-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra, skoro jeszcze Cię odwiedza to znaczy, że twarda baba jest :diabloti: Moja by zawału dostała jakby 2 psy zobaczyła. Dlatego nie była u mnie dawno, dawno temu w odwiedzinach :lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No Gustaw normalny nie jest (taki prawie Twój! On ma lepszą kondychę niż Twoje). Ale reszta u nas to kanapowce. Liber, że się odbił od ziemi to byłyśmy w szoku strasznym. Najpierw 15 min latałyśmy same ze sznurkiem, udowadniając mu że to świetna zabawa. :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Dobrze Ci przypomina, to Gustaw. Na pierwszej fotce nasz Liber, który w niedzielę pojechał do domu. A w rzucanie bawiła się Marta - poświęcała się w pełni, bo chyba nie miała miejsca na ciele gdzie nie została by opluta przez psy :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Teraz mamy latające psy w fundacji. A tak to zawsze były zdjęcia z kanapy :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Najlepsze jest to, że z Vectry to dobry nauczyciel jest. Mnie laika nauczyła czegoś pożytecznego. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/288/674889c0e654d343.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/289/201422d67dd298f7.jpg[/img][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ciotka, stafficzka jest w schronisku ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pierwszy post zaktualizowałam. W wolnej chwili zaktualizuje post z treścią ogłoszeń. Proszę także o pomoc dla psów z Łodzi. Jest ich tam strasznie dużo a adopcje stoją. -
[quote name='an1a']Muszę się zebrać i swoje M kupić... i spokojnie jakiś dorosły wejdzie. A właśnie.. Ciotce Kasi dziękuję za rozreklamowanie mojego pieska :diabloti: Mąż Ani nie chciał wejść do mieszkania dopóki kilka razy nie powtórzyłam, że Neruś na pewno nie wydostanie się z pokoju :evil_lol:[/quote] Kochana, ja muszę mieć w całości nowe rodziny naszych piesków :evil_lol:
-
Najgorsze, że Aga1234 jest sama na placu boju a psów cała masa. Adopcje słabo idą niestety. I nie wiadomo ile rzeczywiście bullowatych jest. Z pewnością k. 20.
-
Czy jest szansa sprawdzić, czy ruda amstaffka reaguje na imię ZADYMA. Podobna sunia zaginęła jakiś czas temu w Łodzi. Próbujemy wynaleźć ogłoszenia.
-
Najgorsze, że najwięcej to tych dorosłych czeka na pomoc. A tych nie mamy gdzie wciskać. :-( Psom w schronisku w Łodzi potrzebna teraz pomoc, bo tam ich strasznie dużo...
-
I co Neferkiem?
-
[quote name='an1a']Zdjęcia będę tam wrzucać i tam mało kto tam pisze :eviltong: Ogólnie mały ruch, mogę poszaleć :diabloti: [SIZE=1] Po cichu powiem, że mam niedosyt po Gingersie, Radek zresztą też :p[/SIZE][/quote] Adres znam, to będę wiedziała gdzie dostarczać szczeniaczki do przedszkola.
-
Liber poszedł na Ursynów. Wyjaśniłam Ci w jego wątku.
-
[quote name='rufusowa']ciotka doddy jestem w szoku :crazyeye: aż się wzruszyłam normalnie :loveu: piękny tytuł wąteczku kochana :Rose: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/IMG] [SIZE=1][COLOR=sienna]p.s. pijesz od rana czy jak?:cool3::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Już nie piję :p Wczoraj żeśmy się alkoholizowały z Uranową za 6 adopcji. W ciągu tygodnia oddać 6 psów to normalnie jakiś rekord fundacji :lol: A tytuł, cóż... ADEKWATNY!
