Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ja czasami wpadam. Kiedy obcinanie jajec?
  2. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/"][COLOR=#000000].:: Fundacja AST pomaga bezdomnym bullowatym w Łodzi - PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ::.[/COLOR][/URL]
  3. Co do schroniska liczymy na współpracę. Obyśmy tylko mieli z czym jechać... bo wolontariuszy już 6 mamy :multi: Linków właśnie się wklejać coś nie da.
  4. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/"][COLOR=#000000].:: Fundacja AST pomaga bezdomnym bullowatym w Łodzi - PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ::.[/COLOR][/URL]
  5. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/"][COLOR=#000000].:: Fundacja AST pomaga bezdomnym bullowatym w Łodzi - PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ::.[/COLOR][/URL]
  6. POMOC DLA BULLOWATYCH W ŁODZI – POMÓŻ I TY Wpadliśmy na pomysł, by w dniach 8 lub 9 listopada b.r. wybrać się w kilka osób do schroniska w Łodzi w celu pomocy bullowatym tam przebywającym. Bullowatych w schronisku na samej Marmurowej jest ok. 15. Jest to duża liczba, tym bardziej w aspekcie adopcji czy choćby wolontariatu. Oprócz schroniska na Marmurowej jest jeszcze Kosodrzewiny (tam jest podobna ilość bullowatych). Jak pewnie każdy z nas może przeczytać na forum wolontariuszy w Łodzi jest jak na lekarstwo. Głównie jeździ tam niestrudzona aga1234, czasami inne dziewczyny. Chwała im za to! Mam nadzieję, że nie tylko ja je podziwiam i doceniam ich trud. Może i Wy zdecydujecie się więc na pomoc i zaangażujecie w pomysł na jaki wpadłam. Otóż wpadłam na pomysł zorganizowania akcji na naszym forum a także i innych, mającej na celu niesienie pomocy dla bullowatych w Łodzi. Na razie jest to akcja jednorazowa, ale mam nadzieję że będą także następne. Chcemy pojechać do schroniska, w celu pomocy w wielu kwestiach, m.in.: - w celu wyprowadzenia wszystkich psów na spacer, poznania ich, obserwacji zachowań. W kilka osób, będziemy mogli dłużej spacerować z danym psem, więc będziemy mogli więcej wniosków wysnuć; - w celu zrobienia dobrych zdjęć do ogłoszeń; osoby ogłaszające psy wiedzą jak ważną kwestią jest dobra jakość zdjęć. Ludzie w internecie są wzrokowcami, pierwsze na co zwracają uwagę to obraz, dopiero później tekst. - w celu przekazania darów. Co tydzień do schroniska aga1234 wozi suchą karmę a także mięso i kości. Sama karmi tym psy, więc chociaż jeden dzień w tygodniu psiaki mają rarytasy żywieniowe. W schronisku codziennie oczywiście są karmione ale sama na własne oczy widziałam jak psy chętnie jedzą suchą karmę dawaną przez Agę. Aga sama co tydzień kupuje to wszystko. Tu pragnę napąknąć, abyście doczytali ten tekst do końca, ponieważ w dalszej części będzie dalszy ciąg tego punktu. - możliwe, że w celu zabrania któregoś psiaka ze schroniska pod opiekę fundacji; I teraz naważniejsze co mam Wam do napisania. Chciałabym abyście Wy, miłośnicy bullowatych nam pomogli w zorganizowaniu tej wycieczki i całej akcji pomocowej. Rozumiem, że wielu z Was nie da rady pojechać z nami do Łodzi, czas, koszty paliwa, czy cokolwiek. Ale mam nadzieję, że pomożecie nam w sposób dogodny dla Was. A pomóc nam można na różne sposoby: - można jechać z nami (od razu uprzedzam, że jest to wycieczka w celu pracy, rozrywka po harówce); na razie na wycieczkę zgodzili się wybrać Pit-R6, Uran, ja. Możemy zabrać 1- 2 osoby. Wycieczka wyrusza z Warszawy. - można dołączyć do wycieczki kolejnym samochodem jeśli znajdą się chętni. - można pomoc pośrednio poprzez przekazanie darów dla schroniska tj. koce, kołdry, garnki, miski, smycze, obroże, kagańce, karma sucha, karma w puszkach, ryż, makaron. - można wpłacać na nasze konto pieniądze z dopiskiem „Akcja Łódź”. Za całość zebranych funduszy zakupimy karmę i zawieziemy ją do schroniska. Podamy konkretnie wyliczenie ile wpłynęło i ile karmy zakupiliśmy. - można stworzyć psu dom tymczasowy – to oczywiście najcenniejsze dobro. - można pomóc w każdy możliwy i sensowny sposób jaki Wam jeszcze przyjdzie do głowy. - można wystawić bazarki specjalnie na ten cel. Na razie ruda76 zorganizowała słomę, która będzie dostarczona do schroniska. Bardzo jej w tym miejscu dziękujemy. Tak więc zachęcam Was wszystkich do pomocy. Akcja jest organizowana na razie w Łodzi i w Warszawie, ponieważ stąd jesteśmy w stanie odebrać ewentualne dary rzeczowe. Mam nadzieję, że akcja spotka się z zainteresowaniem z Waszej strony i może w przyszłości będziemy organizować częściej takie akcje pomocowe.
  7. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/[/URL]
  8. [quote name='rufusowa']podpisuję się pod apelem Pani Katarzyny :eviltong:[/quote] Piotr na amstaffowym obiecał namalować farbkami psy. Ale jakoś się nie wywiązał... a my czekamy z Martą. Mały off topic Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/[/URL]
  9. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/[/URL]
  10. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/[/URL]
  11. Organizujemy akcję pomocową dla bullowatych w Łodzi. Jest to nowatorska akcja, ale mamy nadzieję na sukces. Tylko potrzebna jest Wasza pomoc. Zwracamy się z prośbą o przeczytanie apelu i dołączenie do nas. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/fundacja-ast-pomaga-bezdomnym-bullowatym-w-lodzi-przylacz-sie-do-akcji-123780/[/URL]
  12. Krótko pocieszyła się domkiem ale dobre i to. [*]
  13. Andzia, dasz radę takie naszywki zrobić? Czy szukać kogoś?
  14. Fajnie by było zrobić bluzy z takimi emblematami. Np. głowa amstaffa z napisem nazwy fundacji. Andzia, jak da radę to krzycz to kilka zrobimy. Może część by się też sprzedała. Ja taką chce od dawna. Podkoszulek to ja nie używam (tylko do spania). Ale w bluzie moge na spacer z psami chodzić i na psie akcje jeździć.
  15. Spodnie już se wylicytowałam. Teraz czekam na dużo skarpetek! Naszywki z bullowatymi robi Tok - Set - jest temat na zielonym. Kiedyś nam dali 10 naszywek. [url=http://amstaff-civ.home.pl/forum/viewtopic.php?t=6009]..:: Forum Amstaff-civ ::.. :: Zobacz temat - EMBLEMATY - Haftowane - AST i Bullowate - zajefajne !!!!!!!![/url]
  16. Ciotka Monia fajne spodnie wynalazła na spacery z psami. Monia ja to bym jeszcze chciała bluzę z kapturkiem. Naszywki można by robić na bluzie np. na piersi ;)
  17. Jaka jest dalsza historia psiaka?
  18. Anitko a sprawdzałaś, czy ona chipa nie ma? Może warto się upewnić przy okazji sterylizacji.
  19. Ogłosiłam nieco Teslę. [URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/"][COLOR=#006699][/URL][/COLOR]
  20. Możemy otworzyć firmę windykacyjną "PITBULL".
  21. My tylko pisma urzędowe umimy pisać.
  22. Anitko, dałam Bubę na stronę do nas. Monia, robi bazarki na suni hotelik.
  23. Szanowna Pani zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie nowych fotek księżnej cieczkowej Hery. Fundacja AST
  24. _Tosiu_, kiedy wybierasz się do schroniska? Sprawdź proszę koniecznie czy jest jeszcze sunia Pressa Canario.
  25. W razie co, zawsze możesz zwalić winę na słaby zasięg :p
×
×
  • Create New...