-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Gucio 1,5 roczny piękny amstaff ma super dom :)
doddy replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO, WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO... [URL=www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/24/ae72a2dcd2651345.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/23/50bc2c35902475e4.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/288/88c0bfa269f28877.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/23/de35a9c4b5fc3e79.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/289/201422d67dd298f7.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/388/8f0175d9c6ec306c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/388/8e518d21e37e5fcc.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/23/1a703b1a163255cf.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/23/b31d9b7be188cb98.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/23/897203df8dbde129.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/287/7a14b1c1737e2073.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/24/4cad2abf7273f7a4.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/388/1e1639fd1208ff2a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/23/e6ea4267eb203c16.jpg[/img][/URL] -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze zdjęcia Tesli. Sunia coraz lepiej reaguje na ludzi i chętnie przychodzi na zawołanie. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/388/a5d11f1f34f37528.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/287/0336bff489cc6d18.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/388/df5c2051201b47d2.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/387/f256d388a3cb7908.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/23/9688a084995709a3.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/288/a11ee28cde8491f4.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/287/e9e8f7aec22d36fc.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/24/cde1ac0ef4f8cb62.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/393/9bff6e86696a42ff.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/24/8b0cb268db0c4260.jpg[/img][/URL] -
[quote name='fioneczka']w żadnym wypadku nie chciałam nikogo urazić ... ja tak z troski ale chyba lepiej to ja już się odzywać nie będę powodzenia malutki[/quote] Fioneczko, nikogo nie uraziłaś. Mój post został jak najbardziej napisany w dobrej wierze. Nie miał na celu urazić Ciebie, czy kogokolwiek innego. Szakal już u narzeczonego Rufusowej. Dziękuję za pomoc dla Szakala i wpłatę na niego. Z pewnością fundusze mu się przydadzą. :loveu:
-
Właściciel tego psa jakoś zaniedbał galerię tego cudownego, a zarazem mojego ulubionego psa pt. "Wesoły Romek", więc wstawiam se sama zdjęcia ze spaceru :p Składam oficjalne zażalenie na brak fotek psów adoptowanych przez Piotra G. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/249f86b04e107c6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/288/6aabb0a282467dc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/0757d2fbb85bc476.jpg[/IMG][/URL] "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściach domek, światło, wodę, gaz - zaśpiewam Wam jeszcze raz": [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/04604965579e6fda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/23/41f508c6bc0340d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/af80357a2113ccc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/23/0dbddb704155b299.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/288/b730f769c1b043fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/288/eaeeffd32a1a3d51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/288/f9d5fea1f8c94629.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/23/916d5301517c27fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/287/5be09c4256a4eb54.jpg[/IMG][/URL] Zadzierać nos potrafi... Ciekawe po kim to ma... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/23/919bcf89b8163303.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/82512a255cfb277f.jpg[/IMG][/URL]
-
Składam oficjalne zażalenie na brak fotek psów adoptowanych przez Piotra G. Wstawiam na razie jeszcze stare - ale domagam się nowych! Nie ważne skąd, jak i gdzie je zrobisz, ale mają być! A tym bardziej mojej ulubienicy - WESOŁEGO ROMKA RUMBY!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/4abdc63f0c35338e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/23/686f4388283bf0f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/249f86b04e107c6c.jpg[/IMG][/URL]
-
Agnieszka, dotąd nigdy nas nie zawiodła, a jest Wirtualną Opiekunką 2 naszych suczek. Co do kosztów - musimy dać radę. Jak psiak znalazł się pod naszą opieką to staniemy na rzęsach by miał wszystko co mu potrzebne. :loveu:
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']na światłach nie miałybyście szans :obrazic: :evil_lol: dobrze ze ja nie mam :knuje: :diabloti:[/quote] No na światłach nie miały byśmy szans... Bo za szybko jeździmy by się na nich zatrzymywać :evil_lol: Rufusowa, Ty to niebawem książkę będziesz mogła napisać bo jesteś największym domem tymczasowym fundacji AST. Jeszcze pół roku teraz nie marzyłaś o amstaffach a już masz 3 na DT. O raju, jacy my fajni jesteśmy, że tak trafiamy do ludzi! Normalnie jakąś sektę założę :diabloti: A tak ogólnie to ogłaszam wszem i wobec iż: [SIZE=3][B]DOGGER POJECHAŁ DO DOMU DO RYPINA!!!![/B][/SIZE] -
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to Szakal na razie trafi na DT do narzeczonego Rufusowej. Bardzo prosimy o ogłaszanie Szakalka!
