Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. U Sammy wszystko dobrze. Wczoraj była na wizycie u weterynarza, który ją operował. Wszystko jest dobrze, gorączki nie ma (kontrola z uwagi na ropomacicze). Dostała antybiotyki i teraz jeśli nic się nie będzie dziać niepokojącego, to widzimy się dopiero na zdjęciu szwów. W domu - w domu Sammy bardzo grzeczna. Zostawiliśmy Marcie klatkę kennelową na wszelki wypadek, gdyby Sammy nie dogadywała się jednak z psami i kotami. Z kotami rzeczywiście się nie dogaduje. Zaś z Kseną... z Kseną są w miarę kumpelkami, a ich stosunki są tyle dobre, że Sammy siedzi w klatce tylko podczas bytności kotów na salonach. Ogólnie Sammy wie co to łóżko i spanie pod kołdrą. :mrgreen: Czyli jest typową amstaffką.
  2. Znalazłam jeszcze 2 fotki przesłane przez Kirę w mailach. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8H8OgAWdoI/AAAAAAAADso/u87ErZVq53M/DSCF0245.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8H8OyGciYI/AAAAAAAADss/AcToySCixSw/DSCF0250.jpg[/img]
  3. Oj tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Andzia, myślę że w niecałe 24h nie jesteśmy w stanie określić, czy DT da radę pogodzić szczeniaka, 1,5 roczne dziecko i relację z beagielką. Jak Leonek zostanie w DT to przynajmniej będzie wątek do wklejania fotek z nowego domu :) Jest duża szansa, że Leon zostanie, więc na razie go nie ogłaszamy.
  5. No formalnie, to lepszego domu. Pytanie tylko czy takowy istnieje... :evil_lol:
  6. Kolejny szczeniaczek do adopcji, u nas już 4 niestety... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183511-LEON-kolejny-szczeniak-amstaff-ktA-ry-miaA-trafiAE-do-schroniska?p=14468494#post14468494[/URL]
  7. Wszystko ma :) Karmę ma, leczenie ma, miłości ma tyle, że na 10 bulli by wystarczyło. :)
  8. Jeszcze kilka zdjęć niuńka [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdlaW43II/AAAAAAAADq8/d5gwpsoubM8/DSC_0769a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdlRca06I/AAAAAAAADrA/GwBCsXTCZsc/DSC_0772a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdltTUT0I/AAAAAAAADrM/lOkl-E1ppN0/DSC_0775a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdlmG9IOI/AAAAAAAADrI/vUagBMe-YCs/DSC_0776a.jpg[/img]
  9. LEON to uroczy szczeniak amstaffa urodzony 11.11.2009r. Trafił do pewnej młodej pary do Warszawy, jak - nie wnikaliśmy, bo z ludźmi i tak była ciężka rozmowa. Został raz odrobaczony, raz zaszczepiony na wirusówki. Wczoraj jego właściciele zawitali w klubie z grami na automatach i od słowa, do słowa opowiadali o swoim Leonku i zamiarze odwiezienia go do schroniska na paluchu. Właściciel klubu długo nie myśląc zadzwonił do nas z błagalną pomocą o szybkie zabranie psiaka, aby uchronić go przed paluchem. Ponieważ u nas paluch nie przyjmuje psów pańskich, bóg raczy wiedzieć co by się dalej stało z Leonem. Leon został więc odebrany (dzięki Iza i Przemek za pomoc), zrzeczenie właściciele podpisali i Leon suma sumarum trafił do domu tymczasowego. Leon jest strasznie fajnym szczeniakiem, nie zaznał niczego złego w swoim dotychczasowym życiu, nie boi się niczego, nie był bity. Jest trochę mało zorientowany na człowieka, woli wszystko wokół. Jest naprawdę łagodny, pozwala zrobić ze sobą wszystko, nie spina się, nie używa zębów, nie protestuje. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdXSsY3bI/AAAAAAAADqo/JVIHQeudfT4/DSC_0744a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdX0MwXZI/AAAAAAAADqs/r5l7GKRer0w/DSC_0749a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdX6cqIbI/AAAAAAAADqw/Gs4X3U172hM/DSC_0753a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdYFw_kdI/AAAAAAAADq0/FAX_ZeT4iJo/DSC_0760a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8GdYX8xVLI/AAAAAAAADq4/5l1GUJpJCn0/DSC_0767a.jpg[/IMG]
  10. Widzieliśmy wczoraj Mailnę bo dawaliśmy jej karmę, ślicznie wygląda grubas. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HxPkPhFzI/AAAAAAAADsQ/trd0PJFLI_M/DSC_0740.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HxP6WFP3I/AAAAAAAADsU/VtwY1eXhRM4/DSC_0741.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HxQLIG6jI/AAAAAAAADsY/9Gs3LWhnb2c/DSC_0742.jpg[/img]
  11. Zaległy mail, który jeszcze wynalazłam z tego tygodnia. [quote]Witaj Fundacjo AST. Donoszę kilka faktów z życia suczki Molly (na czas świąt nazwanej RUMUN :), po wizytach u rodziny) Molly ma kolejnego kolegę, Puszka, poznanego przez Fifę.. Za sprawą Fify wiem też że Molly nie miała do czynienia z wodą, Fifa wskakuje do wody po patyki, Molly biega dokoła szczekając z troską o przyjaciółkę. Podróży zniosła wzorowo, początkowo była zaciekawiona zmieniającym się krajobrazem a następnie położyła się spać. W parku wybiegała się jak wariatka za patykiem, super skacze przez żywopłoty. Bez problemu reaguje na komendę "stój" i "zostań". Nie zna "wróć" jednak czeka jak wryta w miejscu. Bardzo byłem zadowolony gdy dobiegła do pozostawionej słoniny, na komendę "fe" i "zostaw" odeszła od pysznego kąska, fakt że usłyszał mnie cały park ale jednak. Zaczęła traktować nas i mieszkanie jak coś oczywistego. W gościnnych domach mimo że żebrała to co jakiś czas przychodziła zobaczyć czy jesteśmy i czy jest ok. W domu jeśli Monika jest w kuchni a ja w pokoju kładzie się tak by mieć oko na wszystko. Zrobiła się bardzo posłuszna, bez żadnych stanowczych komend, tak po prostu. Wie co może. Kiedy wpadniecie na herbatkę i kontrolę ? Pozdrawiam Mariusz[/quote] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Ht_JU8DTI/AAAAAAAADr0/IRtdZyiQaEc/Molly%2000.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Ht_KV59YI/AAAAAAAADr4/HLTqdD5Qy7E/Molly%2001.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Ht_X0BO1I/AAAAAAAADr8/qo6QT06o8Rw/Molly%2003.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Ht_uSdOfI/AAAAAAAADsA/tsSVnbQWeP8/Molly%2004.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Ht_0l-VQI/AAAAAAAADsE/RUw59NaywFU/Molly%2005.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HuSmDsJjI/AAAAAAAADsI/EcAHoaxqWC4/Molly%2006.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HuTZJ5LXI/AAAAAAAADsM/uXiHfTnWA5g/Molly%2007.jpg[/img]
  12. Muszę ponadrabiać zaległości. U Mojri wszystko dobrze. Jesteśmy w codziennym kontakcie z Mariuszem, czy to telefonicznym, czy to mailowym. W nadchodzącym tygodniu jedziemy do Molly w odwiedziny. Zobaczymy jak zdrowie i może powoli umówimy operację oczu. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8Hfhh6AyfI/AAAAAAAADrs/QfKQFQ1MlUI/P4090163.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HfZyEMJzI/AAAAAAAADro/EzES6x_Piz4/P4090131.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HfZkNYzSI/AAAAAAAADrk/E0zo-euluxM/P4090106.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HfZYmzfmI/AAAAAAAADrg/wWTNgQ6E9yw/P4090100.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HfZS0DHNI/AAAAAAAADrc/p6c-8wwa_EE/P4070085.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8HfZEk6-9I/AAAAAAAADrY/pubP9oS0gMk/P4050070.jpg[/img]
  13. Dziękujemy. Robimy fundacyjne. ;)
  14. Z ostatnich wieści wszystko było dobrze. Zadzwonię do Kasi w wolnej chwili. Dzisiaj na pewno nie, bo Kasia pracuje w Kancelarii Prezydenta i na bank nie będzie ucieszona moim telefonem w dniu dzisiejszym.
  15. Nie. Nie mamy czasu aby zamieścić o niej ogłoszenia. Chcieli ją adoptować ludzie, którzy ją znaleźli, jednak nie mogę się z nimi skontaktować, bo zgubiłam ich tel.
  16. A co za bullek? Astek, czy bulliś? Może dziewczyny by coś pomogły.
  17. Ciotka Fonia tu nie napisała, to ja napiszę :) [quote]Sammy pooperacyjna:) niestety mogłam ugościć ją tylko w łazience, ze względu na niegościnność Fetki. Niegościnna ona ale posłanko i kocyk koleżance pożyczyła ;) Samcia czuje się już całkiem dobrze, byłyśmy na spacerku, wesolutko sobie truchtała.[/quote] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4112/img1947m.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5334/img1949o.jpg[/IMG]
  18. [B]LAGOS[/B] to ok. 2 letni pręgusek, który dzisiaj trafił do naszej fundacji ze schroniska w Bydgoszczy. Dziękujemy Piotrkowi za pomoc w transporcie. Lagos został znaleziony i trafił 11 stycznia do schroniska. W schronisku został wykastrowany. Pomimo faktu, że nie był jedynym psem w schronisku typu bull, to jednak zupełnie nikt nie chciał dać mu tego co najważniejsze... domu. Mamy nadzieję, że los Lagosa się przyjemnie odmieni w naszej fundacji i niebawem będziemy mogli czytać o nim w Happy Endach. Lagos trafił do hoteliku z uwagi na brak miejsc w DT. Jest to jednak tak fenomenalny pies, że aż szkoda aby siedział w klatce, a nie leżał w domku. Szukamy dla niego DT, a najlepiej DS. Lagos jest strasznie doludzki, ogonek chodzi mu non stop, on sam daje zrobić ze sobą wszystko, podnosić, ciągnąć, robić zastrzyki. Po weekendzie pojedziemy do niego do hoteliku, zrobimy fotki i... ogłaszamy. :mrgreen: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S790_vUR-qI/AAAAAAAADqc/4FBtBbPnFq4/lagos.jpg[/IMG]
  19. Mam maile od ludzi, którzy pisali do mnie o Ivo. Jedna z dziewczyn zaoferowała pomoc dla któregoś psiaka od Was. Problem ma jednak z transportem. Przesłać komuś maile od p. Agaty?
  20. Jak stanie się cud, że zwolnią się miejsca to postaramy się pomóc :) Cały czas pamiętamy o Waszych psiakach.
  21. [INDENT] [B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 9/04/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł Danuta M. 100zł Alicja 10zł sasha 40zł Jolanta Z. 30zł Chamol 50zł Agnieszka32 100zł Zaza24 30zł Iwona N. 50zł Paweł W. 30zł Izabela W. 80zł Magdalena S. 30zł Elimia P. 50zł Przemysław Ol. 100zł Danuta M. 30zł Renata M. 30zł Elżbieta W. 10zł Anna B. 100zł Grosziwo 40zł [B]Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek 54,28zł - leki (Hyabak i Pimafucort - dla Mojri) 60zł - 2x Frontline (Megan, Mojri) 80zł - Aniprazol (2 x po 8 tabletek - Megan, Mojri) 119zł - weterynarz + leki [COLOR=#800000][B]RAZEM: 1092,22zł[/B][/COLOR] [/INDENT]
  22. Oby, oby... tylko póki co my mamy zdecydowanie więcej roboty niż 2 miesiące temu... kolejne 2 zagłodzone pitki zostały zabrane przez policję, a dzisiaj jest interwencja w Oświęcimiu o 2 amstaffki.
  23. Z tego co udało się Oli zaobserwować w schronisku to z dużymi nie. Z małymi nie wiemy.
  24. Jeszcze 2 zdjęcia znalazłam. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S73Kz6bpSvI/AAAAAAAADpQ/FoN9amcFswY/DSC_0735.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S73K0XT1VAI/AAAAAAAADpU/Xl-ARxa6DmY/DSC_0725.jpg[/img]
  25. Właściwy pies na właściwym miejscu :)
×
×
  • Create New...