Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. A to prywatna posesja? Bo jak tak to niewiele zrobisz... Można do TOZ. W TOZie na punkcie amstaffów walnięta jest Diana Malinowska.
  2. Nikt nie dzwoni... a jak dzwonią to albo debile albo jacyś niepoważni ludzie... Powoli się załamuję. O szczyle dzwonią... ale też nie do końca normalni. O Focusa, Tyrona, Tosię, Rumbę odebrałam może po 2 telefony... Aż dziw na przykład, że o Tyrona tak mało telefonów. Wprawdzie w Warszawie go nie ogłaszam (umyślnie) ale nawet po tel w Wyborczej Opolskiej była cisza... Tosia też ładniutka i dupa. Ehhh
  3. Niestety nikt nie chciał wziąć chłopaczka na DT na tydzień. Mówi się trudno... bo było to do przewidzenia. Jeszcze w tym tygodniu postaram się po niego pojechać i przywieźć do Warszawy.
  4. Dostałam takiego oto maila od właścicielki Mapa. [quote]Niestety muszę tym razem prosić o pomoc. Jestem właścicielką 5,5 rocznego amstaffa Mapa i muszę mu znaleźć nowy dom. 15 m-cy temu urodziło nam się dziecko i niestety Map wykazuje w stosunku do córki agresję. Korzystaliśmy z porad najróżniejszych behawiorystów, jak dziecko przestało raczkować nie jerzy się na jej widok, ale nadal warczy jak zbliża się do jego posłania, znajduje si w pobliżu jego miski, poza tym od czasu do czasu przychodzi ją polizać, a generalnie ignoruje. Kilka miesięcy temu musiałam wrócić do pracy, córka jest z nianią i nie mogę zostawić ich samych z psem - po prostu się boję. Nie darowałabym sobie, gdyby coś się stało córce. Obecnie jest u moich rodziców, ale po kolejnym medialnym doniesieniu o "psach mordercach" mama kazała mi go oddać. Map ma 5,5 roku, niezbyt duży, ładnie zbudowany, błękit pręgowany, uszy nie kopiowane, nie ma rodowodu, jest u nas od małego. Mieszkamy w bloku, już od 2 lat nic nie niszczy w domu. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi, lubi się bawić, nie toleruje innych zwierząt, jest karny, spełnia proste polecenia, nie umie chodzić przy nodze, niestety sypia w łóżku, wyganiany nie protestuje, ale przy braku czujności wraca. Przyzwyczajony jest do jazdy w samochodzie. Nie może mieszkać w domu z małymi dziećmi i innymi zwierzętami. Nie jest wykastrowany, ale jeśli potencjalny odpowiedzialny właściciel zechce możemy to zrobić. Przesyłam kilka zdjęć Mapa, telefon do mnie to 888 836 554 . Pies jest w Warszawie i w Łomży.[/quote] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/199/b04becda15c61480.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/200/ac19fd6c7cd43f7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/b468c3e22d681f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/226/cc637b67962cee7e.jpg[/IMG][/URL]
  5. Basia i Barni, w tytule jest napisane ;)
  6. Ina, jak masz cierpliwość to ja serio serio na korepetycje do Ciebie przyjdę. ;) Zdjęć ładnych nie cykam ale mam nadzieję się w końcu naumić bo to moje odwieczne marzenie. Nie jestem w stanie wstawić zdjęcia, które mi się podoba a jest przeze mnie wykonane... NIKON D80 + AFS 18/135mm W awatarze jest Ś.P. Bonisia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21828[/URL]
  7. Widocznie to nie był odpowiedni domek. Ogłoszenie o Tosi będzie w środę i w pt w gazecie.
  8. [quote]może zostanie u ciebie [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] bo cudny jest[/quote] Przecież on ma już nowy dom :roll: [quote]Śliczny poczwarek poniemiecki [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] A ja wolę MAMBĘ !!!! czarną[/quote] Ona tyż będzie ale nie dziś. :eviltong: Kupiłam kurde lustrzanke Nikona i korepetycje by mi się przydały...
  9. Eee... dupy dali bo nawet nie przyjechali... Szukamy dalej.
  10. Ola, ja pamiętam by ją dać na stronę ale nie mam treści ;)
  11. Ja wprawdzie się nie udzielam na tym wątku ale też trzymam kciuki. Żal mi strasznie Platfusika, że tyle czasu szuka domu. A jest super.
  12. Dla odmiany Brena. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/a344ff456b44be2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/225/a7d639e91fb049fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/200/25b51d010e5a6d72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/c12738a967c58bf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/e938d8d97261a2e3.jpg[/IMG][/URL]
  13. Za co ciotka dostałaś mandat? Przyznaj się tu zaraz :diabloti:
  14. Będziesz powiększać stado 3:3? :evil_lol: O ile bullowatych uczyć komendę zabij to świetna zabawa o tyle CAO to samobójstwo :evil_lol: Wiem coś o tym, bo mam nawiedzonego kolegę, który ma 3 CAO uczone agresji... Uj... mieszanka wybuchowa :diabloti:
  15. Ja wywalilam swoje pieseczki z łóżeczka niedawno i opanowały sztukę spania w posłaniach. Dzięki temu nie zmieniam pościeli co 2 dni. Sex CAO? Chcesz dzieci bawić? Eeeee... to niefajne zajęcie.
  16. Vectra, a Tobie czasami pozwalają spać w tym łóżku? [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/outofshape.gif[/IMG]
  17. Franek to jest cyborg [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/blink.gif[/IMG] Vectra pomyśl o zakupach hurtowych pościeli [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/tease.gif[/IMG] bo jak one tak codziennie prześcieradło na ścierki do naczyń przerabiają to trudno nadązyć z zakupami... Przynajmniej wiadomo co Ci kupować na prezent. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/roll.gif[/IMG]
  18. Nie zakładaj... Bo to nie bull w 100%. Ja teraz żałuję, że założyłam tam Lali wątek. Co się nawkurzałam to moje... a w sumie mogłam ją jak zawsze po prostu zabrać ze schroniska i szukać jej domu.
  19. Ja tam olałam kwestie, czy ona bullowa czy ONkowa. Myślę, że najlepiej się ocenia jak się coś zobaczy ale znawców przez net zawsze jest dużo. Sunia jest super i to najważniejsze! Dzwoniło o Lalę kilka osób ale albo debile, albo mieli pieski i kotki... Natalia, jak się chce coś ratować bullowatego to chyba lepiej bez forum bulli bo tam w kazdym wątku awantura.
  20. Ob szczylki mają domki. [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/195/b391dbb6e66ad410.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/216/25281a1251f2b1bb.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/216/378fb788f7bbf923.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/195/9362da326508684c.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/195/b8c1b59aa9d3e571.jpg[/img][/URL][/img] [img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/194/d025b1234ec030b6.jpg[/img][/URL][/img] [/img][URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/216/811c1ba763945f41.jpg[/img][/URL][img]
  21. Jutro rodzina z Warszawy przyjeżdża poznać Tosię.
  22. W końcu czas zadbać i o swoją emeryturę. Szukam bogatego męża, który będzie zarabiać na dom i moje zachciewajki a ja będę zbawiać świat [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/outofshape.gif[/IMG]
  23. Nie ma wątku i nie będzie miał ;) On ma specjanie 2 zdjęcia. ;)
  24. Tajronik jest tak cudny, że chciałabym dla niego pałacyk bo nawet willa to za mało. :loveu:
×
×
  • Create New...