Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/77e0e6fedb0555b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/08d8e34a825c5e41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/02de56752bc68ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/2cff37c0b6f81fff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/55d818621fcf5747.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jesteśmy po wizycie. Dla doktora łapa wygląda na stary uraz, po złapaniu we wnyki. Jest to stare i nerw promieniowy w całej łapie zupełnie umarł. Czucia nie ma i nie będzie. Nie ma szans na wyleczenie ani zrobienie np. kosmetyki by łapa została bez ciągłego okaleczania nadgarstka i tworzenia się na nim ran. Niestety pozostaje amputacja łapki. Pralinka jest drobna, więc spokojnie bez łapki sobie poradzi i pewnie niebawem będzie śmigać szybciej niż nasze pitbulle. Zabieg odbędzie się niebawem, obecnie sunia dostała leki przygotowujące przed operacją. Koszt operacji to 450zł (z narkozą + kołnierzem).
  3. Diabełek w skórze aniołka. Ciekawa jestem strasznie jak Tort będzie się zachowywać po naukach ciotki Magdy.
  4. Pozdrowienia od Kofiego: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/6dc5a2be449c1920.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/80/7e07de03f781c994.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/7ffd6f71c6aaea1c.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/8abab2c7f469fd74.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/521/c0b8494e7b21c948.jpg[/img][/url]
  5. Chociaż nie widzę sensu wstawiania fotek innego psa, o zupełnie innym schorzeniu na ten wątek to na prośbę Basi wstawiam. [URL=http://img90.imageshack.us/i/poco1.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6792/poco1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img524.imageshack.us/i/poco2.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8469/poco2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Basiu, nikt nie chce amputować tej łapy jeśli będzie jakikolwiek cień szansy na to aby sunia normalnie chodziła a nie powłóczyła łapą i ją okaleczała przy każdym kroku. Pralinka jest diagnozowana u bardzo dobrych chirurgów. Jeśli zdarzy się cud, że jest jakaś metoda która przywróci czucie w łapie, która go od jakiegoś czasu nie ma, nie omieszkamy się podjąć walki. Rozumiem, że sunia o której mówisz też nie miała czucia głębokiego w łapce a jednak udało się ją uratować?
  7. Pozdrowienia od Kofiego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/6dc5a2be449c1920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/7e07de03f781c994.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/7ffd6f71c6aaea1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/8abab2c7f469fd74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/c0b8494e7b21c948.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/c8a1cfc7b16dece0.jpg[/IMG][/URL]
  9. Jak wiesz, wizyta wyszła negatywnie. ;)
  10. Super patrzeć na te fotki. :loveu:
  11. Pralinka głównie śpi. Wstaje tylko jak nasza ONka się rusza. Pralinka strasznie Brenę naśladuje, co ułatwia nam nawiązanie kontaktu z nową lokatorką. Tymczasem kilka fotek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/a0ee5f52afcae834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/cc9ed96d61c266aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/583c56e73d7ba100.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/80/8a2764fcff64f268.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/521/c1f47d2af270fe57.jpg[/IMG][/URL]
  12. Szeptałam jej na ucho, jak ją oddawałam. Ucieszyła się. :) W środę wizyta okulistyczna.
  13. [quote name='invictus hilaritas']oo Dzięki Kasia za zdjęcie :D[/quote] Nie mogłam nie zrobić. :lol: Ciapek wczoraj pomylił mnie chyba z Magdą bo cieszył się jak debil do nas. Kręcił się, wywracał, biegał po całym terenie jak torpeda. Piękny widok to był!
  14. Kana, świetna robota bo Vega wygląda dużo lepiej. Nawet przytyła chyba. ;)
  15. Asia, czekamy na ruch BS... Na razie cisza z jej strony. U samej Nuki wszystko dobrze. Właściciele hotelu uczą ją jeść i pić z miski. Powoli nauki idą. Ma zmienioną karmę na jagnięcinę. Właściciel hotelu na co dzień pracuje w hurtowni dla zwierząt, w której się zaopatrujemy. Zawsze chwilkę sobie rozmawiamy o Nuce. Nadal potrzebna jest wykładzina i dywany jeśli ktoś ma na zbyciu.
  16. Dwa razy mi się wysłało :)
  17. Wszystko super. Poza wydawaniem z siebie zbyt dużej ilości dźwięków. :lol:
  18. Sunia ma imię. :p [B]PRALINKA [/B]
  19. Tak rozpieszczanego psa, w centrum uwagi itd. to już dawno nie było w DT. :multi: Fetce trafiło się jak przysłowiowej ślepej kurze ziarnko. :lol:
  20. Zaktualizowałam pierwszy post. Od dziś mamy nową podopieczną, wyjątkowo owczarkę belgijską. Musiałam ją zabrać z trasy bo bym sobie nie wybaczyła! Suni niestety chyba będzie trzeba amputować nóżkę. :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-belgijski-znaleziony-w-tragicznym-stanie-lapa-do-amputacji-drast-zdj-144823/"]OWCZAREK BELGIJSKI ZNALEZIONY - w tragicznym stanie, łapa do amputacji (Drast. zdj)[/URL]
  21. U Malinki wszystko dobrze jak na razie. My jesteśmy zaganiani innymi psiakami, ale u niej wszystko super.
  22. Dzięki, że będziecie mieć na względzie sunię. Myślę cały czas nad imieniem dla niej, ale chyba dziś jestem zbyt zmęczona aby coś mądrego wymyślić. Sunia była bardzo zmęczona, zaraz wygląda na typowo domową bo chodzi po schodach, a teraz śpi na boku w pełni zrelaksowana.
  23. Justyna, wielki dzięki. :loveu::loveu::loveu:
  24. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/23339ea8176d7c58.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/1d4393e14a1561d6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/2e4ef0ea26c111a8.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/516/c81bfef61870d5f1.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...