-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[quote name='hajaa']Zdjęcie łapki nic nie wykazało, sunia biega jak szalona, przepukliny wet nie stwierdził.[/quote] To tylko się cieszyć. Poproszę dziewczyny które nam ogłaszają potworki by ogłosiły i Konę.
-
[B]Imię:[/B] Kona [B]Rasa:[/B] pitbull red nose [B]Płec:[/B] suka [B]Wiek:[/B] 3 miesiące [B]Szczepienia:[/B] tak [B]Odrobaczenie:[/B] tak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/188/498022eb5085de84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/184/a311b6871952ae8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/188/4020e3c52775bdd0.jpg[/IMG][/URL] Takie oto cudeńko jest u mnie na tymczasiku. Sunia trafiła do nas od młodego małżeństwa, które nie przemyślało jej zakupu. Oddając maleństwo tłumaczyli się zmianą trybu pracy i koniecznością nagłego wyjazdu. Fajnie nam razem, ale już czas aby znaleźc dla Kony DS. Cóż mogę o niej napisac ? Poprostu dzieciak, słodziak, chętny do zabawy i psocenia. Mała boji się podniesionej ręki. Wnioskuję, że ktoś musiał ją karcic, czy za siusianie, czy Bóg wie za co... Szukamy dla niej odpowiedzialnedo domu, który zobowiąże się do wysterylizowania dziewczynki. Są chętni na czekoladkę ... :cool3: Kona jest słodka jak miód. Oby się znalazł mądry dom, bo w szczeniakach to wcale nie łatwe. Monia, a jak z przepukliną, bo coś tam się działo?
-
ARES starszy schrowany bullterrier znalazł wspaniałą rodzinę!
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Najlepsze chwile w całym procesie pomagania. Super jest oglądać fotki szczęśliwego psiaka. I nawet na stare lata da się psiakowi wynagrodzić przeszłość. :multi: -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety tekstu nie zmienię bo już ktoś licytował. Ja jestem słaba z polskiego niestety. ;) Finanse, na operację amputacji łapki wystarczą wpłaty od belgów. Co do sterylki, szczepień, chipa i karmy zobaczymy w tzw. "praniu". Pralinka przeglądnięta na wszystkie strony i nie ma tatuażu. -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zrobiliśmy aukcję cegiełkową z której dochód zasili skarpetkę Pralinki. Zapraszamy [url=http://www.allegro.pl/item723863310_pralinka_blaga_o_pomoc_aukcja_charytatywna.html]PRALINKA błaga o pomoc --> Aukcja charytatywna (723863310) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Fajowe imię! Tak jak Malinka! Piotrek ma Pralinkę a ja Malinkę. :p -
Dzięki za pomoc jak zwykle. :multi:
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']to juz teraz wiemy skąd ta walka o ponton :diabloti: 3 psy i tylko jedno posłanko. Bidusie pieseczki :evil_lol::evil_lol: A ta skarżypyta często ma coś do powiedzenia :cool3::cool3::cool3:[/quote] Skarżypyta to jest niezły alarm. Dziś np. mieliśmy Pralinkę w domu na noc i ta bidula zrobiła kupkę na panele bo bała się na dworze, więc Brenusia przyszła jak ta srała i mnie obudziła, że mam posprzątać. Dziś Malina doszła do wniosku, ze będzie spać w pudełku z Ikei - i do niego wlazła... więc Brenusia też naskarżyła. :evil_lol: -
Mięso przywiozę wcześniej zamarynuję. :diabloti:
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Musisz zainwestować w kolejne psy a nie posłania. :evil_lol: bo co tak ma puste to posłanie leżeć. -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No jakoś w tym domu nie mam drugiego posłania. Ale mam 3 psa. :evil_lol: Trzeci pies jednak jakoś nie robi za posłanie dla Maliny. Za to robi za skarżypytę jak Malina coś przeskrobie :lol: -
To może jeszcze bullterriery wrzucimy na ruszt? :diabloti:
-
Mówisz, że masz ochotę na grilla?
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Oj Mamba ma się z tymi tymczasikami :evil_lol: -
Na smalec za chuda :eviltong:
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Inne konfiguracje spania na Mambie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/6c52316fdef35752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/3a5fb8cce93f5ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/35300f90a3afa5c3.jpg[/IMG][/URL] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Twój pies zamienił się w dziewczynkę. Nie wiedziałaś? :evil_lol: -
Kofi waży 35kg. Więc na duużego chłopca urósł. :evil_lol:
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
doddy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Macie może zdjęcia wszystkich astów ze schroniska? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Mistrz min. :lol: -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie ważne z kim, nie ważne gdzie, ważne by wygodnie było, nie? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/4caa8f7acae5925f.jpg[/IMG][/URL] -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/3247431d575c6325.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/020585105e23614f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/90ecb6da871ae178.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/8843a04ea7b7c3c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/d9b86e9a3757453c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/16089079e392a592.jpg[/IMG][/URL]