-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Byłam u niego wczoraj, ale nie dałam rady wziąć go na spacer bo się śpieszyłam do weta. Odniosłam wrażenie, że jest dużo spokojniejszy. -
Kiedy ogłaszamy? Jak wysterylizujemy :) A tak serio, to chyba sterylkę zrobimy w następnym tygodniu, bo... cieczki jednak brak. W tym tygodniu kastrujemy 3 chłopaków (Chico, Bolo, Czaruś). Na Sigmę musimy uzbierać, bo niestety strasznie krucho z kasą w fundacji. Mamy sporo psiaków chorych i ich leczenie pochłania krocie. Magda, napiszę Ci pw, co by nie zaśmiecać wątku.
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To możesz coś płaczliwego zawsze dopisywać :) -
Sigmowata dzisiaj jaja sobie do aparatu robiła więc miny jakie robi, każdy widzi. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4q9_VqI/AAAAAAAACNg/4bH1m2DpzRA/DSC_0194a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4w8g69I/AAAAAAAACNk/4LRrdCOQpFM/DSC_0201a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4-3TYRI/AAAAAAAACNs/JF5RjPaFS9w/DSC_0216a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM5GdAwuI/AAAAAAAACN0/RyV2AT3T-w4/DSC_0225a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM5DwiSOI/AAAAAAAACNU/TboWlFx5cfY/DSC_0227a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RNF_5UqvI/AAAAAAAACN8/62TLEG3Elfw/DSC_0228a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RNF2H7MlI/AAAAAAAACOE/wq_0LuyWRRE/DSC_0231a.jpg[/img]
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie że zmieniaj. Prawda jest taka, że ja nie umiem pisać tekstów do ogłoszeń :( -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a tak serio to mogłaby ta Arvenka znaleźć fajny dom. Dzisiaj była super grzeczna na spacerku. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie mów tak, bo ciotka Blue.berry mnie kill. Bo to moja wina, że wstawiałam fotki przez fotosik, który je spsuł. :) -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wyładniała, przytyła a większość strupków zarosło :) Wygląda naprawdę fajnie. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I ostatnie 4 foto: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REIfJq4vI/AAAAAAAACLM/PsbstAdPK9Y/Obraz%20077a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REICCLMII/AAAAAAAACLI/-IxeFIKdUIw/Obraz%20067a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REH6DSL7I/AAAAAAAACLE/nblnO4LJ5aM/Obraz%20049a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REH6afRbI/AAAAAAAACLA/QrJiG3izWRY/Obraz%20047a.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Trzecia porcja: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZwClKlI/AAAAAAAACLs/lCc-P-r-hN8/Obraz%20089a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZ5E5ndI/AAAAAAAACLo/DREkOJgOgdw/Obraz%20086a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZuTYucI/AAAAAAAACLk/60hEZWug9rQ/Obraz%20080a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZjrh9yI/AAAAAAAACLg/bN6ipOPgDgA/Obraz%20079a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REInmwZkI/AAAAAAAACLQ/b7lF3mCSwEQ/Obraz%20078a.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Druga porcja fotek: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REuyQnGXI/AAAAAAAACMA/SIjaEr4Nye8/Obraz%20117a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REu9ok51I/AAAAAAAACL8/GsmiVtjIaXE/Obraz%20115a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REusuAY1I/AAAAAAAACM4/c80Ho_tNHAM/Obraz%20109a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REuiuGAcI/AAAAAAAACL0/4UZkZHoVeFI/Obraz%20106a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REaLCtMlI/AAAAAAAACLw/F07cmjUZ0iY/Obraz%20092a.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pozdrowionka od Rudolfinki: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6hrbPpI/AAAAAAAACMU/TafHE7s696I/Obraz%20129a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6R7vRzI/AAAAAAAACMY/m-e1BZaFXQQ/Obraz%20127a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6V56phI/AAAAAAAACMg/fnxxZ_G-0qs/Obraz%20125a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6Z-KXVI/AAAAAAAACMs/VC5G6bGh1IM/Obraz%20124a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REvOID_ZI/AAAAAAAACMw/X6Saz1hK9-A/Obraz%20122a.jpg[/img] -
Dwa białasy czekają na szanse..argentyny w potrzebe !!!
doddy replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Już zaraz opróżnię. A białasy są naprawdę ładnymi DA. I wyglądają jak rodzeństwo.