Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. To za kolejny bazarek kolejne fotki miss [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/529/3cf19ee150df9e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/87/cb8f1d779dff6897.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/529/eb193eced4997c84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/529/64ae4f0830a70053.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/529/6b2a3478fc604e41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/87/3c22f08610e7db95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/529/b31e9d0f4f5dbff9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Pięknisia! Dobrze, że jej od wyżłów nie nawymyślali :)
  3. Ewelina na razie na nią czeka, a także sama próbuje załatwić jakiś transport.
  4. Przepraszam, ze tak offowo ale przeglądam fora astowe dla aktualizacji. Co się stało z Farą?
  5. Papunia, ogroooomne dzięki. W podziękowaniu: Pozdrowienia od ślicznotki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/87/adfffdfed8e013f6.jpg[/IMG][/URL]
  6. Bz. Karolinie dziękujemy za dary dla Nuki. :loveu:
  7. Jak będą zdjęcia i więcej wieści o suni to dawajcie znać.
  8. Cześć ciotko z bananowej krainy. ;) Niebawem Roki będzie mieć koleżankę do koloru w hoteliku.
  9. To czekam na fotki.
  10. Tora niestety do nas raczej wróci bo Barni jej nie akceptuje. Karolina nie wierzy, że Barni Torę zaakceptuje bo się na nią nieustannie rzuca a i Karolinie się oberwało, przy ściąganiu go z Torcika. Jestem załamana. :-(
  11. Lolka w każdej chwili mogłaby trafić do Eweliny - potrzebny tylko transport do Szczecina.
  12. Od czego będzie zależało, czy będą potrzebowały DT?
  13. Czy psiaki szukają domów tymczasowych? Albo na przykład potrzebują aby je zabrać ze schroniska? Czy Buła dogadałby się z 2 suniami? W tym z pekińczykiem?
  14. Monia dzięki za pomoc. :) Na razie z Martą umówiliśmy się, że jak dadzą radę nas odwiedzić to się zmówimy na dany dzień. Dzisiaj się nie udało.
  15. Ewelina jest skłonna jak najbardziej przyjąć Lolcie do siebie. Potrzebny będzie transport do Szczecina. Zapytam naszego Jarka kiedy będzie jechał. Czy Lolka jest wysterylizowana? I czy udało się coś z łapką zdiagnozować?
  16. Dzięki wielkie. ;)
  17. Czy kroi się może jakiś domek dla Lolci? Jeśli nie, to czy szukacie dla niej np. DT? Napisała do nas osoba chętna do dania DT. Podesłałabym jej Lolka, bo ma psa samca i dziecko 6 letnie.
  18. Czy udało się cokolwiek dowiedzieć o suni odnośnie jej relacji z psami? Czy możemy liczyć na nowe zdjęcia suni?
  19. Dziewczyny, czy macie w schronisku jakąś łagodną astkę (zarówno do psów jak i ludzi) która potrzebowałaby DT?
  20. Nietypowo Poszukujemy jakiejś suni ze schroniska, która poszukuje DT :) Zgłosiła się do nas rodzina chętna do pomocy. Może zostać DT dla łagodnej suni amstaffa lub pitbulla. Sunia musiałaby tolerować psy oraz dzieci.
  21. Tortownica dzisiaj została nowym członkiem rodziny Karoliny, Tomka i Barniego. :multi: Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że Torcik nie będzie sprawiać zbyt wielu problemów. Z Barnim Torcia dogadała się super, bo sam Barni jest cudowny! Nie dość, że piękny to i charakter cudny. :loveu: Karola dawaj znać jak u Was. Mam nadzieję, że Tort nie będzie się kilka razy dziennie kąpać w stawie, bo współczuje Ci sprzątania. :evil_lol:
  22. Byliśmy wczoraj na USG u dr Marcińskiego. W obrazie USG nie ma tragedii. Są widoczne torbiele na jajnikach - ale tu pomoże sterylka. Narządy słabo, ale bez nic niepokojącego na nich nie ma. Pozostaje nam się umówić do kardiologa. Opis: Wątroba nieznacznie powiększona, miąższ bez zmian ogniskowych, cechy zwyrodnienia tłuszczowego. Pęcherzyk, układ żółciowy, układ naczyniowy wątroby bez zmian. Śledziona nieznacznie powiększona, miąższ bez zmian. Nerki rozmiarów prawidłowych, ok. 6-7x3,6 - 4cm, nieznaczne zapalenie przewlekłe. Brak cech zastojowych. Nadnercza bez zmian. Moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa bez zmian w budowie, brak złogów. Macica bez patologicznej zawartości i bez cech przerostu torbielowego, ok 5-6mm, jajniki z obecnością zmian torbielowych w konglomeratach ok 2-2,3x1,3cm. Trzustka, widoczne odcinki jelit bez uchwytnych zmian. Żołądek o wzmożonym pofałdowaniu - o cechach wskazujących na zapalenie przewlekłe. Węzły chłonne bez uchwytnych zmian. Brak płynu wolnego w jamie otrzewnej.
  23. Co do Rudej - mogą być problemy z wydaniem, ale nie muszą. W razie co odpowiem na pw. O pręguskowym charakterze niewiele wiadomo.
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/86/05d2282742aeb489.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/527/18629c9f80882753.jpg[/IMG][/URL]
  25. Zaraz wstawię fotkę tego astka, który ma być uśpiony - dostałam właśnie od Oli. Tymczasem - ruda amstaffka, która miała szczeniaczka została "rzekomo" adoptowana. Oczywiście nie wiemy, jak było na 100% ale liczymy, że to prawda. Justyna, zaraz odpiszę na pw. Czy ktokolwiek jest w stanie wspomóc pręguska groszem? Psiakowi grozi uśpienie!
×
×
  • Create New...