-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/77e0e6fedb0555b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/08d8e34a825c5e41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/02de56752bc68ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/2cff37c0b6f81fff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/55d818621fcf5747.jpg[/IMG][/URL] -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy po wizycie. Dla doktora łapa wygląda na stary uraz, po złapaniu we wnyki. Jest to stare i nerw promieniowy w całej łapie zupełnie umarł. Czucia nie ma i nie będzie. Nie ma szans na wyleczenie ani zrobienie np. kosmetyki by łapa została bez ciągłego okaleczania nadgarstka i tworzenia się na nim ran. Niestety pozostaje amputacja łapki. Pralinka jest drobna, więc spokojnie bez łapki sobie poradzi i pewnie niebawem będzie śmigać szybciej niż nasze pitbulle. Zabieg odbędzie się niebawem, obecnie sunia dostała leki przygotowujące przed operacją. Koszt operacji to 450zł (z narkozą + kołnierzem). -
Diabełek w skórze aniołka. Ciekawa jestem strasznie jak Tort będzie się zachowywać po naukach ciotki Magdy.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Kofiego: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/6dc5a2be449c1920.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/80/7e07de03f781c994.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/7ffd6f71c6aaea1c.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/8abab2c7f469fd74.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/c0b8494e7b21c948.jpg[/img][/url] -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Chociaż nie widzę sensu wstawiania fotek innego psa, o zupełnie innym schorzeniu na ten wątek to na prośbę Basi wstawiam. [URL=http://img90.imageshack.us/i/poco1.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6792/poco1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img524.imageshack.us/i/poco2.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8469/poco2.jpg[/IMG][/URL] -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Basiu, nikt nie chce amputować tej łapy jeśli będzie jakikolwiek cień szansy na to aby sunia normalnie chodziła a nie powłóczyła łapą i ją okaleczała przy każdym kroku. Pralinka jest diagnozowana u bardzo dobrych chirurgów. Jeśli zdarzy się cud, że jest jakaś metoda która przywróci czucie w łapie, która go od jakiegoś czasu nie ma, nie omieszkamy się podjąć walki. Rozumiem, że sunia o której mówisz też nie miała czucia głębokiego w łapce a jednak udało się ją uratować? -
Pozdrowienia od Kofiego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/6dc5a2be449c1920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/7e07de03f781c994.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/7ffd6f71c6aaea1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/8abab2c7f469fd74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/c0b8494e7b21c948.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak wiesz, wizyta wyszła negatywnie. ;)
-
Super patrzeć na te fotki. :loveu:
-
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pralinka głównie śpi. Wstaje tylko jak nasza ONka się rusza. Pralinka strasznie Brenę naśladuje, co ułatwia nam nawiązanie kontaktu z nową lokatorką. Tymczasem kilka fotek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/a0ee5f52afcae834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/cc9ed96d61c266aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/583c56e73d7ba100.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/8a2764fcff64f268.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/c1f47d2af270fe57.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='invictus hilaritas']oo Dzięki Kasia za zdjęcie :D[/quote] Nie mogłam nie zrobić. :lol: Ciapek wczoraj pomylił mnie chyba z Magdą bo cieszył się jak debil do nas. Kręcił się, wywracał, biegał po całym terenie jak torpeda. Piękny widok to był!
-
Asia, czekamy na ruch BS... Na razie cisza z jej strony. U samej Nuki wszystko dobrze. Właściciele hotelu uczą ją jeść i pić z miski. Powoli nauki idą. Ma zmienioną karmę na jagnięcinę. Właściciel hotelu na co dzień pracuje w hurtowni dla zwierząt, w której się zaopatrujemy. Zawsze chwilkę sobie rozmawiamy o Nuce. Nadal potrzebna jest wykładzina i dywany jeśli ktoś ma na zbyciu.
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Dwa razy mi się wysłało :) -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Wszystko super. Poza wydawaniem z siebie zbyt dużej ilości dźwięków. :lol: -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sunia ma imię. :p [B]PRALINKA [/B] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zaktualizowałam pierwszy post. Od dziś mamy nową podopieczną, wyjątkowo owczarkę belgijską. Musiałam ją zabrać z trasy bo bym sobie nie wybaczyła! Suni niestety chyba będzie trzeba amputować nóżkę. :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-belgijski-znaleziony-w-tragicznym-stanie-lapa-do-amputacji-drast-zdj-144823/"]OWCZAREK BELGIJSKI ZNALEZIONY - w tragicznym stanie, łapa do amputacji (Drast. zdj)[/URL] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
U Malinki wszystko dobrze jak na razie. My jesteśmy zaganiani innymi psiakami, ale u niej wszystko super. -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki, że będziecie mieć na względzie sunię. Myślę cały czas nad imieniem dla niej, ale chyba dziś jestem zbyt zmęczona aby coś mądrego wymyślić. Sunia była bardzo zmęczona, zaraz wygląda na typowo domową bo chodzi po schodach, a teraz śpi na boku w pełni zrelaksowana. -
Amstaffka ALMA ma super dom u Radka w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Justyna, wielki dzięki. :loveu::loveu::loveu: -
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/23339ea8176d7c58.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/1d4393e14a1561d6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/2e4ef0ea26c111a8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/c81bfef61870d5f1.jpg[/img][/URL]