Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [quote name='hajaa']Zdjęcie łapki nic nie wykazało, sunia biega jak szalona, przepukliny wet nie stwierdził.[/quote] To tylko się cieszyć. Poproszę dziewczyny które nam ogłaszają potworki by ogłosiły i Konę.
  2. [B]Imię:[/B] Kona [B]Rasa:[/B] pitbull red nose [B]Płec:[/B] suka [B]Wiek:[/B] 3 miesiące [B]Szczepienia:[/B] tak [B]Odrobaczenie:[/B] tak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/188/498022eb5085de84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/184/a311b6871952ae8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/188/4020e3c52775bdd0.jpg[/IMG][/URL] Takie oto cudeńko jest u mnie na tymczasiku. Sunia trafiła do nas od młodego małżeństwa, które nie przemyślało jej zakupu. Oddając maleństwo tłumaczyli się zmianą trybu pracy i koniecznością nagłego wyjazdu. Fajnie nam razem, ale już czas aby znaleźc dla Kony DS. Cóż mogę o niej napisac ? Poprostu dzieciak, słodziak, chętny do zabawy i psocenia. Mała boji się podniesionej ręki. Wnioskuję, że ktoś musiał ją karcic, czy za siusianie, czy Bóg wie za co... Szukamy dla niej odpowiedzialnedo domu, który zobowiąże się do wysterylizowania dziewczynki. Są chętni na czekoladkę ... :cool3: Kona jest słodka jak miód. Oby się znalazł mądry dom, bo w szczeniakach to wcale nie łatwe. Monia, a jak z przepukliną, bo coś tam się działo?
  3. Najlepsze chwile w całym procesie pomagania. Super jest oglądać fotki szczęśliwego psiaka. I nawet na stare lata da się psiakowi wynagrodzić przeszłość. :multi:
  4. Niestety tekstu nie zmienię bo już ktoś licytował. Ja jestem słaba z polskiego niestety. ;) Finanse, na operację amputacji łapki wystarczą wpłaty od belgów. Co do sterylki, szczepień, chipa i karmy zobaczymy w tzw. "praniu". Pralinka przeglądnięta na wszystkie strony i nie ma tatuażu.
  5. Zrobiliśmy aukcję cegiełkową z której dochód zasili skarpetkę Pralinki. Zapraszamy [url=http://www.allegro.pl/item723863310_pralinka_blaga_o_pomoc_aukcja_charytatywna.html]PRALINKA błaga o pomoc --> Aukcja charytatywna (723863310) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  6. Fajowe imię! Tak jak Malinka! Piotrek ma Pralinkę a ja Malinkę. :p
  7. Dzięki za pomoc jak zwykle. :multi:
  8. [quote name='marysia55']to juz teraz wiemy skąd ta walka o ponton :diabloti: 3 psy i tylko jedno posłanko. Bidusie pieseczki :evil_lol::evil_lol: A ta skarżypyta często ma coś do powiedzenia :cool3::cool3::cool3:[/quote] Skarżypyta to jest niezły alarm. Dziś np. mieliśmy Pralinkę w domu na noc i ta bidula zrobiła kupkę na panele bo bała się na dworze, więc Brenusia przyszła jak ta srała i mnie obudziła, że mam posprzątać. Dziś Malina doszła do wniosku, ze będzie spać w pudełku z Ikei - i do niego wlazła... więc Brenusia też naskarżyła. :evil_lol:
  9. Mięso przywiozę wcześniej zamarynuję. :diabloti:
  10. Musisz zainwestować w kolejne psy a nie posłania. :evil_lol: bo co tak ma puste to posłanie leżeć.
  11. No jakoś w tym domu nie mam drugiego posłania. Ale mam 3 psa. :evil_lol: Trzeci pies jednak jakoś nie robi za posłanie dla Maliny. Za to robi za skarżypytę jak Malina coś przeskrobie :lol:
  12. To może jeszcze bullterriery wrzucimy na ruszt? :diabloti:
  13. Mówisz, że masz ochotę na grilla?
  14. Oj Mamba ma się z tymi tymczasikami :evil_lol:
  15. Na smalec za chuda :eviltong:
  16. Inne konfiguracje spania na Mambie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/6c52316fdef35752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/3a5fb8cce93f5ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/35300f90a3afa5c3.jpg[/IMG][/URL]
  17. Logan był dzisiaj u weta bo ma w jednym uchu ropne zapalenie. Przez tydzień ma dostawać antybiotyk + maść do ucha. Drugie ucho w porządku.
  18. Twój pies zamienił się w dziewczynkę. Nie wiedziałaś? :evil_lol:
  19. Kofi waży 35kg. Więc na duużego chłopca urósł. :evil_lol:
  20. Basia, kiedyś pisałaś o amstaffce na kilku wątkach. Czy jest szansa na jakieś informacje o niej? I zdjęcia?
  21. Macie może zdjęcia wszystkich astów ze schroniska?
  22. W hoteliku jej tną na kawałki stare dywany i wykładziny. Kojec ma 3x3m. Karola, dzięki za bazarek i pomoc dla niuni.
  23. Nie ważne z kim, nie ważne gdzie, ważne by wygodnie było, nie? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/4caa8f7acae5925f.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/3247431d575c6325.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/020585105e23614f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/90ecb6da871ae178.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/8843a04ea7b7c3c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/d9b86e9a3757453c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/16089079e392a592.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...