-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Ostatnie 4 i koniec na dzisiaj :) [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjpmlI0MI/AAAAAAAAFPY/CIqE_bUv9XU/DSC_1254.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjpsF3YbI/AAAAAAAAFPc/mvoOIkze5tY/DSC_1256.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjp23wCXI/AAAAAAAAFPg/DRIKc9GXlEw/s512/DSC_1290.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjqFxnNOI/AAAAAAAAFPk/ZJ4aVNIxdL4/DSC_1357.jpg[/img]
-
I kolejne [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjBI-vFSI/AAAAAAAAFPA/EaQ1t1MhSyI/s512/DSC_1220.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjBfIa_tI/AAAAAAAAFOw/ZHyToi39SIM/DSC_1223.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjBXVySkI/AAAAAAAAFPI/v1gQQxxMUPU/s512/DSC_1229.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjBrbBiKI/AAAAAAAAFPQ/OY8EmOW3S_Q/s512/DSC_1235.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNjBx0GoTI/AAAAAAAAFO8/S6GteCv_phM/s512/DSC_1239.jpg[/img]
-
Kolejna seria. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNepOUSeFI/AAAAAAAAFOQ/VkNTmNspUHw/DSC_1161.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNepSujRpI/AAAAAAAAFOU/ulHIHXUYgg4/DSC_1163.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNepax60zI/AAAAAAAAFOY/zztEPPLV9gs/DSC_1209.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeplXhWdI/AAAAAAAAFOc/0HRN_WlrB9s/DSC_1210.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeqObWUEI/AAAAAAAAFOg/4RboRJ-X4nM/DSC_1214.jpg[/img]
-
No to lecimy dalej z fotkami miłego pieska Meguna. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeC8-8DeI/AAAAAAAAFN8/x-gxxtEab4A/DSC_1112.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeDMF3bxI/AAAAAAAAFOA/BNRFjUyeqKY/DSC_1114.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeDpMSv4I/AAAAAAAAFOE/X07gA5spgHI/DSC_1119.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeD2uVECI/AAAAAAAAFOI/3PAqsKkxINY/DSC_1124.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJNeEFeUk4I/AAAAAAAAFOM/8vF3UlqO4Ds/DSC_1146.jpg[/img]
-
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Anita, napisałam Ci pw z ogromną prośbą :) Pomóż fundacji w potrzebie. :) -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Idzie się załamać... -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, nie załamuj... u nas jest jeden pluso - minus, jak dojedzie Tina to nie mamy ani 1 miejsca w hotelu, więc nie będzie nas korcić zabieranie kolejnych. Justyna, piszesz o tej suni co chodziła po ulicy, a potem któraś z dziewczyn ją pomyliła z jakimś psem? -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że spróbujmy z Wawą jak mamy 2 możliwości tymczasów. Jak będzie kiszka, to po usunięciu guza, macicy, będziemy wieźć ją do Ciebie. Anita, Justyna, w razie co dwóch z naszych wolontariuszy jeździ często do Kielc i mogą wozić psiaki. -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Extra pomysł. :) My teraz jesteśmy w trakcie realizacji kilku, myślę że fajnych projektów. Naklejki się przydadzą. :) Oj marzy mi się, abyśmy nie musiały wybierać któremu pomóc, a wręcz byśmy siedziały na ławce i czekały na TTB w potrzebie... -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Anita, ogromnie dziękuję za allegro. Ja z nim zawsze kuleję. Justyna, Tobie podziękowania za ogłoszenia. Mam nadzieję, że ogłaszanie jeśli nie przyniesie pomocy, przyniesie nowy, kochający dom. Póki co sunia trafi pewnie do Radzymina, czyli koszt hotelu 450zł + karma. Gdyby ktoś jej chociaż worek karmy dał na nową drogę już będzie to pomoc. Cały czas myślimy o DT dla niej. Najgorsze, że u nas wszędzie są psy, a nie wiadomo jaki ona ma do nich stosunek. Mam cichą nadzieję, że po wstępnym zapoznaniu Tina dogadała by się z Sarą, owczarką niemiecką Agi i u niej mogła by oczekiwać na nowy dom. Ewa, która adoptowała Nera, też wzruszyła się jej losem i w ostateczności też myśli o DT dla niej (tylko u niej 2 psy i dziecko). Myślę, że pozostaje nam sprowadzenie Tiny do Warszawy, a dalsze "ruchy" wyjdą w praniu. Na szybko potrzebna jej sterylka i usunięcie guzka. Sunia nie ma też książeczki - trzeba będzie wyrobić. Ma chip, więc to mamy z głowy w aspekcie kosztów. Powiem Wam, że smutno mi... tak mało osób zainteresowało się pomocą dla niej. Psów w potrzebie jest stanowczo za dużo... -