-
[quote name='eliza_sk']jaki ładny tytuł wątku :loveu:[/quote] Wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Kopiuję wypowiedź Rufusowej z niebieskiego forum. Ponadto zmieniliśmy opis Szakala u nas na stronie na bardziej czytelny. Z tym tekstem można nam pomagać w ogłaszaniu. [quote name='"rufusowa"'][quote name='"andzia69"'][quote name='"Keiti"']Szakal od wczoraj mieszka u narzeczonego naszej Rufusowej w domu tymczasowym ;)[/quote] i jak? wszyscy żyją?[/quote] żyją, żyją i mają sie świetnie :lol: Szakali jest super :D to pies ideał...normalnie gdyby sie do mnie przybłąkał i nie mialabym Rufusa to bym go wzięła :D Szakal ma dwie wady jesli juz ktos sie czepia: 1. nakręca sie w zabawie z patyczkiem i ze sznurem, wtedy szczeka i powarkuje ale bez agresji - dla zabawy raczej 2. jak sie uśmiecha, to pokazuje ząbki, co na początku mrozi krew w żyłach ale już za drugim razem wygląda zabawnie...ja sie przyzwyczaiłam momentalnie i traktuje to w ten sposób ze jak pokazuje ząbki to wiem ze jest bardzo szczęśliwy :lol: Poza tym (o ile ktos traktuje powyższe punkty za wady), Szakal jest kochany :) spokojny, grzeczny, na spacerze idzie na luźniej smyczy, nie zaczepia psów...potrafi sie przywitac z innym samcem :shock: Idzie sobie i macha ogonkiem :) nastawia się do miziania.... pies kanapowy :wink: Kotka widział raz i kompletnie olał ale jeszcze poobserwujemy, bo z kolei na wiewiorke chciał zapolować ale jak powiedziałam zostaw, nie wolno to wyluzował i poszlismy dalej :) Na szczęście nosi abażur, bo inaczej spojrzenia ludzkie by nas zabiły ;) byliśmy w parku gdzie było sporo ludzi i psów i Szakal zachowywał się wzorowo - nie boi się hałasu, szumu z ulicy, wystrzałów (fajerwerków) i tłumu...jest bardzo spokojny i wyciszony :) kochana mordeczka :oops:[/quote]
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
_Tosiu, a jak sytuacja z amstaffami? Proszę zaktualizuj nam nowe, stare amstaffy. Poszło nam w tym tygodniu 6 psiaków i niebardzo mamy co polecać do adopcji. -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Z moich obserwacji mogę napisać, że Tesla robi ogromne postępy. Przełamuje się do ludzi, jest strasznie chętna do kontaktu. Już za każdym razem przychodzi na zawołanie (choć szlaczkiem, ale przychodzi). Szczeka jak bawimy się z innymi psami. Ewidentnie Tesluni pomaga obecność psów. Metodą naśladownictwa zmusza się do dedukcji, która całkiem trafnie jej wychodzi. Za każdym razem chętnie pcha się do Gucia, który mieszka obok jej kojca. Z pewnością idealnie by było, gdyby Tesla trafiła do domu z psami. Z psami stabilnymi psychicznie, bez tendencji do silnej dominacji. Wtedy jej powrót do normalności będzie szybki. Tesla ma u nas spokój. Do ulicy ma kawałek, więc szumu samochodu nie słyszy. Co najwyżej rozprasza ją rżenie koni sąsiadów. :lol: -
Gucio 1,5 roczny piękny amstaff ma super dom :)
doddy replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
U weta to on już był. Wet powiedział, że tylko psychiatra pomoże. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak serio, to takie fajne zdjęcia naszych psów wyszły nam przypadkiem. Zaczęłyśmy z Martą sesję od Tesli, która była w tak wyśmienitym humorze, że ani jedno zdjęcie nie wyszło, które można by opublikować. Zaczęłyśmy więc kombinować. Potem zaczęłyśmy dumać, czy Gustawa da się zmęczyć, by padł. UDAŁO SIĘ NAM :diabloti: Zajęło to 1,5h ciągłego biegania i skakania. Więc ja se zdjęcia robiłam, a Marta biegała, sapała, narzekała na oplute spodnie, liczyła zęby, czy ma jeszcze wszystkie. Liber skrzeczał to i jego rozruszałyśmy :lol: I to są efekty. -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A bo jakoś tak dziwnie wyszło wszystko... Wstawiam zdjęcia z Piaseczna, bo Liber był dziś z nami w odwiedzinach u psów. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/23/9cb82639efd908ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/23/10a7551113244626.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/287/2e0c1bea317d3a03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/23/f507b3e4249dd849.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/2eac515ca9f767c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/288/51511ca46db431b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/24/e9c7bb6f5a292a06.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/388/88be2631e503b9c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/288/115581e181b516f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/288/9299f8ce58d56d94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/93ff6207f8690827.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/393/f2b3c15263bb3f5a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/24/2763b19a4c311582.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/24/87cb9147c104551b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/388/e46c0ead1610e08f.jpg[/IMG][/URL] -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jestem Wesoły Romek. MAM W WARSZAWIE DOMEK :) [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/288/674889c0e654d343.jpg[/img][/URL]