Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Romeo miał jechać chyba. Ale jest u NeVi.
  2. Przepraszam że przekręciłam nazwę na Radom. :oops: Arasha zabieramy w niedziele do ciotki driny na DT. I powiem Wam, że zgłosiły sie 2 rodziny chętne poznac Arasha. Tylko musimy sprawdzic reakcje na dzieci (takie podrośnięte głównie) i suczki.
  3. Bylismy u Dr Janickiego. Sunia super grzeczna. Siedziała albo spała w aucie, na spacerze nie odpowiedziała na atak rozwścieczonego kundelka. W gabinecie tylko ewidentnie koty jej podobały... Diagnoza: Kulawizna lewej kończyny miednicznej, szpotawość kolana lewego, rzepka poza rowkiem bloczka po stronie przyśrodkowej. Repoozycja rzepki łatwa ale przy napiętym mięśniu czworogłowym spada na stronę przyśrodkową. Wyraźna szorstka krepitacja, na rtg widoczne osbeofity bloczka i przyśrodkowej krawędzi rzepki, szptowawa dalsza część kości udowej lewej i lekka koślawość lewego podudzia. Ponadto: zwapnienia więzadła lędźwiowo - krzyżowego i spondydolza Th 10-11 i słabo wyrażona L4-L5. Zalecenia: Przywrócenie prawidłowego obarczania kończyny miednicznej lewej możliwe po korekcji chirurgicznej zwichnięcia rzepki (z transpozycja guzowatości piszczelowej i opracowaniem bloczka). Operacja możliwa po pełnym powrocie suki do dobrego stanu ogólnego (2-3tyg). Koszt operacji u Dr Janickiego to 1300zł. Postaramy się dowiedzieć jaki koszt będzie u Dr Plasoty.
  4. 100 lat dla Franiulka od cioci doddy.
  5. Zdjęcia Lary: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/27/83b5c2ccc2948050.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/27/e1a13cb5dd04ad99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/c76173123ac0b694.jpg[/IMG][/URL]
  6. Byłam u Laguny, potocznie nazywanej w lecznicy Franią. Sunia w dużo lepszej formie. Chętnie poszła na spacer, choć gluta ma dosłownie do pasa... Potem piszczała zostawiana w klatce. Zbadaliśmy ją jeszcze czuciowo ortopedycznie i ma zwichniętą rzepkę. Tak więc na jutro umówiliśmy się do Dr Janickiego i pewnie będzie potrzebna operacja... Biedna sunia.
  7. To czekamy na więcej informacji i zdjęcia.
  8. Najłatwiej śledzić wątek na astowym forum. Tam zawsze najwięcej nowości. ;)
  9. Każda pomoc jest na wagę złota. My możemy chodzić przy psiakach, otaczać je opieką, miłością ale by to móc robić niestety musimy mieć fundusze na pokrywanie samego hotelowania i leczenia psiaków.
  10. Byliśmy dziś w Łomiankach i w części Warszawy by porozwieszać ogłoszenia o znalezieniu Lesia (Lesław to jego najnowsze imię). Porozwieszaliśmy ogłoszenia na większości przystanków, sklepów, aptek, pocztach itp. Niestety nie ma śladów by ktokolwiek szukał psa... Jakby szukał już dawno by go odzyskał... Natomiast jeden Pan z Łomianek bardzo chciał by został tatusiem dzieci z jego sunią amstaffką...
  11. Nie mogłam się powstrzymać: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/27/c8ab17d40b4b3ca6.jpg[/IMG][/URL]
  12. Super. To może niech napisze do mnie maila to zrobimy z niej Wirtualnego Opiekuna. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  13. Aga, Tesla, Doris, Arasha - nadal u nas. A na Szakalka na razie wstrzymaj :loveu: Dzięki Ci kochana jak zwykle!
  14. Sunia żyje. Nie ma już niebezpieczeństwa. Laguna vel Frania miała dziś USG i RTG (3 notabene, bo na każdym zdjęciu coś było nie tak). I tak. Sunia nie jest w ciąży, jest zgazowana. Narządy na USG wyszły prawidłowo. Na zdjęciu wyszła spondyloza. Na razie sunia się ożywiła, pewnie dlatego że dostaje witaminy, antybiotyki i środki przeciwbólowe. Płacze w lecznicy zostawiana sama, by jej nie opuszczać i próbuje wskakiwać na drzwi.
  15. Link do plakaciku Tesli. Dziękuję cioci Inie za niego. :loveu: [URL]http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Tesla.jpg[/URL]
  16. Tak, został w Płocku. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Jeśli Magda posłucha tego co wczoraj jej wkładaliśmy do głowy to naszym zdaniem nie będzie najmniejszych problemów z Szakalem i kotami. Pytanie tylko, czy Magda podoła. ;) My mamy wyczucie i po prostu biegiem lat doświadczenie w sytuacjach z psami. Magda widać wyczucia nie ma. Ma za to serce i ogrom miłości w sobie. Mam więc nadaje, że i cierpliwości jej wystarczy. Na razie bacznie obserwujemy całą sytuację.
  17. Dziękuje Ci :loveu:
  18. Wieści od Doggera: Witam serdecznie ! przepraszam że dopiero sie odzywam , chciałam napisac kilka słów o moim kochanym Doggerku . Piesio jest rewelacyjny ,zaaklimatyzował sie dużo lepiej niż sie spodziewałam . Jest pogodny i radosny, ma niespożyte siły do zabawy . Ufny do ludzi i bardzo towarzyski. Próbuje sie zaprzyjaźnić z każdym psiakiem napotkanym na spacerze. Apetycik mu dopisuje i nie okazuje najmiejszych oznak depresji . U Pani weterynarki podczas kontroli zachowuje sie poprawnie jak dobrze wychowany piesek. Odruchy w stosunku do innych zwierząt ma zupełnie normalne ;) i mam na myśli tu też koty hi hi. W najbliższych dniach wstawie zdjęcia więc gorąco zapraszam do obejrzenie DOGGERA w nowym domku .POZDRAWIAM I DZIEKUJĘ.
  19. [B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
  20. [B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
  22. [B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
  23. Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc. LAGUNA - umierająca amstaffka w polu. http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/ ARASH - zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299
  24. [B]Mamy 2 kolejne dramaty... prosimy Was po raz kolejny o pomoc.[/B] [B]LAGUNA[/B] - umierająca amstaffka w polu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajaca-astka-w-polu-z-glutem-z-kleszczami-nie-mogaca-wstac-z-wielkim-brzuchem-123993/[/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/291/1a028dfe87ab1280.jpg[/img][/URL] [B]ARASH [/B]- zagłodzony amstaff, odebrany właścicielom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-amstaff-ofiara-okrucienstwa-ze-strony-wlasciciela-koszmar-123864/#post11171299"][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/a5fd0539f42d076f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...