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']chcemy fot [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-641.gif[/IMG][/quote] A jak nie dostaniesz fot to co, że już sobie nagrobek szykujesz? Pani Rufusowa, tak grzecznie Pani jeździ po Warszawie, że nie musisz szykować płyty jeszcze. Chyba, że to dla nas. To dziękujemy :loveu: ale mamy jeszcze kilka psów na tymczasach :diabloti: -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
We wtorek odbył się zabieg Doggerka na wydmuszki. A jutro przyjeżdża do niego Pani w odwiedzinki. Najprawdopodobniej go adoptuje, więc trzymajcie kciuki. Domek został przed adopcją sprawdzony przez Anię+Ulmę+Milvę. Aniu, serdecznie dziękujemy. A do ciotek, wujków, którzy pamiętają o pięknisiu - zaciskajcie kciuki i módlcie się jak ja :evil_lol: -
Potrzebne mi 2 suczki. Dla obu warunek [B]łagodność do ludzi i psów. [/B]Dla jednej jest szansa na dom stały, dla drugiej na DT (więc najlepiej bida z jakiegoś badziewnego schroniska). I sunie muszą mieć max do 5 lat. ----------------- W schronisku w Józefowie przebywa amstaffka. Została znaleziona w Legionowie. Miała na sobie łańcuszkową obrożę. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/23/5859f3039271af17.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/ff01adcf2da96725.jpg[/IMG][/URL]
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Pytanie do Pogotowia i Straży dla Zwierząt. Ile dokładnie psów szuka jeszcze domów? Ile suczek i ile samców? W jakim wieku? Prosimy o zdjęcia i krótką charakterystykę. Po takim czasie z pewnością już dużo o psach wiadomo. Jak się sprawa toczy z byłym właścicielem? -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Kochana, jak Ci jej życie miłe to lepiej by nie hasała z Gustawem. :evil_lol: Bo jeszcze ją potraktuje jak dzisiejszą płytkę chodnikową. :diabloti: -
[quote name='fioneczka']co mogło to spowodować ? qrcze niedobrze :-( jaki on śliczny :)[/quote] Np. robaczki, stąd badanie.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś na szybko u psów by zawieźć karmę od Moni i Violett dla chłopaków oraz słomę od Pauliny Młodej. Tesla jest coraz fajniejsza do ludzi. Choć najbardziej przymila się do Gustawa... [URL=www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/23/0b36fbed950f75b9.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/22/50d41edecff10c88.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/287/1ea43d40f4450df3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/391/f52277b7d648e825.jpg[/IMG][/URL] Wypchana buda słomą bardzo jej się spodobała: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/385/aa641692f5a4a46d.jpg[/IMG][/URL] -
Tylko 3 zdjęcia, bo byliśmy zajęci obserwacją kupek. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/287/19868fa084244355.jpg[/IMG][/URL] Ziewać umi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/391/c6ff88e1b0bdd381.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/22/f7e2819e9f6fbc94.jpg[/IMG][/URL]
-
Byliśmy dziś w odwiedzinach u Szakalka. Jest coraz żywszy. Wolę nie wiedzieć jaki będzie za miesiąc :diabloti: Łapaliśmy kupkę bo Szakal miał ślady krwi w kale.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']znam większe psy które żyja w blokach... po prostu trzeba je częściej i jak dalej wyprowadzac na spacer...[/quote] Czy Ty czytasz wątek, w którym sama piszesz? Nie chodzi o wielkość psa... Chodzi o to, że Tesla się BOI! Tesla nie jest psem, który chodzi na smyczy, nie jest psem, który wróci na zawołanie itd. To jest pies, który jest przyklejony do siatki ze strachu jak widzi człowieka. Dopiero na smakołyki, zachętę itd. zaczyna podchodzić po 20min. Dla tego psa zwykły spacer w mieście byłby ciężkim stresem. Lepiej znaleźć jej spokojny dom w domu z ogrodem, a nie wypychać na siłę jak to mają w zwyczaju niektórzy dogomaniacy. Proszę, czytajcie ze zrozumieniem by nie było niedomówień. Kamila, dziękuję za tel do Pani z Zabrza. Dzięki niej i Tobie, kolejny psiak ma szansę na dom. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wczoraj szczeniaczek pojechał do nowego domu a od dziś mamy kolejną podopieczną - Carmen - pitbullkę z Łodzi. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/286/eb4703519c293b60.jpg[/img][/URL] -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Pani z Zabrza jest zdecydowana na inną sunię z Łodzi. Oddawanie Tesli do bloku było by chyba wyrazem naszej nieodpowiedzialności bo za dwa dni byśmy jej szukali bo uciekła by od razu przestraszona czymkolwiek. -
Szakal jest po kastracji. Wszystko obeszło się bez komplikacji.
-
Jestem załamana... I chora na bezsilność zarazem. W schronisku przebywa młodziutka sunia pitbull red nose. Ma ok. 7 - 8 miesięcy. Sunia została przywieziona znaleziona do schroniska. Obecnie przebywa na kwarantannie do 30.10. Sunia źle znosi pobyt w schronisku, zresztą jak każde szczenie... Sunia mocno wymiotuje, sika pod siebie w boksie. Byliśmy z nią na spacerze i na dworze poza schroniskiem jest typowym szczeniakiem z niespożytymi pokładami energii. Sunia nie wykazuje agresji do psów ponieważ na spacerze była z Cezarem. Daje sobie grzebać w misce itd. Błagam o DT dla niej. Będziemy ją w pełni opłacać (karmę, sterylkę, leczenie). Szkoda szczeniaka w schronisku bo nasiąknie jak gąbka głupotami albo trafi do jakiegoś niesprawdzonego domu. Aga1234, czy w schronisku sterylizują wszystkie sunie przed adopcją? Zdjęcia Carmen (tak ją roboczo nazwałam). [URL=www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/22/2bbb08d09aaf4beb.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/22/141841d8e1bd8229.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/286/eb4703519c293b60.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/385/df766fb44ef29dc8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/22/4a9e739ad5f5f90b.jpg[/img][/URL]
-
Jestem załamana... I chora na bezsilność zarazem. W schronisku przebywa młodziutka sunia pitbull red nose. Ma ok. 7 - 8 miesięcy. Sunia została przywieziona znaleziona do schroniska. Obecnie przebywa na kwarantannie do 30.10. Sunia źle znosi pobyt w schronisku, zresztą jak każde szczenie... Sunia mocno wymiotuje, sika pod siebie w boksie. Byliśmy z nią na spacerze i na dworze poza schroniskiem jest typowym szczeniakiem z niespożytymi pokładami energii. Sunia nie wykazuje agresji do psów ponieważ na spacerze była z Cezarem. Daje sobie grzebać w misce itd. Błagam o DT dla niej. Będziemy ją w pełni opłacać (karmę, sterylkę, leczenie). Szkoda szczeniaka w schronisku bo nasiąknie jak gąbka głupotami albo trafi do jakiegoś niesprawdzonego domu. Aga1234, czy w schronisku sterylizują wszystkie sunie przed adopcją? Zdjęcia Carmen (tak ją roboczo nazwałam). [URL=www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/22/2bbb08d09aaf4beb.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/22/141841d8e1bd8229.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/286/eb4703519c293b60.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/385/df766fb44ef29dc8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/22/4a9e739ad5f5f90b.jpg[/img][/URL]
-
Wczoraj byliśmy w nocy u Rity, bo nowym właścicielkom klatka nie jest już potrzebna a potrzebna była szczylkowi z Łodzi. Rita poczyniła ogromne postępy wychowawcze przez miesiąc. Super wita gości. Na wszelki wypadek z początku miała kaganiec bo nie było wiadomo jak zareaguje na szczylka w swoim domu. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/22/15ba8967f8416a9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/286/ca3779b3427e654a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/22/9b4fd3f49f507dfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/286/ae90f44331600eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/287/19baf1d7c243c5bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/390/64d3f40d5c2c10c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/390/06967ce1c5c2029b.jpg[/IMG][/URL]