Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Tak. Wszystko aktualne na pierwszej stronie.
  2. BARDZO PILNIE POTRZEBUJEMY POMOCY W POSTACI DT DLA CIĘŻKO POGRYZIONEGO BIAŁEGO AMSTAFFA Z POZNANIA. Psiak był trzymany na parkingu razem z drugim. Po pogryzieniu starszy został uśpiony. Ten został opatrzony przez weta dzięki pomocy dogomaniaczki. Dzisiaj psiak wymiotuje i nie wstaje. Właśnie jedzie do lecznicy. Właściciele nie chcą już psa widzieć. Albo uśpienie, albo poznański schron.
  3. BARDZO PILNIE POTRZEBUJEMY POMOCY W POSTACI DT DLA CIĘŻKO POGRYZIONEGO BIAŁEGO AMSTAFFA Z POZNANIA. Psiak był trzymany na parkingu razem z drugim. Po pogryzieniu starszy został uśpiony. Ten został opatrzony przez weta dzięki pomocy dogomaniaczki. Dzisiaj psiak wymiotuje i nie wstaje. Właśnie jedzie do lecznicy. Właściciele nie chcą już psa widzieć. Albo uśpienie, albo poznański schron.
  4. Białogłówka wymiotuje :( Dzisiaj przyjeżdża pan z Wawy poznać maluchy. O transporcie jeszcze nic nie wiem.
  5. Nie. Nie mam do niej nawet nr tel. A Ty? Bo wiem, że Wy się ze sobą kontaktowałyście.
  6. Kolejne 2 malusie szczeniaczki szukają DT. Mama astka. Tata... nie wiadomo. Szczeniaki rolnik chce zabić. Już widzą. Informacja od Oktawii, która jest zbanowana na forum.
  7. Sunię ze Skarżyska chce jej opiekunka nam dowieźć do Radomia w sobotę. My mamy umówioną wizytę w sobotę więc akurat jesteśmy w Radomiu. Chciałabym ją poprosić, aby wracając podwiozła dzieci do Kielc. Jutro będę wiedzieć, czy się zgodzi w ogóle.
  8. Pomyślcie ciotki. Bo może w sobotę by u Was zawitało przedszkole.
  9. Od dzisiaj nowy dom ma Diego :) Zostaje na stałe w DT u rodziców Oli Redcat. Chcieli goldena, mają pitbulla.
  10. Ciotki, a do Was nie idą wszystkie 3 i dalej będą szukać transportu? Pogubiłam się.
  11. Z uwagi na mrozy bardzo możliwe, że sunię zabierzemy już w sobotę. Boimy się aby nie zamarzła w weekend przy tych mrozach.
  12. Jeden z dziewczynek pręguska jutro zamieszka u Kiry na DT, naszej sąsiadki :) Za towarzysza będzie mieć Tysona, pitbulla z adopcji. Druga sunia (ta co jest u nas) jutro przeprowadza się do DT do mamy Pit-R6, czyli także zostaje w Wawie. Reszta się rozjeżdża po Kielcach i Krakowie. Z uwagi na straszliwe mrozy, staramy się sunię ze Skarżyska ściągnąć do Wawy już w sobotę. Możliwe, że wtedy byśmy już chcieli także przetransportować szczylki do Kielc. Co Wy na to dziewczyny?
  13. Kana jak Wam się żyje? :) Mam nadzieję, że ona nosi jakiś identyfikator na wszelki wypadek?
  14. Ja też się bardzo cieszę :)
  15. Agnieszka32 zgodziła się wziąć czarną astkę z Wawy. Poszukujemy transportu Warszawa - Szczecin dla niej.
  16. Wróciliśmy od weta. Neruś wygląda coraz lepiej i coraz lepiej się czuje. Dostał antybiotyk na kolejny tydzień i za tydzień już chyba zakończymy leczenie. Poduszki łapek wyglądają bardzo dobrze. Ozonellą mamy smarować już tylko 1 łapę i jajeczka. Wyniki badania moczu w normie. Wyniki zeskrobin w kierunku grzybicy z tylnej łapy będą za tydzień.
  17. Białaska dzisiaj ma test u naszej sąsiadki, czy jej pitbull Tyson nie zje. :)
  18. Kana, podaj mi maila na pw.
  19. Ze Skarżyskiem jestem już umówiona, mam nr tel. O której będę... hmm... u Was pewnie ok. 11 - 12. Fajnie by było, gdyby udało się komuś dojechać po dzieciaki na Lotos na górce :)
  20. Tyle tych bullowatych, że naprawdę nie ma już gdzie ich umieszczać...
  21. Lepiej niech ta mała stonka ziemniaczana nie uczy się od Rumby, bo nigdy do domu nie pójdzie :)
  22. Delph z dogo myślała o DT dla niej, o ile nie zjadła by jej Jaggera :) Ale teraz ma szczeniaka na DT.
  23. Link do wątku nowych podopiecznych 5 szczeniaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178258-5-szczeniaczkA-w-w-typie-AST-w-DT-szukajAE-nowych-najlepszych-z-najlepszych-domkA-w?p=13942897#post13942897[/url]
×
×
  • Create New...