Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Oby teraz chłopaczkom się udało, bo długo czekają na domki.
  2. Wieści od Merengi, która została przechrzczona na Fridę. [quote]Witam serdecznie :), Frida (Merenga) jest najcudowniejszym szczeniakiem, jakiego miałam okazję spotkać. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Jej mądrośc i bystrość jest oszałamiająca. Tyślałam, żakiej "przylepy " jeszcze nie widziałam. Bardzo szybko się zaaklimatyzowała.Sprawia nam tym ogromną radość. Jest naszym "cudownym dzieckiem" i wnosi w naszą codzienność ogromne emocje i szczęście. Jestem obecnie na "urlopie macierzyńskim" i nie wyobrażam sobie powrotu do pracy. Nie rozstajemy się na krok, więc rozstanie będzie bardzo trudne. (Nie wiem, dla kogo bardziej...) Frida oczekuje bardzo dużo miłości, ale daje jej jeszcze więcej. Jest już "kanapowcem" (posłanie służy do zabawy, spać należy na kanapie ! :) Jednocześnie jest bardzo posłuszna i karna. szybko się uczy. Cieszę się, że mogłam jej dać dom, i, że pozwoliliście mi ją pokochać. Życie bez niej było takie puste... Dzięki Irmina PS Myślałam, że tylko labki tak mozna kochać... Byłam na Waszej stronie i jestem przerażona ludzką bezdusznościa. Ludzi tak traktujących zwierzęta powinno się eliminować ze społeczeństwa.[/quote]
  3. Napiszę do Julii, czy by jej nie wzięła na DT. Sunia jest w Warszawie, tak jak widnieje w aukcji? W jakiej dzielnicy obecnie mieszka?
  4. Tora: Szmatka, szmatka, robimy szmatkę. :twisted: [url=http://img716.imageshack.us/i/c10020033.jpg/][img]http://img716.imageshack.us/img716/1038/c10020033.jpg[/img][/url] [url=http://img59.imageshack.us/i/c10020032.jpg/][img]http://img59.imageshack.us/img59/681/c10020032.jpg[/img][/url] [url=http://img502.imageshack.us/i/c10020030.jpg/][img]http://img502.imageshack.us/img502/5482/c10020030.jpg[/img][/url] [url=http://img11.imageshack.us/i/c10020029.jpg/][img]http://img11.imageshack.us/img11/7116/c10020029.jpg[/img][/url] [url=http://img341.imageshack.us/i/c10020035.jpg/][img]http://img341.imageshack.us/img341/8325/c10020035.jpg[/img][/url]
  5. Zeszmacania ciąg dalszy: [url=http://img42.imageshack.us/i/c10020025.jpg/][img]http://img42.imageshack.us/img42/2677/c10020025.jpg[/img][/url] [url=http://img443.imageshack.us/i/c10020024.jpg/][img]http://img443.imageshack.us/img443/9413/c10020024.jpg[/img][/url] [url=http://img193.imageshack.us/i/c10020022.jpg/][img]http://img193.imageshack.us/img193/7379/c10020022.jpg[/img][/url] [url=http://img401.imageshack.us/i/c10020021.jpg/][img]http://img401.imageshack.us/img401/783/c10020021.jpg[/img][/url] [url=http://img191.imageshack.us/i/c10020026.jpg/][img]http://img191.imageshack.us/img191/9340/c10020026.jpg[/img][/url]
  6. Zdjęcia Małgosi z cyklu Tora zeszmaca Garo. [url=http://img25.imageshack.us/i/c10020018.jpg/][img]http://img25.imageshack.us/img25/6152/c10020018.jpg[/img][/url] [url=http://img29.imageshack.us/i/c10020017.jpg/][img]http://img29.imageshack.us/img29/7609/c10020017.jpg[/img][/url] [url=http://img638.imageshack.us/i/c10020013.jpg/][img]http://img638.imageshack.us/img638/5462/c10020013.jpg[/img][/url] [url=http://img443.imageshack.us/i/c10020012.jpg/][img]http://img443.imageshack.us/img443/7146/c10020012.jpg[/img][/url] [url=http://img26.imageshack.us/i/c10020020.jpg/][img]http://img26.imageshack.us/img26/2234/c10020020.jpg[/img][/url]
  7. Torciskosława, czyli czekoladowy pies we własnej osobie. [url=http://img203.imageshack.us/i/c10020123.jpg/][img]http://img203.imageshack.us/img203/3069/c10020123.jpg[/img][/url] [url=http://img69.imageshack.us/i/c10020119.jpg/][img]http://img69.imageshack.us/img69/3947/c10020119.jpg[/img][/url] [url=http://img7.imageshack.us/i/c10020116.jpg/][img]http://img7.imageshack.us/img7/4246/c10020116.jpg[/img][/url] [url=http://img195.imageshack.us/i/c10020113.jpg/][img]http://img195.imageshack.us/img195/3245/c10020113.jpg[/img][/url] [url=http://img11.imageshack.us/i/c10020146.jpg/][img]http://img11.imageshack.us/img11/7117/c10020146.jpg[/img][/url]
  8. Garo żegna i pozdrawia wszystkich odwiedzających. [url=http://img691.imageshack.us/i/c10020104.jpg/][img]http://img691.imageshack.us/img691/6286/c10020104.jpg[/img][/url] [url=http://img130.imageshack.us/i/c10020103.jpg/][img]http://img130.imageshack.us/img130/6362/c10020103.jpg[/img][/url] [url=http://img691.imageshack.us/i/c10020110.jpg/][img]http://img691.imageshack.us/img691/8279/c10020110.jpg[/img][/url]
  9. Biega, lata, pełny serwis. :mrgreen: [url=http://img412.imageshack.us/i/c10020090.jpg/][img]http://img412.imageshack.us/img412/7666/c10020090.jpg[/img][/url] [url=http://img25.imageshack.us/i/c10020089.jpg/][img]http://img25.imageshack.us/img25/9794/c10020089.jpg[/img][/url] [url=http://img171.imageshack.us/i/c10020084.jpg/][img]http://img171.imageshack.us/img171/5391/c10020084.jpg[/img][/url] [url=http://img64.imageshack.us/i/c10020076.jpg/][img]http://img64.imageshack.us/img64/4949/c10020076.jpg[/img][/url] [url=http://img168.imageshack.us/i/c10020097.jpg/][img]http://img168.imageshack.us/img168/609/c10020097.jpg[/img][/url]
  10. Garnek postanowił, że jednak tak do końca nie da się zeszmacić. 8-) [url=http://img265.imageshack.us/i/c10020063.jpg/][img]http://img265.imageshack.us/img265/6646/c10020063.jpg[/img][/url] [url=http://img32.imageshack.us/i/c10020053.jpg/][img]http://img32.imageshack.us/img32/9039/c10020053.jpg[/img][/url] [url=http://img641.imageshack.us/i/c10020045.jpg/][img]http://img641.imageshack.us/img641/8138/c10020045.jpg[/img][/url] [url=http://img291.imageshack.us/i/c10020039.jpg/][img]http://img291.imageshack.us/img291/752/c10020039.jpg[/img][/url] [url=http://img197.imageshack.us/i/c10020075.jpg/][img]http://img197.imageshack.us/img197/8954/c10020075.jpg[/img][/url]
  11. Tora: Szmatka, szmatka, robimy szmatkę. :twisted: [url=http://img716.imageshack.us/i/c10020033.jpg/][img]http://img716.imageshack.us/img716/1038/c10020033.jpg[/img][/url] [url=http://img59.imageshack.us/i/c10020032.jpg/][img]http://img59.imageshack.us/img59/681/c10020032.jpg[/img][/url] [url=http://img502.imageshack.us/i/c10020030.jpg/][img]http://img502.imageshack.us/img502/5482/c10020030.jpg[/img][/url] [url=http://img11.imageshack.us/i/c10020029.jpg/][img]http://img11.imageshack.us/img11/7116/c10020029.jpg[/img][/url] [url=http://img341.imageshack.us/i/c10020035.jpg/][img]http://img341.imageshack.us/img341/8325/c10020035.jpg[/img][/url]
  12. Zeszmacania ciąg dalszy: [url=http://img42.imageshack.us/i/c10020025.jpg/][img]http://img42.imageshack.us/img42/2677/c10020025.jpg[/img][/url] [url=http://img443.imageshack.us/i/c10020024.jpg/][img]http://img443.imageshack.us/img443/9413/c10020024.jpg[/img][/url] [url=http://img193.imageshack.us/i/c10020022.jpg/][img]http://img193.imageshack.us/img193/7379/c10020022.jpg[/img][/url] [url=http://img401.imageshack.us/i/c10020021.jpg/][img]http://img401.imageshack.us/img401/783/c10020021.jpg[/img][/url] [url=http://img191.imageshack.us/i/c10020026.jpg/][img]http://img191.imageshack.us/img191/9340/c10020026.jpg[/img][/url]
  13. Zdjęcia Małgosi z cyklu Tora zeszmaca Garo. [url=http://img25.imageshack.us/i/c10020a018.jpg/][img]http://img25.imageshack.us/img25/6152/c10020018.jpg[/img][/url] [url=http://img29.imageshack.us/i/c10020017.jpg/][img]http://img29.imageshack.us/img29/7609/c10020017.jpg[/img][/url] [url=http://img638.imageshack.us/i/c10020013.jpg/][img]http://img638.imageshack.us/img638/5462/c10020013.jpg[/img][/url] [url=http://img443.imageshack.us/i/c10020012.jpg/][img]http://img443.imageshack.us/img443/7146/c10020012.jpg[/img][/url] [url=http://img26.imageshack.us/i/c10020020.jpg/][img]http://img26.imageshack.us/img26/2234/c10020020.jpg[/img][/url]
  14. Stopowanie Sisi zapędów zabawowych, to jak mówienie małemu dziecku, że Mc Donald jest niezdrowy i że nie powinien go jeść.
  15. Byłam u Sisi w odwiedzinach zanieść antybiotyk i zobaczyć jak bidulka się czuje. I co??? Zobaczyłam... bidulkę... tia... SISI SZALEJE JAK PIJANY ZAJĄC! Ciągle ją trzeba stopować od zabaw z Tysonem.
  16. Będę u Sisi wieczorem dać zastrzyki, to napiszę jak królewna. Lidka, nr konta fundacji: [FONT=verdana][COLOR=DarkRed][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/COLOR][/FONT] [LEFT] [FONT=verdana][COLOR=DarkRed]Nr konta:[/COLOR][/FONT] [FONT=verdana][COLOR=DarkRed] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/COLOR][/FONT] Wystarczy dopisek "DAROWIZNA DLA SISI". Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Wczorajszy koszt operacji to: 339zł - sterylizacja 25zł - kołnierz 89zł - wyjęcie gwoździa [FONT=verdana] [/FONT][/LEFT]
  17. Jeszcze drugiej niuni trzeba pomóc. Tylko gdzie ją dać z chorobą skóry??
  18. Na stronie schroniska znalazłam jeszcze sunię Suzi. [url]http://www.schronisko.rozbark.net.pl/photogallery.php?album_id=11[/url]
  19. Biedna sunia... Zeskrobiny miały sunie pobierane?
  20. Dineh, dostałam Twojego maila na fundację. Nie zdziw się, że nie odpowiadam :) Jestem na bieżąco tu na wątku. Poproszę Kasię albo Piotra o zdjęcia drugiej asteczki i o wieści.
  21. Może chociaż jedną udałoby się zabrać i jej pomóc. Ciekawe jaką chorobę skóry mają sunie, jeśli świerzb, czy grzyb to leczenie min. 4-5tyg. Eh... po co ja tu wchodziłam. :(
  22. Wygląda jak Foka (czyt. Negra na DT u Pit_R6 ze świerzbem)...
  23. Dineh, a jak Ty się zapatrujesz na DT? Bo coś pisałaś o DT u siebie.
  24. Sisula biedula, czyli Sisi zaraz po zabiegach. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4xCq0WL54I/AAAAAAAACUI/JWg_XzgCvo8/DSC_0564a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4xCrfZ3noI/AAAAAAAACUU/me-WIfw4BIk/DSC_0601a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4xCrvt95eI/AAAAAAAACUY/TrdQs1mHp_o/DSC_0603a.jpg[/img]
  25. Dineh, dowiedziałabyś się czegoś o tej drugiej, tj. najlepiej wzięła na spacer i pstryknęła zdjęcia.
×
×
  • Create New...