-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nowa podopieczna Fundacji: http://www.dogomania.pl/forum/f28/arvenka-pokiereszowana-amstaffka-prosi-o-wsparcie-na-leczenie-146345/ -
Nowa podopieczna Fundacji. Apelujemy do Was kochani o pomoc dla niuni. Zajrzyjcie na jej wątek w wolnej chwili. http://www.dogomania.pl/forum/f28/arvenka-pokiereszowana-amstaffka-prosi-o-wsparcie-na-leczenie-146345/
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nowa podopieczna Fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/arvenka-pokiereszowana-amstaffka-prosi-o-wsparcie-na-leczenie-146345/#post12958122[/url] -
[COLOR=DarkRed][B]ARVENKA[/B][/COLOR] vel Asterka- ok. 2-3 letnia amstaffka. Znaleziona w lesie... czyżby właściciel się jej pozbył? Arvenka kilka miesięcy spędziła w jednym z podwarszawskim schronisk. Dziś trafiła pod opiekę naszej Fundacji. Wygląda koszmarnie... jest cała w szramach... na łapach, na uszach, na brzuchu, na karku, na żebrach itd... po prostu WSZĘDZIE! Nie ma kawałka ucha... raczej straciła go w schronisku, bo patrząc na zdjęcia ze strony schroniska przy trafieniu do placówki miała oba uchole. Ma strasznie spuchnięte tylne łapki, kuleje... Takiej ilości pcheł, w dodatku tak wielkich nie widzieliście... W aucie lalka padła... nic ją nie interesowało, na nic nie reagowała... spała. Teraz pilnie ją odpchliliśmy i odrobaczyliśmy. Wolę nie wiedzieć ile ton błota ma na sobie. Musimy ją koniecznie wykąpać aby jej ulżyć. Ciesze się, że jest już bezpieczna. Niestety nie miałam aparatu i nie dałam rady zrobić zdjęć. Wstawiam więc te ze schroniska. Prosimy Was o wsparcie na Arvenkę... wszystko wskazuje na to, że sunia wymaga opieki medycznej na początek. Sunia jest pod opieką Fundacji, więc wszelkie dary rzeczowe, bądź pieniężne prosimy przekazywać na Fundację. [CENTER][COLOR=DarkRed][FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana][B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [IMG]http://images30.fotosik.pl/312/c0b8489b1be53eb9.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/47/b3915e62727096fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/439/4f090f0a4ba2f5ab.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/434/a6f60f4ef7b935ee.jpg[/IMG]
-
[quote name='yuki']Doddy jest jedna łagodna suka, podchodziłam do niej, od razu padła na ziemię. Wydała mi się bardzo uległa, zaraz zaczęła lizać mnie po rękach i przytulała się przez kraty. Pytałam o nią pielęgniarza i powiedział , że jest przyjazna w stosunku do innych psów i do ludzi również. Wkleję potem jej zdjęcie. Gruba jest okropnie :cool3:[/quote] Czekamy na fotki ;)
-
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Co z astką? -
[B]BANDZIOR[/B] - 9 miesięczny amstaff szuka nowego domu. Bandzior był pupilem swoich właścicieli... do czasu... Do czasu kiedy wyłysiał... wtedy dla właścicieli właściwym rozwiązaniem stała się eutanazja. Lekarze w lecznicy nie wykonali wyroku, a wręcz uratowali psa, zaczęli leczyć. Wszystko zaczęło się w maju. Dzisiaj Bandzior jest nadal leczony, ale sama kuracja przyniosła znaczną poprawę, pies zarósł w 70%. Bandzior jest dużym alergikiem i nowy właściciel musi być tego świadomy. Niestety pomimo opieki weterynarzy Bandziorowi nadal brakuje najważniejszego - domu. Bandzior jest typowym dużym szczeniakiem, łagodnym do ludzi oraz innych zwierząt. Bandzior obecnie przebywa w lecznicy weterynaryjnej pod Warszawą. Szuka domu. Z uwagi na stan, na razie niemożliwa jest kastracja. Więcej o samym psiaku, a także zdjęcia dopisze Papunia.
-
W przyszłym tygodniu będziemy sąsiadami Stefci, więc postaram się p. Ulę na spacer wyciągnąć. Pstryknę nieco zdjęć.
-
Coraz częściej atakuje. Według Magdy absolutnie nie do adopcji bo stanie się nieszczęście.
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Windy to ona na bank nie zna. :evil_lol: U Magdy za to poznała łóżko. :p Więc chociaż w tym aspekcie przeszła szkolenie. Ciotka Papunia - ogromne podziękowania! Idę zobaczyć co tam ciekawego przygotowałaś. -
[quote name='hajaa']Pewnie tak zrobię ;)[/quote] I to najmądrzejsze zdanie dnia. :diabloti:
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko ja tak ta Tekla po tylu latach mieszkania na wsiach odnajdzie się w mieście - tego się boję. :oops: -
Powinnaś więc dać DT kolejnej bidzie ;) Ja też zawsze tęsknie za kolejnymi bezdomnymi potworkami i z reguły mało kiedy nie mam tymczasowicza. :evil_lol:
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Wołomin i Celestynów niebawem będą "oczyszczone" z bullowatych a psiaki będą mieć szansę na nowe, lepsze życie. -
To już wiem, czemu mnie cztery litery bolą... bo spadłam na ziemię. :eviltong: Postaramy się coś popstrykać wszystkim radomskich potworkom. Zajmijcie się ciotki do tego czasu napisaniem gotowego tekstu do ogłoszeń, to poproszę nasze ciotki ogłoszeniowe o rozpowszechnienie Ciapka w necie. Ciapuś ma allegro? Ewa, robisz mu, czy zrobić później?
-
Takie ładne to ciotka Blue.berry musi. :eviltong: Ale ona teraz częstym gościem w Radomiu będzie bo w czwartek pozyskujemy strasznie biedniutkiego bordosia z ciotką.
-
Jak damy radę to w tym lub następnym tygodniu dopstrykamy Ciapkowi zdjęć. Może to coś pomoże w ogłoszeniach.
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W piątek o 10:40 Malina ma umówioną wizytę u dr Niziołka - kardiologa. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka jeszcze jej nie poznała ;) A jak pozna, to powie że to ADHD :evil_lol: