Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Malinowy sposób zasypiania: Najpierw trzeba ją wziąć na rączki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/c57edfd4036d4e9e.jpg[/IMG][/URL] Potem usadzić: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/e82b5b31f4f36bd5.jpg[/IMG][/URL] Ale ona i tak się rozjedzie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/50f5aa7efa266235.jpg[/IMG][/URL] Potem zawiesi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/b3a635baf6b7837e.jpg[/IMG][/URL] Aż w końcu położy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/aa06424dbda51dde.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jola, masz jakieś wieści?:cool3:
  3. Dzięki wielkie :loveu: Z Maliną na czwartek idziemy do stomatologa z zapaleniem dziąseł. Mam nadzieję, że uda się jej dopomóc bo zęby wyglądają tragicznie, a dziąsła... tu już brakuje określeń. Później wstawię fotki wygibasów Maliny na człowieku, czyli nieważne jak, byle z kimś.
  4. Bidulka. Kana, dawaj znać co z Vegunią.
  5. Dzięki wielkie :loveu: Marchewa, nie dość że podziwiałam Wasze działania w schronisku, to jestem pełna podziwu dla Was, ze ciągle o nas pamiętacie i pomagacie przy Lolusiu.
  6. Domowe przedszkole. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/91/30df982f6182c1f5.jpg[/IMG][/URL] Spanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/91/b81c88d27a2e81d3.jpg[/IMG][/URL] Tak śpią już nad ranem (Pralina w piżamie, bo w nocy nie mam jak jej pilnować w razie co by nie kombinowała przy ranie) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/91/57dc00c3110be440.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ja go strzygę czasami. :diabloti:
  8. Taki dywan belgijski mamy w salonie. :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/91/48d0e7711023f8be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/91/39ebb28c49e01d74.jpg[/IMG][/URL]
  9. Alicja, tylko że ona nie poszła do nikogo z forum. :-( Nawet jeśli właściciele np. dzwonili do Marty to pewnie na stary numer, a ten jest nieaktualny bo dzwoniłam. Jedyna szansa, że uda nam się namierzyć Martę.
  10. Relacja z dzisiejszego dnia jest taka, że Arvenka spokojnie chodzi z innymi psiakami (także suczkami) - na razie nie jest zostawiana z psami, tylko ciągle pod okiem człowieka. Niestety załatwia się w pomieszczeniach. Na spacerach głównie szuka śmieci. :p Została wykąpana - stała grzecznie. Dziś powtórka bo nie zmyły się wszystkie zdechłe pchełki. Podobno na razie jest strasznie spokojna. Pewnie odsypia schronisko.
  11. A może Gabi miała wszczepionego chipa? Tak byłoby najłatwiej sprawdzić, czy to ona.
  12. Ciotki, to już lekka przesada podawać publicznie takie dane...
  13. Wstawiam więc jeszcze raz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/90/6b97b90ef210e657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/90/8049fe13d4fd26c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/94cf07708c4d1a21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/8af044ca90aebb0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/45afe8a42dc880fb.jpg[/IMG][/URL]
  14. Znalazłam zdjęcia na starym forum: [quote]Zdjęcia Magdaleny z nowego domku. Marta była już w odwiedzinkach przekazać książeczkę. Magda nazywa się teraz Hera i już zaczyna reagować na imie. Nowi właściciele już sa pro bullkowi, bo codziennie zdają relacje i wczoraj cała drogę dostawałyśmy sms, jak z Młotkiem i czy został w nowym domku. [IMG]http://1.1.1.2/bmi/img148.imageshack.us/img148/2589/magdand1jj6.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.4/bmi/img89.imageshack.us/img89/5884/magdand2jv9.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.3/bmi/img294.imageshack.us/img294/1636/magdand3wm9.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/img171.imageshack.us/img171/2630/magdand4hz3.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.4/bmi/img224.imageshack.us/img224/1158/magdand5zq7.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.3/bmi/img224.imageshack.us/img224/6229/magdand6ly5.jpg[/IMG] [IMG]http://1.1.1.1/bmi/img179.imageshack.us/img179/5210/magdand7xu1.jpg[/IMG][/quote]
  15. Nawet nie wiem co pisać, bo się rozpadłam na 100 kawałków przez tą sukę. Co udało mi się znaleźć. Marta na dogo: [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/18693.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: marta_fee[/url] Niestety mail, który jest w profilu jest dawno nieaktualny, bo Marta w Mango Models nie pracowała jeszcze jak jeździłyśmy razem po psy. Chciałabym zaoferować Wam zabranie do nas suni, bądź pokrywanie kosztów w tej sytuacji. W końcu w 2006r. niejako opiekowaliśmy się Magdą na spółkę z Martą, chip sami wszczepiliśmy, więc czujemy się w pełni odpowiedzialni za nią. Nie wiem co jeszcze napisać... Poszukam zdjęć na starych pendrivach. Powinnam mieć i z SGGW i z nowego domu.
