Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kochani, po raz kolejny apel, niestety pilny! Dzisiaj dostaliśmy masę tragicznych próśb o pomoc. Między innymi o pomoc dla tego psa, znalezionego kilka godzin temu na drodze. Psiak ma podejrzenie choroby skóry, co widać gołym okiem! Niestety państwo, którzy go znaleźli nie mogą go trzymać, muszą oddać do schroniska. Byli już w lecznicy, niestety ta potwierdziła ich najgorsze obawy, o tym, że jak pies trafi do schroniska zostanie uśpiony. Ja niestety mało wiem o schronisku w Żyrardowie (kiedyś braliśmy od nich psa z otwartym złamaniem, którym nikt się nie interesował kilka tygodni w aspekcie leczenia, bullka, który okazał się głuchy zaraz po wyprowadzeniu z boksu, a czego w schronisku nie sprawdzili, malutkiego pieska z odmą płucną)... [b]PILNIE POTRZEBNY DT DLA TEGO PSIAKA I 7 INNYCH (ZDROWYCH). Dla tego psiaka to jedyna szansa. My mamy tylko miejsce w hotelu, ale tam nie przyjmują psów chorych. Ewentualnie moglibyśmy umieścić psa w lecznicy, ale leczenie skóry trwa tygodniami i po prostu nie damy rady finansowo aby opłacać ogromne faktury.[/b] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtMXfCmI/AAAAAAAAESY/ir5IL6Uw9xE/20100517135.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtSxk_mI/AAAAAAAAESc/E1saQ8aTtDs/20100517138.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtUX5oII/AAAAAAAAESg/8fAPd5CsQ7w/20100517139.jpg[/img]
  2. Fotki malca z chorą skórą... [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtMXfCmI/AAAAAAAAESY/ir5IL6Uw9xE/20100517135.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtSxk_mI/AAAAAAAAESc/E1saQ8aTtDs/20100517138.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_GvtUX5oII/AAAAAAAAESg/8fAPd5CsQ7w/20100517139.jpg[/img]
  3. Mandolina się potrafi urządzić ciotka! To Rumba tam za poduszkę na tej fotce robiła. Ciotki, wujki pomocy! :placz: Dzisiaj zwaliło nam się na głowę wszystko chyba... potrzebujemy pomocy dla psów - kolejnych... [LIST] [*]Dostaliśmy info o suni do uśpienia w schronisku (schronisko jest tak przepełnione, że nie daje rady z TTB bo zajmują pojedyncze boksy, w których mogłyby mieszkać spokojnie 3-4 łagodne psiaki). [*]W jakiejś wsi znaleziono psiaka z zaawansowaną chorobą skóry (wygląda fatalnie...) [*]Schronisko w Klembowie zamknęli a jest tam 5 TTB [*]W Pruszkowie k. Warszawy błąka się wychudzona amstaffka (niestety się przemieszcza i nie udało się jej odnaleźć) [/LIST]
  4. Bo pani Megi jak zwykle śpi. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_AX0zTbD6I/AAAAAAAAER0/oAFq_jSuNbU/DSC_0915a.jpg[/img]
  5. Póki co tel kom cały czas wyłączony. Telefon stacjonarny do komisu nie odpowiada. Pan na allegro ostatnio logował się 6.05.
  6. Dzięki wielkie. Wczoraj u niuńka były dziewczyny w odwiedzinach i już myślą nad DT dla niego :)
  7. Tak, do mnie jak najbardziej. Siedzimy z p. Magdą jak na szpilkach od kilku dni (p. Magda chciała adoptować psiaki jak tylko dowiedziała się, że mają być zastrzelone) i podczytuje temat. :)
  8. Widziałam właśnie na stronie tego psiaka (nazwany Marcinkiem). Początkowo myślałam, że to ast. Dobrze że z nim lepiej i że ktoś się tak zaangażował w ratowanie go.
  9. Mogę jej zaproponować, ale będzie to sunia :)
  10. Samca do samca??? Może jednak namów panią na sunie, co by się tragedią adopcja nie skończyła.
  11. No to niecierpliwie czekamy na wieści. W razie co mój tel jest w pierwszym poście.
  12. To przecież nasz potwór :) Malwi, wiesz coś więcej? U Was nie kastruje się psów ani nie chipuje? Bo on ma jajca i nie ma chipa. Przed adopcją był sprawdzany dom do którego poszedł? Wiesz coś więcej? Ciekawe, czy to nieszczęśliwy przypadek, czy został wyrzucony? Dasz radę delikatnie się dowiedzieć co u nowych właścicieli? Pewnie nie wiecie jak np. miał na imię?
