-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
doddy replied to emilia2280's topic in Schroniska
To zdjęcie jest zrobione kilka miesięcy temu. Nie podczas ostatniej akcji. Było robione jeszcze w Nowej Wsi. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nikt a nikt nie dzwonił. :-( -
Młoda pit bullka - Poznań. Już we własnym domu
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.s']nie wiem co jest ale wysłałam z dwóch różnych kont wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i dwukrotnie odrzuciło[/quote] To jest adres starego forum. Dlatego Ci wraca. -
Młoda pit bullka - Poznań. Już we własnym domu
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sunia jest w typie pitbulla red nose. Nie mam jak dac jej na stronę bo nie mam laptopa. -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
doddy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Dobre. :evil_lol: Takie w Twoim stylu. Olu, nasza gwiazdo, zdjęcia Filipka będą. Ponieważ jednak nie martwię się o niego to nie będę lecieć na sesję bo Tobie się zachciało głupoty pisać. Jak Filip zostanie uśpiony, zginie, umrze - napiszę na wątku. -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
doddy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Andzia, tak mi polecili na dogomanii. Serio! -
Ten Twój uśmiech to mało szczery koleżanko :p Rób tą krew to może się zlituje nad Rufuskiem. Ja lubie pomagać w kwesti wydmuszek :diabloti:
-
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
doddy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Nie uśpiliśmy tylko zgubiliśmy w drodze do Niemiec :evil_lol: Wieźliśmy go bo se chcieliśmy zarobić ale uciekł... no goopi jakiś chyba... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
doddy replied to emilia2280's topic in Schroniska
Mam jeszcze prośbę by sprawdzać czy psy nie mają chipów. Część psów przypominała mi np. psy które widziałam jakby na paluchu. Co do hodowli w Chynowie. To jest znana i wieloletnia hodowla u wylotu Chynowa. Facet zawsze miał ONki. Był głównym zaopatrzeniowcem Sułkowic. Kiedy w policji zmieniły się zasady pozyskiwania psów przerzucił się na labradory. Dawno u niego nie byłam ale kiedyś warunki były ok. Fakt, facet ma to na zarobek. Sama sprzedaz nie jest w PL zabroniona niestety. Nie wiem jak z warunkami na dziś. Facet jest znany we wsi i to rodzinny interes. Jego brat ma ONki długowłose coś mi świta. -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
doddy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119337[/URL] tu masz link. Dogger jest super aniolek w którym jestem zakochana po uszy :loveu::loveu: Cud, miód, lukier! Leczy się w klinice ale ponadto jest extra. -
Niestety mam popsuty laptop i nie jestem w stanie odczytać co Alicja napisała bo jest czerwoną czcionką. Nie da rady pisać normalnie jak każdy użytkownik? Jutro jak wrócę z trasy może gdzieś się dorwę do lepszego komputera.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Dziś zapłaciłam 750zl za Teslę w lecznicy. pomoc nadal mile widziana. -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
doddy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dowiedz się jeszcze na wszelki wypadek, czy on kwitnie na tym łańcuchu bo przechodzi ogrodzenia? P.S. Bardzo miło było Cię poznać. W tym wczorajszym natłoku straciłam dobre wychowanie. -
Kagańce: [URL="http://www.molos.pl"]www.molos.pl[/URL] Majtki - czasami dobre na plamienie, zapora dla psa do dupy. Mam pantalony po Mambie. Moge przekazać. Jej sie nie przydadzą. :p
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dla mnie to niewyrośnięty Pressa Canario a nie pokrowce na siedzenie :diabloti: -
Poszukuję domu dla ok. 2 letniej amstaffki!!!!! ŁÓDŹ - NIEAKTUALNE!!!!! :)
doddy replied to avema's topic in Już w nowym domu
W Łodzi jest poszukiwana TEA. Ma chip. [url]http://img295.imageshack.us/img295/470/scooobydooo062ps2.jpg[/url] -
Poszukuję domu dla ok. 2 letniej amstaffki!!!!! ŁÓDŹ - NIEAKTUALNE!!!!! :)
doddy replied to avema's topic in Już w nowym domu
[url]www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl[/url] Tu masz link do forum bullowatych. Jest tam sporo osób z Łodzi, są wolontariuszki od astów ze schroniska. Sprawdzałaś chip i tatuaż u suni? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Posprzątałam w pierwszym poście. :cool1: Tylko w pierwszym bo net mam z doskoku. Szukamy transportu Warszawa - Trójmiasto dla psiaka z Chrycynna. -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
doddy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Znaleźliśmy domek tymczasowy dla amstaffa z ciętymi uszami. Szukamy transportu do Trójmiasta. Ziutka, sprawdź proszę czy psiak jest jeszcze w schronisku. Na razie wyciągnę go i umieszczę w naszym kojcu fundacyjnym w Piasecznie i tam bezpieczny będzie czekał na dalszy transporcik. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
_Tosiu_, tej suni już chyba nie w schronisku od dłuższego czasu: [url]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/pies3_t2.jpg[/url] -
Mnie pasuje kiedykolwiek. Nawet jutro :eviltong: Co do cieczki - z babami bywa... różnie.
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bo w nim się łatwo zakochać - SERIO. Taki mniamuśny jest. :loveu::loveu::loveu: -
Agata, dostałam pw z prośbą o podanie gdzie się robi BEARa, więc napisałam. O agresji Nefera się nie wypowiadam. Pytanie do dziewczyn z Jastrzębiej - czy Nefer w schronisku albo podczas Waszej opieki nad nim wykazał kiedykolwiek cień - prób sprawdzenia Was, agresji, ostrzegania Was? Pytanie do poprzedniego domu jak wyżej.
-
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki kochane za pomoc! Odjajczyć i jeszcze sprawdzić dokładnie bo jeszcze niestety chyba Liber nie pokazał na co go stać. Z pewnością nie wydamy go do dzieci, bo pies jest zbyt niepewny. Na razie obserwacja w toku :p