-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
To chyba z miesiąc wcześniej musimy pomyśleć o jakimś klikerze... Jakaś maszyna prądotwórcza dodatkowo się przyda :lol: Sprawdź najpierw czy jest game by mógł być dobrym repem. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak szybko im się nudzi ta zabawa to daj im pokombinować 30s i zabieraj konga od razu. By im się skojarzylo, że to atrakcyjne i mało osiągalne. Wtedy bardziej się nakręcą i po kilku dniach będą wyedukowane i chętne. Ale może najpierw zamiast kabanosa wcisnij tam np. pasztet - bardziej capi, łatwiej wypada i psu łatwiej wydobyć. Serek, ser żółty - musisz dobrać. Jak psy lubią aportowac to im to rzucaj na niewielką odległość. Ma być zabawa i atrakcja. A TY VECTRA SIĘ NIE ŚMIEJ! :eviltong: Ja nawet czasami udzielam rad - ale w tak mało szkodliwych przypadkach jak ten. Bo normalnych rad przez net, nie widząc psa to już niet. Ja lubie osobiste korepetycje. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wsadź coś bardzo pachnącego i łatwo wypadającego na początek. Potem sama poudawaj świetną zabawę by psy nabrały ochoty. Chwal za kombinowanie i już. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Już widzę radość na Twej i mej twarzy... Mało śmieszny pomysł... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Już chyba bym wolała codziennie w gości jeździć niż popsuć swoje kochane piesecki. Bo jeszcze by im tak zostało... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Doddy , już wie co i jak , teraz musi trenowc refleks[/quote] Starość nie radość... a teraz mam jeszcze refleks trenować :placz: A myślisz, że dlaczego u mnie tylko potreciki w tematach? Bo to wystarczy sobie usiąść na trawce i już. Piesek się uśmiecha, cyk, myk i piękne zdjęcie jest. Bez brudzenia rąk, bez stresu... A ponadto ja to chyba bym jedynie mogła komarom robić zdjęcia bo moje psy to takie... nazwijmy to popsute. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oj kadzicie tu, kadzicie... ja nie jestem Moderatorem to nie musicie być tacy mili :evil_lol: Mi i tak najbardziej się śmiać chce z Franciszka... "zdrowie i dobre samopoczucie bezcenne, za resztę zapłacę kartą MasterCard" -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Pytaj się mnie a ja Ciebie. :evil_lol: Kitowym do Nikona D80 - tyle wim. Cyferki mam na opakowaniu pudełka. :lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Zanim uczeń przerośnie mistrza to jeszcze dużo czasu, wody itd. upłynie. Ale może nawet potrenuję idąc za ciosem. I myślę o tym obiektywie... bo ja to taka do portrecików stworzona. -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
doddy replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
IH, w razie co u rudej76 jest 6 miesieczna sunia w typie takiego wiejskiego Chihuahua bo czarna podpalana, długowłosa. To tak jak bys miała domek. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No to kilka zdjęć z nauk Vectry for doddy co by nie być gołosłownym. Ehhh początki są trudne :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/329/8cb586e5223acc97.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/330/e73441d038cb7fe4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/254/982041b38bb5dccb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/329/c92b5a75df6b1ba4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/1e7c6d31f3b0ed09.jpg[/IMG][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ona nie jest taka niedobra.:diabloti: Serio to KOMPLEMENT :evil_lol: -
[Fundacja AST] LEILA - AMSTAFFKA z zamojskiego schroniska MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wykąpana. Dogaduje się z psami Agi. Choć docelowo do psow nie jest polecana. Jak na razie jest bardzo grzeczna. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/328/28a95fe229534d05.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/328/5b09d319bfc02a2d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/253/7f85502a56157092.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/328/7b8d6d1eb75da40f.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/252/d14b022a94beb2af.jpg[/img][/URL] ciotka, NIE MAM DYSPLAZJI! hehe [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/253/24661086136e1719.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/329/a7411b41cf96f829.