" mama kazała mi go oddać. Map ma 5,5 roku, niezbyt duży, ładnie zbudowany, błękit pręgowany, uszy nie kopiowane, nie ma rodowodu, jest u nas od małego. Mieszkamy w bloku, już od 2 lat nic nie niszczy w domu. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi, lubi się bawić, nie toleruje innych zwierząt, jest karny, spełnia proste polecenia, nie umie chodzić przy nodze, niestety sypia w łóżku, wyganiany nie protestuje, ale przy braku czujności wraca. Przyzwyczajony jest do jazdy w samochodzie. Nie może mieszkać w domu z małymi dziećmi i innymi zwierzętami. Nie jest wykastrowany, ale jeśli potencjalny odpowiedzialny właściciel zechce możemy to zrobić. Przesyłam kilka zdjęć Mapa, telefon do mnie to 888 836 554 . Pies jest w Warszawie i w Łomży.[/quote] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/199/b04becda15c61480.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/200/ac19fd6c7cd43f7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/b468c3e22d681f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/226/cc637b67962cee7e.jpg[/IMG][/URL]
-
Basia i Barni, w tytule jest napisane ;)
-
Ina, jak masz cierpliwość to ja serio serio na korepetycje do Ciebie przyjdę. ;) Zdjęć ładnych nie cykam ale mam nadzieję się w końcu naumić bo to moje odwieczne marzenie. Nie jestem w stanie wstawić zdjęcia, które mi się podoba a jest przeze mnie wykonane... NIKON D80 + AFS 18/135mm W awatarze jest Ś.P. Bonisia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21828[/URL]
-
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Widocznie to nie był odpowiedni domek. Ogłoszenie o Tosi będzie w środę i w pt w gazecie. -
[quote]może zostanie u ciebie [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] bo cudny jest[/quote] Przecież on ma już nowy dom :roll: [quote]Śliczny poczwarek poniemiecki [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] A ja wolę MAMBĘ !!!! czarną[/quote] Ona tyż będzie ale nie dziś. :eviltong: Kupiłam kurde lustrzanke Nikona i korepetycje by mi się przydały...
-
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Eee... dupy dali bo nawet nie przyjechali... Szukamy dalej. -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
doddy replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ola, ja pamiętam by ją dać na stronę ale nie mam treści ;) -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
doddy replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
Ja wprawdzie się nie udzielam na tym wątku ale też trzymam kciuki. Żal mi strasznie Platfusika, że tyle czasu szuka domu. A jest super. -
Dla odmiany Brena. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/a344ff456b44be2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/225/a7d639e91fb049fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/200/25b51d010e5a6d72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/c12738a967c58bf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/e938d8d97261a2e3.jpg[/IMG][/URL]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Za co ciotka dostałaś mandat? Przyznaj się tu zaraz :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Będziesz powiększać stado 3:3? :evil_lol: O ile bullowatych uczyć komendę zabij to świetna zabawa o tyle CAO to samobójstwo :evil_lol: Wiem coś o tym, bo mam nawiedzonego kolegę, który ma 3 CAO uczone agresji... Uj... mieszanka wybuchowa :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja wywalilam swoje pieseczki z łóżeczka niedawno i opanowały sztukę spania w posłaniach. Dzięki temu nie zmieniam pościeli co 2 dni. Sex CAO? Chcesz dzieci bawić? Eeeee... to niefajne zajęcie. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra, a Tobie czasami pozwalają spać w tym łóżku? [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/outofshape.gif[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Franek to jest cyborg [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/blink.gif[/IMG] Vectra pomyśl o zakupach hurtowych pościeli [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/tease.gif[/IMG] bo jak one tak codziennie prześcieradło na ścierki do naczyń przerabiają to trudno nadązyć z zakupami... Przynajmniej wiadomo co Ci kupować na prezent. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/roll.gif[/IMG] -
.:: LALA - sunia mix bullterriera, zabrana z Krzyczek MA DOM ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie zakładaj... Bo to nie bull w 100%. Ja teraz żałuję, że założyłam tam Lali wątek. Co się nawkurzałam to moje... a w sumie mogłam ją jak zawsze po prostu zabrać ze schroniska i szukać jej domu. -
.:: LALA - sunia mix bullterriera, zabrana z Krzyczek MA DOM ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja tam olałam kwestie, czy ona bullowa czy ONkowa. Myślę, że najlepiej się ocenia jak się coś zobaczy ale znawców przez net zawsze jest dużo. Sunia jest super i to najważniejsze! Dzwoniło o Lalę kilka osób ale albo debile, albo mieli pieski i kotki... Natalia, jak się chce coś ratować bullowatego to chyba lepiej bez forum bulli bo tam w kazdym wątku awantura. -
Ob szczylki mają domki. [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/195/b391dbb6e66ad410.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/216/25281a1251f2b1bb.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/216/378fb788f7bbf923.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/195/9362da326508684c.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/195/b8c1b59aa9d3e571.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/194/d025b1234ec030b6.jpg[/img][/URL][/img] [/img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/216/811c1ba763945f41.jpg[/img][/URL][img]
-
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jutro rodzina z Warszawy przyjeżdża poznać Tosię. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W końcu czas zadbać i o swoją emeryturę. Szukam bogatego męża, który będzie zarabiać na dom i moje zachciewajki a ja będę zbawiać świat [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/outofshape.gif[/IMG] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie ma wątku i nie będzie miał ;) On ma specjanie 2 zdjęcia. ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tajronik jest tak cudny, że chciałabym dla niego pałacyk bo nawet willa to za mało. :loveu: