-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Romeo miał jechać chyba. Ale jest u NeVi. -
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że przekręciłam nazwę na Radom. :oops: Arasha zabieramy w niedziele do ciotki driny na DT. I powiem Wam, że zgłosiły sie 2 rodziny chętne poznac Arasha. Tylko musimy sprawdzic reakcje na dzieci (takie podrośnięte głównie) i suczki. -
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bylismy u Dr Janickiego. Sunia super grzeczna. Siedziała albo spała w aucie, na spacerze nie odpowiedziała na atak rozwścieczonego kundelka. W gabinecie tylko ewidentnie koty jej podobały... Diagnoza: Kulawizna lewej kończyny miednicznej, szpotawość kolana lewego, rzepka poza rowkiem bloczka po stronie przyśrodkowej. Repoozycja rzepki łatwa ale przy napiętym mięśniu czworogłowym spada na stronę przyśrodkową. Wyraźna szorstka krepitacja, na rtg widoczne osbeofity bloczka i przyśrodkowej krawędzi rzepki, szptowawa dalsza część kości udowej lewej i lekka koślawość lewego podudzia. Ponadto: zwapnienia więzadła lędźwiowo - krzyżowego i spondydolza Th 10-11 i słabo wyrażona L4-L5. Zalecenia: Przywrócenie prawidłowego obarczania kończyny miednicznej lewej możliwe po korekcji chirurgicznej zwichnięcia rzepki (z transpozycja guzowatości piszczelowej i opracowaniem bloczka). Operacja możliwa po pełnym powrocie suki do dobrego stanu ogólnego (2-3tyg). Koszt operacji u Dr Janickiego to 1300zł. Postaramy się dowiedzieć jaki koszt będzie u Dr Plasoty. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
100 lat dla Franiulka od cioci doddy. -
Sochaczew - LARA słodka jak ciacho ale astka MA DOM
doddy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Lary: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/27/83b5c2ccc2948050.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/27/e1a13cb5dd04ad99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/c76173123ac0b694.jpg[/IMG][/URL] -
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam u Laguny, potocznie nazywanej w lecznicy Franią. Sunia w dużo lepszej formie. Chętnie poszła na spacer, choć gluta ma dosłownie do pasa... Potem piszczała zostawiana w klatce. Zbadaliśmy ją jeszcze czuciowo ortopedycznie i ma zwichniętą rzepkę. Tak więc na jutro umówiliśmy się do Dr Janickiego i pewnie będzie potrzebna operacja... Biedna sunia. -
Sochaczew - LARA słodka jak ciacho ale astka MA DOM
doddy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
To czekamy na więcej informacji i zdjęcia. -
Najłatwiej śledzić wątek na astowym forum. Tam zawsze najwięcej nowości. ;)
-
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Każda pomoc jest na wagę złota. My możemy chodzić przy psiakach, otaczać je opieką, miłością ale by to móc robić niestety musimy mieć fundusze na pokrywanie samego hotelowania i leczenia psiaków. -
Byliśmy dziś w Łomiankach i w części Warszawy by porozwieszać ogłoszenia o znalezieniu Lesia (Lesław to jego najnowsze imię). Porozwieszaliśmy ogłoszenia na większości przystanków, sklepów, aptek, pocztach itp. Niestety nie ma śladów by ktokolwiek szukał psa... Jakby szukał już dawno by go odzyskał... Natomiast jeden Pan z Łomianek bardzo chciał by został tatusiem dzieci z jego sunią amstaffką...
-
Nie mogłam się powstrzymać: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/27/c8ab17d40b4b3ca6.jpg[/IMG][/URL]
-
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Super. To może niech napisze do mnie maila to zrobimy z niej Wirtualnego Opiekuna. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga, Tesla, Doris, Arasha - nadal u nas. A na Szakalka na razie wstrzymaj :loveu: Dzięki Ci kochana jak zwykle! -
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunia żyje. Nie ma już niebezpieczeństwa. Laguna vel Frania miała dziś USG i RTG (3 notabene, bo na każdym zdjęciu coś było nie tak). I tak. Sunia nie jest w ciąży, jest zgazowana. Narządy na USG wyszły prawidłowo. Na zdjęciu wyszła spondyloza. Na razie sunia się ożywiła, pewnie dlatego że dostaje witaminy, antybiotyki i środki przeciwbólowe. Płacze w lecznicy zostawiana sama, by jej nie opuszczać i próbuje wskakiwać na drzwi. -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Link do plakaciku Tesli. Dziękuję cioci Inie za niego. :loveu: [URL]http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Tesla.jpg[/URL] -
Tak, został w Płocku. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Jeśli Magda posłucha tego co wczoraj jej wkładaliśmy do głowy to naszym zdaniem nie będzie najmniejszych problemów z Szakalem i kotami. Pytanie tylko, czy Magda podoła. ;) My mamy wyczucie i po prostu biegiem lat doświadczenie w sytuacjach z psami. Magda widać wyczucia nie ma. Ma za to serce i ogrom miłości w sobie. Mam więc nadaje, że i cierpliwości jej wystarczy. Na razie bacznie obserwujemy całą sytuację.
-
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Ci :loveu: -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wieści od Doggera: Witam serdecznie ! przepraszam że dopiero sie odzywam , chciałam napisac kilka słów o moim kochanym Doggerku . Piesio jest rewelacyjny ,zaaklimatyzował sie dużo lepiej niż sie spodziewałam . Jest pogodny i radosny, ma niespożyte siły do zabawy . Ufny do ludzi i bardzo towarzyski. Próbuje sie zaprzyjaźnić z każdym psiakiem napotkanym na spacerze. Apetycik mu dopisuje i nie okazuje najmiejszych oznak depresji . U Pani weterynarki podczas kontroli zachowuje sie poprawnie jak dobrze wychowany piesek. Odruchy w stosunku do innych zwierząt ma zupełnie normalne ;) i mam na myśli tu też koty hi hi. W najbliższych dniach wstawie zdjęcia więc gorąco zapraszam do obejrzenie DOGGERA w nowym domku .POZDRAWIAM I DZIEKUJĘ. -
[B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL] -
[B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
-
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc. LAGUNA - umierająca amstaffka w polu. http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/ ARASH - zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299 -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299"][/URL] -
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]