Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. O mamo... nie wiedziałam, że kolejne zwierzątko masz w domu i tym razem nie jest to bullowaty :) [url]http://www.specarmory.com/640/ss7.jpg[/url]
  2. Ale dziadzio :) Czekam na umowę. Dzięki Ksenka.
  3. Casa zasłabł. Od wczoraj jest w klinice. Wyszło, że ma wadę serca. Na zdjęciu RTG serducho ma ogromne.
  4. I dwa ostatnie. Szczęśliwego Nowego Roku [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52wpaIpI/AAAAAAAABCY/zuHvwcyQuuQ/DSC_0768.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw7B-5hlSI/AAAAAAAABCM/Q9NMXl5WakM/DSC_0772.jpg[/img]
  5. Ciąg dalszy zdjęć. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1jLsoU0I/AAAAAAAABBs/_38wQ5cbpyA/DSC_0840.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52R0ZC4I/AAAAAAAABB0/-_bnJxgBq7A/DSC_0689.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52ipjOKI/AAAAAAAABB4/Jjs24HltMNo/DSC_0707.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52388_WI/AAAAAAAABB8/kT3bcGRTVKQ/DSC_0712.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw521XWF5I/AAAAAAAABCA/Zcw0e-GmIhQ/DSC_0718.jpg[/img]
  6. Zdjęcia z wczoraj. Niestety słabe, bo sypał śnieg. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cTbzRiI/AAAAAAAABBM/q8QQuNjm-Q4/DSC_0808.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1ccDgqZI/AAAAAAAABBk/nYIfQZND3GY/DSC_0810.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cZK1_nI/AAAAAAAABBU/hW5_U783_F0/DSC_0830.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cazHRtI/AAAAAAAABBY/VXtfvT_2PzU/DSC_0834.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cpCAB6I/AAAAAAAABBc/TB6aSzJTvUY/DSC_0838.jpg[/img]
  7. Rudy serdelek to Alter. Rzeczywiście odbił się wagowo po ostatnich perypetiach z guzami na ścianie jamy brzusznej, wrzodami na rogówce. Ponieważ był operowany to przy okazji ucięli mu jajka (z uwagi na niewydolność nerek nie był premedykowany wcześniej) i powiem Wam, że kastracja okazała się cudem na całe zło, bo teraz Alter to strasznie miziasty pies. Wątki: RUMBA: http://www.dogomania.pl/threads/105379-bullowata-Rumba-pilnie-potrzebuje-pomocy-finansowej-na-leczenie-zostaje-w-DT?p=13761649#post13761649 MAMBA: http://www.dogomania.pl/threads/39991-MAMBA-z-Ligoty-nowe-fotki?p=13762988#post13762988
  8. Daria, to w super grupę Was wsadzili :)
  9. Garo nie jest jeszcze wykastrowany, stąd domu nie szukamy jeszcze. Po nowym roku trafi na DT to wtedy zaczniemy poszukiwania.
  10. Grabkami to on sam wymachiwał od pierwszego dnia. :) Tyle się naumiał sam. Cudny jest, nie ma co kłamać. I charakter boski, ale o tym napiszę w wolnej chwili.
  11. Byłam u Magdy, ale bullterrier jej zasłabł i pojechaliśmy do weta. Nie było czasu na zdjęcia. Może dzisiaj się uda.
  12. Roki był ogłaszany, ale wycofałam jego ogłoszenia. Początkowo myślałam, że mamy "z górki" jak znaleźliśmy przyczynę ataków Rokiego tj. ataki przy próbie karmienia go z ręki. Ponieważ jednak ataki powtarzają się w innych sytuacjach obserwujemy dalej. Z ostatnich wieści, 2 dni temu jak Kamil mył u niego boks, to Roki przeniósł agresję na siatkę ogrodzeniową tak się nakręcił. Na razie adopcja Rokiego jest wstrzymana.
  13. Ni ma w Fotoblogach Waszego topiku. :(
  14. Widziałam dzisiaj Garo z Torcią. Jutro zrobię fotki. Strasznie fajny psiak z niego i super dogadał się z Torcikową. Śpią razem na jednym posłaniu.
  15. Zaraz poszukam razem z Tobą. :)
  16. Dzisiejsze zdjęcia Pucia [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzpIUOjmAJI/AAAAAAAAA-Q/rFxpN_JbqV8/DSC_0670.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzpIUYIAYXI/AAAAAAAAA-Y/3N-eTenGuw0/s640/DSC_0671.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPbzNtATI/AAAAAAAAA_Q/IZHRAOTEjsg/DSC_0643.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPcHvwVUI/AAAAAAAAA-o/dZGC9URHAoc/DSC_0659.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPcW06hmI/AAAAAAAAA-s/B1r3b917uLE/DSC_0660.jpg[/img]
  17. A to było w Fotoblogach? Czy "Już w domu"? Niech pancio pstryka fotki do następnego kalendarza :)
  18. Znalazła Ty tę galerie trojaków? Wstaw linka, bo ja tam nigdy nie była. :) A zdjęć Sevka to nie żałujta niedobrzalce.
  19. Ja to się jeszcze zdjęć doczekać nie mogę, bo małe pewnie rosną jak na drożdżach :)
  20. Radocha była i to najważniejsze :) A bawi się jak szczeniak. :lol:
  21. A to czemu Sevek ma tak mało zdjęć na niej????
  22. Ale ona szybko rośnie.
×
×
  • Create New...