Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Piotrek, głowę mogę Ci dokleić jeśli sobie życzysz :) Jutro wielki dzień Migi. Ciekawa jestem w ile zdemoluje kołnierz i ubranko pooperacyjne... Link do wątku nowych podopiecznych 5 szczeniaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178258-5-szczeniaczkA-w-w-typie-AST-w-DT-szukajAE-nowych-najlepszych-z-najlepszych-domkA-w?p=13942897#post13942897[/url]
  2. Link do wątku nowych podopiecznych 5 szczeniaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178258-5-szczeniaczkA-w-w-typie-AST-w-DT-szukajAE-nowych-najlepszych-z-najlepszych-domkA-w?p=13942897#post13942897[/url]
  3. Kilka dni temu ta piątka została podrzucona pod Straż Miejską k. Warszawy. Wszystkie niuńki wyglądają na mixy aścików. Co z nich wyrośnie, ciężko nam powiedzieć, rodzice są bowiem nieznani. Są: 3 dziewczynki z kokardkami 2 chłopców Wszystkie szczeniaki oczekują na najlepsze z możliwych domy! 2 szczeniaki mają DT w Warszawie. 1 szczeniak u Agnieszki24 w Kielcach. 2 szczeniaki u Jagienki42 w Krakowie. Prośba, aby cioteczki pomogły ogłaszać maluszki. Link do galerii: [URL]http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Szczylki_celes#[/URL]
  4. Odbiór suni domówiony na poniedziałek. Blee, aż mi się niedobrze robi na myśl kolejnego jeżdżenia po PL... ale w słusznym celu, więc wyjścia nie mam.
  5. Dzięki Jenny19 :) Rządź się, rządź. Oby Zelducha znalazła dom!
  6. Mądry apel. Tymczasem fotka suni od szczeniąt, której właściciela zamknęli. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1hNeOrlwaI/AAAAAAAABe0/WjyhlHhUfas/astka1.jpg[/img]
  7. Coś mi się pokręciło z tym wtorkiem... Wizyta u weta dzisiaj. :) Miałam 1 tel w sprawie Nero. Ale raczej nic z tego nie będzie. Szukamy domu w dalszym ciągu.
  8. Teraz to są normalnie matki polki! Rumbę to nawet ssa ten mały szkrab.
  9. Biała głowa była najsłabsza z całego zoo. Jednak szybko nadrabia, bo właśnie męczy mi psy...
  10. Na szybko wstawiłam zdjęcia do albumu wczorajszego przedszkola. W wolnej chwili rozpiszę wszystkie szczylki i założę im osobny wątek. [url]http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Szczylki_celes#[/url]
  11. Lokum to pół biedy, bo miejsca w hotelach są. Bardziej bym się kasą martwiła... Na pierwszy miesiąc może by się uzbierało, ale dalej jest ciężko.
  12. Dostałam telefon od Iwony, że szczeniaki zostały dzisiaj uśpione bo były ślepe. Zachudzona suka na dzisiejszą noc została ulokowana w boksie przy komisariacie policji. Jutro ma zniknąć. Tylko nie ma gdzie...
  13. Emdziolek, tylko czy dałabyś radę wziąć cały miot z matką? I od kiedy mogłabyś je wziąć?
  14. [B]PILNE W ok. Warszawy przebywa sunia amstaffka z małymi szczeniakami na dworze. Właściciel wczoraj został zabrany do zakładu karnego, zaś policja sunię wystawiła na dwór. Ponieważ gmina nie ma podpisanej umowy na wyłapywanie bezdomnych psów nie ma co zrobić z psami (Legionowo miało podpisaną umowę z Krzyczkami). Psy w ostateczności pojadą do Chrycynna o ile schronisko zgodzi się je przyjąć, czyli oddział II Krzyczki. Ostatnich dwóch astów nie przyjęli. Myślę, że udałoby się od gminy uzyskać pieniądze na psy chociaż na szczepienia. [/B]Dzisiaj do suni pojedzie Iwona, która zajmowała się wyłapywaniem psów dla schroniska w Chrycynnie i oceni sytuację. Najprawdopodobniej jest jednak ona tragiczna z uwagi na mrozy! Jak się domyślacie jesteśmy zawaleni psami, że szok... Mamy 24psy obecnie i musimy je utrzymać. Jak wiecie, wcale nie ma ogromnych ilości wpłacających, więc z dnia na dzień sytuacja robi się coraz mniej fajna. Nie wiem już co robić. SZUKAMY PILNIE TYMCZASU DLA MATKI Z DZIEĆMI!
  15. Siadam ciotki do pracy, bo niedawno wróciłam, a jeszcze dużo przede mną. Jutro pojadę do hurtowni obkupić szczylki i jak wrócę po południu to założę im wątek z fotkami. Na szybko są: 2 siusiaki 3 psitki z kokardkami :)
  16. Rozmawiałam z Andzią w ciągu dnia, przekazała mi wieści od Ciebie :) Strasznie się cieszę, że chcesz pomóc.
  17. Wszystkie szczylki zabrałam bo nie mogłam patrzeć na to wszystko... 2 szczeniaki nadal poszukują DT od nas. Mamy gdzie je przetrzymać tylko do k. tego tygodnia. Później założę wątek z fotkami dzieciaków.
  18. Stronka1125, napisz tekst + kontakt, poprosimy dziewczyny, aby go ogłosiły.
  19. Nie wysyłałam Ci nic, bo dzisiaj dziewczyny odwaliły kawał roboty z ogłoszeniami. Za kilka dni podsumuję wszystko i na pewno zasypię Cię prośbami.
  20. Powiem tylko: ŁAŁ!!! Wszystko aktywowałam na bieżąco, bo akurat pracuję w międzyczasie. Allegro jak możesz też mu zrób. Zuzia, jestem pełna podziwu dla Twojej pracy!
  21. Redcat, będę Cię chciała uraczyć jednym ze szczyli na DT do weekendu. Mamy DT dla 3 szczeniaka, ale najlepiej od weekendu. Czyli 2 szczeniaki muszą zostać w schronisku :( Niech się ktoś zlituje!
  22. Dokładnie, zaniżacie średnią krajową jak nic! U nas już każdy ma po 2 z fundacji + jednego tymczasika :)
  23. Papunia, i tak ogromnie nam pomagasz. :) Zarezerwowałam jej miejsce w hoteliku razem z Chico. Dla przypomnienia: szukamy DT dla trzech 5-6 tygodniowych amstaffów ze schroniska.
×
×
  • Create New...