Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Tak jak Andzia pisze. Ja niestety wracam ostatnio w nocy do domu. Wczoraj po 23... Jeżeli ktoś może odwiedzać Szakala w lecznicy - zapraszamy. Adres już podawałam wcześniej ul. Strzeleckiego. Megi3, jak tylko dojdą do Ciebie kubeczki, to oznacza że wpłata wpłynęła. ;) Niestety mamy ze wszystkim straszne opóźnienie bo doba jest za krótka. Mamy 13 psów pod opieką i non stop ciągle gdzieś jeździmy. W między czasie zarabiamy na własne życie.
  2. I dzięki Andzi69 mamy kolejnego szczeniaczka... se przedszkole założymy... [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/385/1172b2df123372d1.jpg[/img][/URL]
  3. Bardzo chętnie zapraszamy do odwiedzin u Tesli to będą nowe zdjęcia. Mi już niestety doby nie starcza na ciągłe wstawianie zdjęć.
  4. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie to będzie nawet 10 :diabloti:
  5. Smycz i obroże możecie przekazać. Tengusia, zaszczepiłaś Kiarę przed adopcją? Prosiłam Cię by ją doszczepić bo nie dostaliśmy książeczki od poprzedniego właściciela.
  6. [quote name='fioneczka']maluszku hopaj wysoko po DOMEK czy jest jakieś zainteresowanie naszą chudzinką ?[/quote] Nikt nie nie ogłosił nawet, więc trudno by ktoś się zainteresował. Ja niestety nie mam laptopa, więc nie mam jak ogłaszać naszych psów.
  7. To i na niebieskie ;) Jenny19, jakbyś miała ciut więcej czasu to pomożesz w ogłaszaniu Szakala? Plisss
  8. Ostatnie zdjęcia od Diany zaraz prześlę do Andzi69 to mam nadzieję, że wstawi. Ja nie mam swojego kompa na razie.
  9. W pierwszym poście jest 13 psów. ;)
  10. Faktem jest, że psiaki u nas bezpieczne, nakarmione, wybiegane itd. ale najwyższy czas by szły do domów. Kolejne bullowate kwitną w schroniskach a zima zbliża się wielkimi krokami.
  11. Bardzo prosimy o zbiórkę i pamięć o Nuce. Nuka jest w hoteliku ale trzeba za niego płacić :(
  12. Zaktualizował pierwszy post. ;)
  13. Leila od zeszłego weekendu już w nowym domku. :multi: Mam nadzieję, że w schronisku w Zamościu nie ma żadnych bullowatych. ;)
  14. Kasia, tytuł zmień bo się należy Herce przeniesienie do szczęśliwego działu.
  15. Wiadomo co u Dragonka? Będą jakieś fotki kanapowe? Elza, a jak wizyta domku? Jakaś kolejna bida może ma dom?
  16. Czy jest szansa na zdjęcia bullowatych ze schroniska?
  17. Stan ogólny jest super. Ale kastracja będzie dopiero w przyszłym tygodniu. Wtedy jeszcze przytyje to po raz, po dwa trzeba pobrać głębokie zeskrobiny, więc przyda się narkoza, a po trzy to i tak dostaje antybiotyk, więc akurat może go dostawać też na gojące wydmuszki. Kochana, jakbyś go zobaczyła jak nas ciąga na spacerkach, ile ma werwy, energii to byś nie pytała czemu go już chcemy kastrować :lol: Jednak psy to doskonałe zwierzęta. Szakal jest u nas 15 dni a w sumie dochodzi do siebie w tempie ekspresowym.
  18. Szakal jest w naprawdę dobrej formie zarówno psychicznej jak i fizycznej. Jest skory do zabaw, kocha przeciąganie smyczą i gryzienie patyczków. Wręcz potrafi się zapędzić w swym hobby. Ma też już silne pokłady energii. Jak coś wywącha to ciągnie nas jak krowy za koniec smyczy :evil_lol: Wczoraj chodził na lince i to ewidentnie bardziej mu pasowało niż krótka smycz. Niebawem Szakal będzie kastrowany. Wtedy też zostaną pobrane głębokie zeskrobiny ze skóry i wysłane do laboratorium, by wykluczyć, lub potwierdzić ewentualne żyjątka na jego skórze.
  19. Ciotka, nie dodawaj mu lat. On z 2004r. jest. ;)
  20. Doger dziś miał wizytę u Dr Niziołka. Kardiologa. Serducho ma zdrowe a kaszel był winą choroby. We wtorek Doger ma kastrację.
  21. Zdjęcia z wczorajszej i dzisiejszej sesji. Już drugi dzień robiliśmy Szakalowi próby na kontakty z psami i jak na razie jest ok. Oto dowody. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/21/b7f623240f6541cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/21/86a026c302d6c364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/21/0d05e431e4cabf8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/21/1f073acd2900442e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/21/847dac5301fd25db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/285/b425b5e20a6cb700.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/21/6037eb7e06c3bb29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/21/f6a44c571e92cf37.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dzwoniła nowa Pani Ritki. Rita chodzi już po domku z yorkiem i kotami. Super dogaduje się z yorkiem. :multi: Mamy se zabrać klatkę i odwiedzić niedobrzalca. Rita przechodzi intensywne szkolenie. Goście też już przeszkoleni, że jak się wchodzi to trzeba ją trzymać za obrożę by zębów nie powybijała... Chciała zabić seterka na spacerku - to jedyna sensacja w jej wykonaniu. Pozostaje nam więc udać się w odwiedziny :diabloti:
×
×
  • Create New...