  13. Wątek Kaliszaków, czyli Bonnie i Clyde. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185595-ok.-Kalisza-znaleziono-2-amstaffy-s%C4%85-w-hotelu-%28Bonnie-amp-Clyde%29?p=14677346#post14677346[/url] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CxUziDtI/AAAAAAAAEO0/XRZhqxx0mMw/DSC_0682a.jpg[/img]
  14. Wątek Kaliszaków, czyli Bonnie i Clyde. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185595-ok.-Kalisza-znaleziono-2-amstaffy-s%C4%85-w-hotelu-%28Bonnie-amp-Clyde%29?p=14677346#post14677346[/url] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CxUziDtI/AAAAAAAAEO0/XRZhqxx0mMw/DSC_0682a.jpg[/img]
  15. Oby to nic poważnego.
  16. I ostatnie fotki. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8GXj7-c6I/AAAAAAAAEPw/FqgZxergYHc/DSC_0776a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8GX7g5y4I/AAAAAAAAEP0/JmAntPoTAKQ/DSC_0781a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8GYJaAFMI/AAAAAAAAEP4/opB5PP-lGds/DSC_0787a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8GYahrRvI/AAAAAAAAEP8/lG2ac9i2JNQ/DSC_0789a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8GYlPfaZI/AAAAAAAAEQA/iQWVM9JAP_M/DSC_0796a.jpg[/img]
  17. I kolejne zdjęcia. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8FS0DpXHI/AAAAAAAAEPc/SGMNpCsqUiI/DSC_0739a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8FTvLzQPI/AAAAAAAAEPg/1lnB0Eb0RQw/DSC_0744a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8FT1YQ2eI/AAAAAAAAEPk/DOSEGL9TRY4/DSC_0760a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8FT4s4qDI/AAAAAAAAEPo/0OAWr7wuXUw/DSC_0765a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8FUCCrZEI/AAAAAAAAEPs/xbsUjkpOo0I/DSC_0770a.jpg[/img]
  18. Kolejna relacja zdjęciowa. Spacer nie zawsze był udany. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8DrbtAZwI/AAAAAAAAEPI/WYij2wq1lCU/DSC_0723a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8Drj8o3QI/AAAAAAAAEPM/APrhlarKbk0/DSC_0725a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8DsBWS8_I/AAAAAAAAEPQ/25e1HUG9c64/DSC_0729a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8DsBQr4cI/AAAAAAAAEPU/-HjHUT6Q_Cw/DSC_0730a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8DsUT9ODI/AAAAAAAAEPY/Bvi792yYCd4/DSC_0736a.jpg[/img]
  19. /10 znaków.../ [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CxUziDtI/AAAAAAAAEO0/XRZhqxx0mMw/DSC_0682a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CxrfVHOI/AAAAAAAAEO4/zbo9s4FBXAI/DSC_0690a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CycfWmKI/AAAAAAAAEO8/O9YOSQq9ICU/DSC_0694a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CyRXx5tI/AAAAAAAAEPA/Slah9xl3W9Y/DSC_0696a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8CyuweFMI/AAAAAAAAEPE/2j7I1bW2I0s/DSC_0722a.jpg[/IMG]
  20. /10 znaków..../ [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8AkuxheSI/AAAAAAAAEOg/FdqcJF8w5vk/DSC_0652a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8Ak5APs6I/AAAAAAAAEOk/H5I52MqU1fM/DSC_0656a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8Alf6zTEI/AAAAAAAAEOo/PTuzPjenzBA/DSC_0665a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8AlVo6nyI/AAAAAAAAEOs/l9dxKlDISLE/DSC_0669a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8AmJZHWSI/AAAAAAAAEOw/Hnuuq0qlKwY/DSC_0679a.jpg[/img]
  21. Psiaki w lesie czuły się wyśmienicie. 10 metrowe linki nie były dla nich przeszkodą do świetnych zabaw z nami, ze sobą. Przy okazji sprawdziliśmy, że Clyde jest bardzo zorientowany na człowieka, przychodzi na zawołanie, uwielbia zabawy (w tym jest niestrudzony i choćby miał się czołgać będzie chciał się nadal bawić). Psy mają świetną kondycję. Bonnie jest mniej wylewna, ale jak już zobaczy, że się siada, to przychodzi na przytulanie i wtedy jest przeszczęśliwa. Clyde oczywiście nie stoi z boku, więc ma się na sobie oba psy. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-7-sR5RZZI/AAAAAAAAEOE/FQifX8I3tPI/DSC_0628a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-7-sTzIBTI/AAAAAAAAEOI/CKt97Uy0_VQ/DSC_0631a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-7-sgLxoCI/AAAAAAAAEOM/Kkxep2h5Spg/DSC_0633a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-7-svKrnpI/AAAAAAAAEOQ/kbvbDkR5P30/DSC_0639a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-7-tBRK5JI/AAAAAAAAEOU/GoyqrB8qG8Y/DSC_0650a.jpg[/img]
  22. Kilka fotek z dzisiejszego, bardzo fajnego spacerku w lesie z psiakami. Spacerek był super, fotki są mniej fajne, bo pogoda była marna (choć psy i komary były zadowolone). [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-786y9WWSI/AAAAAAAAENw/V9xeYCtdtfc/DSC_0609a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-787AN8WjI/AAAAAAAAEN0/vkYxiAm4xCk/DSC_0618a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-787JfmNnI/AAAAAAAAEN4/ihF93nqCpQo/DSC_0619a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-787a6F2aI/AAAAAAAAEN8/1Bei0IVaynw/DSC_0621a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-787mbpraI/AAAAAAAAEOA/HMGf2WssiXo/DSC_0624a.jpg[/img]
  23. [U]Bonnie & Clyde zamieszkały w nowym domu.[/U][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
  24. Oby to był tylko tłuszczak. Wczoraj Alter miał wycinany guz 8x10cm... jak miał robioną z tego biopsję to wyszedł włókniak. Z tygodnia na tydzień rósł jednak w oczach i ewidentnie powodował ból. Ciekawe co teraz wyjdzie w badaniu histopatologicznym. Eh... czemu te psy muszą tyle chorować...
×
×
  • Create New...