Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Sylwia, napisz do Tanitki, ona w wyżłach się orientuje.
  2. Tego ciotki wstawiły w zeszłym tygodniu. Na razie chyba jest z nim dobrze, tzn. jak na warunki schroniskowe. Mam nadzieję, że więcej u hycla nie ma. :)
  3. [quote name='Kostek']moge updateowac Kokosa u siebie na stronie?dam do Was kontakt... czy ktos potrafi namierzyc jego kumpla?[url]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/5332f7f1d7d0e86db28df9e0fb885277.jpg[/url] wg mnie to nie Miłek z Waszych zdjec[/QUOTE] Sylwia, wydaje mi że to ten pies: [url]http://psyniczyje.jalbum.net/9-01-2010/slides/DSCF5431.JPG[/url] Więc psiak jest w schronisku w Ostrowi Maz.
  4. Chyba go w Ostrowii widziałam, ale na wcześniejszych wątkach.
  5. Są apele na ulotkach w lecznicach i sklepach zoo o DT. Jednak nigdy z ogłoszenia takowy się nie zgłosił. DT znajdują się z reguły przez forum. Ludzie z zewnątrz myślę, że się obawiają psów z nieznaną przeszłością i nieznanymi nawykami. Prawda jest taka, że goldenów jest mniej a także łatwiej je dokoptować do 2 psa w domu. Z bullowatymi nie jest łatwo. Z reguły nie są one przyjazne do innych psów co stanowi podstawową przeszkodę. Dodatkowo fama jaka idzie za tą rasą nie napawa ludzi optymizmem do brania piesków "zagadek". Patrząc na ilość DT jaka była, jaka jest obecnie myślę że i tak odnieśliśmy duży sukces. :)
  6. Piękny psiak. Mam nadzieję, że dzięki urokowi osobistemu szybko znajdzie dom! Kastrujecie psiaki przed adopcją? Jak Roki trafił do schroniska? Oddany, czy znaleziony? Czy sprawdzaliście chip lub tatuaż?
  7. Ja dostałam już 3 maile o nią. W stylu: "chcialbym adoptowac tego pieska ;) widzialem go juz nie raz na roznych stronach wysterylizuje ja po [pierwszej cieczce .. tylko prosze ,, chce tego psa." To jest dosłowny cytat. Jedna pani sensownie napisała, ale myślała, że Kona jest w Białymstoku. ZUZA, OGROMNIE DZIĘKUJĘ CI ZA POMOC!!! Jak będziesz się nudzić, to chętnie podeślę kolejnego :) Szkoda, że o Migę nikt nie pyta.
  8. I jeszcze 4 fotki. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO49IwYZI/AAAAAAAABwY/HF4dWqiUuMU/DSC_0351a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5NR_O9I/AAAAAAAABwc/rUg9ySmplbU/DSC_0354a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5Pn3iJI/AAAAAAAABwg/30-0uFMr_Q0/DSC_0360a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5dx8yHI/AAAAAAAABws/Ga_QzkhX15s/DSC_0363a.jpg[/img]
  9. Ostatnio co weekend odwiedzamy nasze psiaki w ramach kontroli poadopcyjnych. Dzisiaj padło na Czaczuchę. :mrgreen: Wszystko jest w porządku, pies został z właścicielami. :lol: A tak serio, to Czacza jest cudna! I ma super fajnych właścicieli. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOkvleUHI/AAAAAAAABwA/j6lAXqPBxx8/DSC_0337a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOk2nFkbI/AAAAAAAABwE/5uYmShUpnLQ/DSC_0342a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOkzP_iHI/AAAAAAAABwI/WshJax2Y4n4/DSC_0346a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOlPildjI/AAAAAAAABwM/NO-Geu4F3ng/DSC_0347a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOlF7gIEI/AAAAAAAABwQ/57Idx215hKY/DSC_0348a.jpg[/img]
  10. Co tak w Pcimiu słychać ciotka?
  11. Przydałaby się większa ilość DT. Bo prawda jest taka, że po prostu nie mamy gdzie umieszczać psiaków co by np. były sterylizowane czy leczone. Jedynym pocieszeniem jest to, że i tak dzięki dogomaniakom, czy miłośnikom bullowatych udaje nam pomagać jakiejś części bullowatych w potrzebie.
  12. Miałam dzisiaj telefon ze strony fundacji o Najdę :) Ale pan ma kotki :(
  13. Jagienko, wyślij mi na pw swój nr tel. Jak ludzie do mnie dzwonią to będę odsyłać do Was także. :)
  14. [quote name='ms_arwi']sluchajcie, a co z ta sunka? [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3708[/url][/QUOTE] Sunia została adoptowana ze schroniska. Niewysterylizowana niestety.
  15. Jenny19, jak zwykle ogromne podziękowania za Twoją pracę.
  16. Chętnie byśmy obejrzeli fotki :)
  17. Stronka1125, czy wyszło cokolwiek z którymś z dzwoniących?
  18. Ciotka Redcat ogłosiła dzisiaj Maliniastą niunię. Oby teraz jej się poszczęściło. :)
  19. To super przytyły! Ponad kilogram :)
  20. Dziękujemy :) Czyli duuużo ogłoszeń ma Migosia! Łał
  21. No niestety... taka jest prawda, że ludzie traktują nasze odmowy jako osobistą porażkę. Ciągle słyszę, że i tak sobie kupią pieska.
  22. Tak jak napisała Kana, Manta w domu :) Byliśmy dzisiaj u drugiej w odwiedziny z panem chętnym (raczej nic z tego nie będzie) i mała jest w super formie!
  23. W czwartek, piątek będzie pobrany wycinek do badań w narkozie. Potem wycinek pojedzie do Niemiec. Tam pewnie ze 2 tygodnie się zejdzie. I dopiero będzie wiadomo.
  24. Możecie podawać mój nr tel. Żaden problem. 0501 797 018 [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...