-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
O mamo... nie wiedziałam, że kolejne zwierzątko masz w domu i tym razem nie jest to bullowaty :) [url]http://www.specarmory.com/640/ss7.jpg[/url] -
Ale dziadzio :) Czekam na umowę. Dzięki Ksenka.
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Casa zasłabł. Od wczoraj jest w klinice. Wyszło, że ma wadę serca. Na zdjęciu RTG serducho ma ogromne. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
I dwa ostatnie. Szczęśliwego Nowego Roku [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52wpaIpI/AAAAAAAABCY/zuHvwcyQuuQ/DSC_0768.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw7B-5hlSI/AAAAAAAABCM/Q9NMXl5WakM/DSC_0772.jpg[/img] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Ciąg dalszy zdjęć. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1jLsoU0I/AAAAAAAABBs/_38wQ5cbpyA/DSC_0840.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52R0ZC4I/AAAAAAAABB0/-_bnJxgBq7A/DSC_0689.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52ipjOKI/AAAAAAAABB4/Jjs24HltMNo/DSC_0707.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw52388_WI/AAAAAAAABB8/kT3bcGRTVKQ/DSC_0712.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw521XWF5I/AAAAAAAABCA/Zcw0e-GmIhQ/DSC_0718.jpg[/img] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wczoraj. Niestety słabe, bo sypał śnieg. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cTbzRiI/AAAAAAAABBM/q8QQuNjm-Q4/DSC_0808.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1ccDgqZI/AAAAAAAABBk/nYIfQZND3GY/DSC_0810.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cZK1_nI/AAAAAAAABBU/hW5_U783_F0/DSC_0830.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cazHRtI/AAAAAAAABBY/VXtfvT_2PzU/DSC_0834.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Szw1cpCAB6I/AAAAAAAABBc/TB6aSzJTvUY/DSC_0838.jpg[/img] -
Rudy serdelek to Alter. Rzeczywiście odbił się wagowo po ostatnich perypetiach z guzami na ścianie jamy brzusznej, wrzodami na rogówce. Ponieważ był operowany to przy okazji ucięli mu jajka (z uwagi na niewydolność nerek nie był premedykowany wcześniej) i powiem Wam, że kastracja okazała się cudem na całe zło, bo teraz Alter to strasznie miziasty pies. Wątki: RUMBA: http://www.dogomania.pl/threads/105379-bullowata-Rumba-pilnie-potrzebuje-pomocy-finansowej-na-leczenie-zostaje-w-DT?p=13761649#post13761649 MAMBA: http://www.dogomania.pl/threads/39991-MAMBA-z-Ligoty-nowe-fotki?p=13762988#post13762988
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Daria, to w super grupę Was wsadzili :) -
Garo nie jest jeszcze wykastrowany, stąd domu nie szukamy jeszcze. Po nowym roku trafi na DT to wtedy zaczniemy poszukiwania.
-
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Grabkami to on sam wymachiwał od pierwszego dnia. :) Tyle się naumiał sam. Cudny jest, nie ma co kłamać. I charakter boski, ale o tym napiszę w wolnej chwili. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Byłam u Magdy, ale bullterrier jej zasłabł i pojechaliśmy do weta. Nie było czasu na zdjęcia. Może dzisiaj się uda. -
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Roki był ogłaszany, ale wycofałam jego ogłoszenia. Początkowo myślałam, że mamy "z górki" jak znaleźliśmy przyczynę ataków Rokiego tj. ataki przy próbie karmienia go z ręki. Ponieważ jednak ataki powtarzają się w innych sytuacjach obserwujemy dalej. Z ostatnich wieści, 2 dni temu jak Kamil mył u niego boks, to Roki przeniósł agresję na siatkę ogrodzeniową tak się nakręcił. Na razie adopcja Rokiego jest wstrzymana. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ni ma w Fotoblogach Waszego topiku. :( -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Twórczy, nie ma co :) -
Widziałam dzisiaj Garo z Torcią. Jutro zrobię fotki. Strasznie fajny psiak z niego i super dogadał się z Torcikową. Śpią razem na jednym posłaniu.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Zaraz poszukam razem z Tobą. :) -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze zdjęcia Pucia [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzpIUOjmAJI/AAAAAAAAA-Q/rFxpN_JbqV8/DSC_0670.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzpIUYIAYXI/AAAAAAAAA-Y/3N-eTenGuw0/s640/DSC_0671.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPbzNtATI/AAAAAAAAA_Q/IZHRAOTEjsg/DSC_0643.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPcHvwVUI/AAAAAAAAA-o/dZGC9URHAoc/DSC_0659.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzqPcW06hmI/AAAAAAAAA-s/B1r3b917uLE/DSC_0660.jpg[/img] -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
A to było w Fotoblogach? Czy "Już w domu"? Niech pancio pstryka fotki do następnego kalendarza :) -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Znalazła Ty tę galerie trojaków? Wstaw linka, bo ja tam nigdy nie była. :) A zdjęć Sevka to nie żałujta niedobrzalce. -
Ja to się jeszcze zdjęć doczekać nie mogę, bo małe pewnie rosną jak na drożdżach :)
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
A to czemu Sevek ma tak mało zdjęć na niej???? -
Ale ona szybko rośnie.