  16. Znalazłam chipa... I stało się jasne skąd znam sukę ze zdjęć... Suka, chyba nazywała się "Magda". Adoptowała ją dziewczyna Marta z Warszawy ze schroniska z Rybnika (Marta na bank była na dogo). Jak ją przywiozła to się okazało, że sunia nie dogaduje się z psami, nie tolerowała Marty asta. Marta wsadziła ją na SGGW na klinikę bo psy się ciągle gryzły między sobą, wtedy ja tam prywatnie trzymałam psy schroniskowe i Magda była na "naszej zniżce". Pomogliśmy ją wysterylizować i zachipować - zbieraliśmy fundusze na forum astów na nią. Potem Marta znalazła dla niej nowych właścicieli (na bank z Warszawy) i pamiętam, że wstawiała też zdjęcia z nowego domu. Przeszukałam telefon, ale nie mam nr tel do Marty. :placz: Jedynie Marta wie gdzie sunia zamieszkała dokładnie. To było w 2007r. Magda ma ok. 6-7lat. Kurde, nawet nie wiem gdzie Marta mieszka. :-( Postaram się chociaż znaleźć nick Marty z dogo. Nawet nie wiem co napisać więcej. :-(
  17. O adopcji myślimy jak najbardziej :) Na razie jej nie ogłaszamy, bo jest rodzinka, która myśli o jej adopcji - belgarze. Ale mogą ją adoptować dopiero po sterylce (bo mają samca repa). Na razie to nic pewnego, więc się nie cieszymy póki adopcja nie dojdzie do skutku.
  18. Fotki lalki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/2a6b0d063095caff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/7d66ae2fcb03dcb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/90/398c4e4951640c5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/531/19f35fe48fc349ac.jpg[/IMG][/URL]
  19. Loluś nadal chory :( Dodatkowo oczy się pogorszyły i zrobiły się wrzody na rogówkach. Dostaje więc niuniuś nowe leki. Z oczami zrobiło się to samo co u Altera Pit-R6, Altera oczy się poprawiły, więc mam nadzieję że z Lolkowymi też będzie lepiej. Zrobiliśmy morfologie,USG okazało się że wątroba , nerki, śledziona są zmienione w strukturze ale dobrą wiadomość jest ta ze w funkcjonowaniu OK.Na śledzionie jest zgrubienie jakies. Morfologie ma bardzo niską ,bo białych krwinek ma tylko 35 a powinien miec min 110. Lolek dostaje karmę nerkową. [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/192/35ede88f985a8e18med.jpg[/img][/URL]
  20. Nie, raczej wybiera ludzi których chce killim. Nie ma reguły, że nie lubi kobiet.
  21. Zelducha jest teraz u Magdy w hotelu. W podróży była super grzeczna, spała i wstawała tylko na postojach. :loveu: Jutro pewnie odwiedzimy psiaki, to zabierzemy Zelduche na długi spacer i obfocimy grubaska.
  22. Giselle4, udało Ci się dodzwonić do Nel?
  23. Na razie nie ma szkolenia, tzn. jest - pt. nie zjadać Magdy, bo Magda jest cacy. Niestety Roki na razie nie toleruje Magdy i jest tylko przekupywany. Toleruje zaś pracownika Magdy i ten z nim pracuje a Magda go instruuje. Roki podobno strasznie lubi biegać przy rowerze.
  24. Kochani, którym los bullowatych nie jest obojętny. Zbieramy fundusze i deklaracje na pomoc astce w ciąży. [url=http://fotozrzut.pl/][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/67f4709949.jpg[/img][/url] [url=http://fotozrzut.pl/][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/d56b49d567.jpg[/img][/url] Sunię, wstępnie nazwaliśmy Negra.
×
×
  • Create New...