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/254/b2cf0d1333800560.jpg[/img][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nie ma co oglądać :eviltong: Ale jak ktoś rozumuje na chłopski rozum to Vectra jest niezłą nauczycielką. Polecam. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Strasznie zastraszone wogóle te psy... Ale ja gdzieś czytałam, że do walk to się tak właśnie chowa... że się klika pieskom. [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/jezyk1.gif[/IMG] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Na przełomie sierpnia i września. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Ja również dziękuje za odwiedziny :diabloti: Chciałam powiedziec , że ciotka Doddy , wystraszyła moje świnki , były grzeczne aż miło :loveu: A ja miałam co sprzątać :evil_lol: Zapraszamy ponownie :p Musi coś ciotka w sobie miec , bo Franio nie siada wszystkim na kolanach ;) Bo nawet Doddy , nie obszczekał :crazyeye: :evil_lol: co jest niebywałe[/quote] To ja taka straszna, że od razu się mnie wystraszyły? [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG] Franio to jest taki malutki, nakolankowy przytulak. A ja byłam pewna, że to mała torpeda, która nie ma czasu na gości i będzie biegać, psy zamęczać, rządzić itd. a tu ANIOŁEK! -
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Strasznie wyladniał. I taki cukiereczek na Twoich rękach. :loveu: -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Beata, to o czym myślisz na Brene działa tak, że wyje 10 razy bardziej... A tak serio to nie mam jej czym uczyć. Ona transludem jeździ perfekt. Tylko autem nie umie. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ast się znajdzie, bulliś może też. Napisz mi na pw, czy coś Ci potrzeba dla Hery. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
To ja wogóle nie jadę bo jestem pewna, że będzie deptać Sabinkę i nawet na nią wchodzić, wpadać itd. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Przed tymi dogomaniakami nic się nie ukryje :evil_lol: Dziękuje Vectra za korepetycje. I powiem Wam wszystkim, że psy ciotki Ewki są cudowne! A Franio wywarł na mnie piorunujące wrażenie - taki słodki laluś. Najbradziej oczywiście zachwycona jestem Lalką. Normalnie siostra Mamby... A może córka? :lol: I co by nie było - ja Klementynki nie pogryzła :p -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rotek, to fakt że chyba zajmujemy się "sportem ekstremalnym" i najgorszą "działkę" sobie wybraliśmy. Jesteśmy ciągle na celowniku, bo to przecież psy mordercy... będące najczęściej w posiadaniu młodzieży. Mamy bardzo trudne zadanie i to z bardzo wielu powodów. Na każdym kroku dostajemy informacje o bullowatych do pilnego zabrania, niestety bardzo wielu ludzi (czy to właścicieli, czy to dogomaniaków) wręcz kłamie byśmy zabierali od nich psy. Jak już zabierzemy dane psy, musimy sprawdzić ich reakcje od podszewki. Bo nie możemy się pomylić - skutki mogą być tragiczne. Psy wykazujące choćby najmniejszą agresję do ludzi niestety z reguły zostają u nas... nie możemy bowiem oddawać psów do obcych ludzi - nawet jeśli oni ręczą, że sobie poradzą... bo później będzie na nas. Jak w mediach pojawił by się zapisek, że ktoś adoptował psa z fundacji AST a ten go pogryzł to by była klapa... Kolejnym problemem jest fakt, że bezdomnych bullowatych są setki. A ludzie mając taki wybór nie chcą adoptować psa powyżej 4 roku życia. I staruszki umierają w schroniskach... Sami od 2 lat mamy 9 letniego amstaffa z rodowodem. Samo szukanie psom domów też nie należy do łatwych. Staramy się walczyć ze stereotypem - nie oddajemy psów do "typowej młodzieży pitbullowej" (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi), nie oddajemy do rodzin z małymi dziećmi, kojców. Domy dobieramy starannie, dopasowujemy danego psa do danego chętnego. Z reguły jak ktoś się zgłasza po psiaka to i tak adoptuje innego - bo ten inny lepiej do tej osoby pasuje. Filozofią dla nas jest dobranie odpowiedniego charakteru psa do predyspozycji i warunków oferowanych. Zdarza się, ze psy są u nas kilka miesięcy, lat... a to dlatego, ze nam się nie śpieszy "pozbywać" naszych potworków. W sumie pobierając psa ze schroniska liczymy się z tym iż może on być u nas nawet do końca swych dni... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Marlenko, dla Ciebie kubeczek się znajdzie. Gosia, czytuje temat Kasi. A nasza Bacardi River of Staff Love uspokoiła się w hotelu :multi: