Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kolejne fotki krzywulca. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMTZXeuLI/AAAAAAAADuA/lGfM88j7k4k/DSC_0790a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMT-KbqJI/AAAAAAAADuI/ZsC_QdO3l_k/DSC_0797a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMTj0hBFI/AAAAAAAADuE/ugfAQEJ6NgY/DSC_0793a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMT-QEZDI/AAAAAAAADuM/DumceKs_1e8/DSC_0798a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMUfbxF1I/AAAAAAAADuQ/5UD7h0TZHG0/DSC_0799a.jpg[/img]
  2. Dawno foki Negry nie było to dzisiaj będzie. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPpRKQNI/AAAAAAAADts/4uKMH3kWXvY/DSC_0779a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPvj7rMI/AAAAAAAADtw/z1eYDx_XnGQ/DSC_0780a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPjbdLWI/AAAAAAAADt0/vtIeJBBpz9Y/DSC_0781a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLP7z6PSI/AAAAAAAADt4/Fl_h1EywAgA/DSC_0787a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLQI4dwkI/AAAAAAAADt8/RnTpS5DtLNg/DSC_0789a.jpg[/img]
  3. Ja się chciała poskarżyć, bo ona robi same głupie miny do zdjęć...
  4. Oj macie zachciewajki... zobaczę co da się zrobić. :)
  5. Jasne, prześlij mail na pw.
  6. My mamy kilka suk w Warszawie.
  7. Czaruś w piątek 23.04.2010 o godz. 15 ma umówioną wizytę u kardiologa. Nie podoba nam się jego serduszko i musimy zbadać.
  8. Sammy rozkręca się w domku tymczasowym. Ale w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest bardzo wesoła, przytulaśna. Siedzenie w klatce traktuje z pokorą, ale pokazuje swoją miną jaka to ona jest nieszczęśliwa. Koty także czasami muszą się nacieszyć całym domem, więc klatka jest koniecznością. Jest strasznym niejadkiem. Je coś 2 dni potem jest już be. Najchętniej je z ręki, miskę traktuje jako zło. [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG] We wtorek zdejmujemy szwy to wstawię nowe fotki z odwiedzin. Szczepimy pannicę i ogłaszamy szukając najlepszego domku z możliwych.
  9. "Co" mam Wam pokazać? Zmęczona jestem i mało kumam.
  10. Megan jeszcze 2 dni na Marbocylu. Potem wizyta u pana doktora i może umówimy sterylizację jeśli zdrowie jest na tyle oki by ciąć. Megi wygląda całkiem fajnie. Sierść ładnie odrasta, błyszczy się. Czuje się baaardzo zdrowo :)
  11. I jeszcze kilka fotek od Kasi :) [img]http://img641.imageshack.us/img641/8390/img1989k.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/5121/img1988t.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/7572/img1987v.jpg[/img]
  12. Lagos na dzisiejszym spacerku:) [img]http://img515.imageshack.us/img515/623/img1997m.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/7500/img1995a.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/6867/img1993g.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/97/img1992r.jpg[/img]
  13. I ostatnie 2 fotki na koniec. [img]http://img143.imageshack.us/img143/1856/img1970cw.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/8585/img1969c.jpg[/img]
  14. Kolejne 5 fotek: [img]http://img687.imageshack.us/img687/8379/img1975f.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/6232/img1974a.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/1346/img1973r.jpg[/img] [img]http://img687.imageshack.us/img687/2954/img1972n.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/8940/img1971pd.jpg[/img]
  15. nowe zdjęcia Nerusia :) [img]http://img143.imageshack.us/img143/2096/img1982o.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/118/img1980j.jpg[/img] [img]http://img697.imageshack.us/img697/1497/img1979f.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/3113/img1978a.jpg[/img]
  16. Miałam go w odebranych, ale dzwoniło już milion ludzi od tego czasu.
  17. Sisi na Bemowie stacjonuje.
  18. Ola od bullka wczoraj dostała tel Żmiji ode mnie w razie co.
  19. Ja to ostatnio jestem okrutnie nie na czasie ze wszystkim :( Ale z Cezariuszka cieszę się strasznie. A Tosia? Jej się udało?
  20. Kana go wczoraj ogłosiła.
  21. Ja naprawdę nie wiedziała, że Cezariusz już w domku! Ale się cieszę :)))) A Pudzio... nadal cisza.
  22. To nie Sisi jak przy Skaryszaku. ;)
  23. Dokumenty leżą cały czas na biurku... przepraszam, że jeszcze nie odesłałam. Uzupełnić je z danymi nowych właścicieli, czy tylko dołączyć kopię naszej umowy?
  24. Na pewno jest nam za mało zdjęć, więc dostaliśmy kolejne :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlH1v6CI/AAAAAAAADs0/lOYQ0PRrXDc/Molly_1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlYU876I/AAAAAAAADs4/g2KKOPwLrx8/Molly_2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIldHRGfI/AAAAAAAADs8/K2BqytxNopE/Molly_3.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlbPREsI/AAAAAAAADtA/aqEd4rJBmXM/Molly_4.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlg5PXYI/AAAAAAAADtE/De5r6F9LwKc/Molly_5.jpg[/img]
×
×
  • Create New...