[quote name='Marta666']Mojej koleżanki znajoma chce oddać amstaffa. Od razu zaznaczę,że nie znam przyczyny. Wiem,że pies ma rodowód,wiek 7 lat. Nie jest wykastrowany,ale właściciele mogą to zrobić jeśli jest taka konieczność. Zależy im na oddaniu psa do dobrego domu i szukają kogoś kto im w tym pomoże. Gotowi są nawet przez jakiś czas pomóc w utrzymaniu psa. Od razu pomyślałam o Was. Wiem,że zajmujecie się przede wszystkim bullowatymi ze schroniska,ale może pomożecie w tym przypadku. Pies kocha ludzi i jest łagodny. Odnośnie innych psów to różnie bywa. Wiem,że jest ciężko z adopcjami,ale może jemu się uda. Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam. Czy właściciele mogliby się skontaktować z Wami?albo z kimś kto innym kto pomaga w adopcji ASTów?[/QUOTE] Coś mi się wydaje, że piszesz o Tygrysie, a Twój opis jest bardziej różowy niż Agaty, która założyła mu temat na niebieskim [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4944&p=87777&hilit=Tygrys#p87777[/url]
-
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Przypominam o Tinie. Pomoc pilnie potrzebna! -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bazarek na Tinę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192833-BIŻUTERIA-różna-różniasta-ale-śmiesznaśna-)-Na-ratowanie-TINY!-Do-30.09.2010?p=15379420#post15379420[/url] -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki Justyna. We 2 w większej ilości miejsc ogłosimy i może więcej osób ją dojrzy! -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie Justyna, że pomagaj w ogłoszeniach. Mi się już od nich dzisiaj mieni bo ogłaszałam 5 psów. A ja za ogłaszaniem nie przepadam... -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wiadomo tylko tyle, że nie rzucała się na oślep w psy - tyle zapamiętali sąsiedzi co ją znają. Jednak z psami chowana nigdy nie była. -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Daliśmy info o niej na naszą - klasę, na facebook, a teraz zaczynam ją ogłaszać z nadzieją na cud. Jak możecie i Wy umieście ją w swoich profilach. -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety niewiele o niej wiadomo. Z pewnością mieszkała w domu, zna dom. Jest w totalnej depresji i najchętniej śpi, lub leży ze spuszczoną głową smutna. -
.:: ASTKA TINA, czy jej serce za 2 dni przestanie bić? POMÓŻ ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety, dostaję kilka telefonów dziennie. Mam jeszcze jeden temat do założenia, ale już brak mi dzisiaj siły. :( Błagam, niech ktoś Tinę przygarnię. Nie wierzę, że nikt nie ma warunków aby np. oddzielić jej jakiś pokoik w domu, cokolwiek. -
Błagam o pomoc dla Tiny, odszedł jej właściciel, a ona ma 2 dni, zanim i jej serce przestanie bić... BŁAGAM O POMOC DLA TINY [url]http://www.dogomania.pl/threads/192831-.-ASTKA-TINA-czy-jej-serce-za-2-dni-przestanie-bić-POMÓŻ-.?p=15379117#post15379117[/url]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
BŁAGAM O POMOC DLA TINY [url]http://www.dogomania.pl/threads/192831-.-ASTKA-TINA-czy-jej-serce-za-2-dni-przestanie-bić-POMÓŻ-.?p=15379117#post15379117[/url] -
Gdzie Twoja dłoń, która zawsze koiła dotykiem, odganiała złe sny, tuliła i chroniła.. Gdzie Twój głos, który przywoływał ciepło, chwalił i karcił, uczył i prowadził.. Gdzie Twoje serce, które kochało mimo wszystko, niezmiennie i wciąż mocniej.. * * * * * * * ** gdzie jesteś?! *Ty, który zawsze byłeś... Gdzie jesteś... Ty, dla którego każdy mój oddech, każdy dzień... * czy to naprawdę koniec ?* czy dalej już tylko ciemność, zimny stół, obca twarz i igła, która zabierze tam, gdzie na pewno na mnie czekasz...? Jeszcze nie teraz, to jeszcze nie czas , nie pozwólmy jej odejść za Tęczowy Most. Piękna, niesamowicie mądra i przyjacielska sunia w wieku 7 lat - po tragicznej utracie właściciela szuka domu, w którym będzie mogła spędzić kolejne lata swojego życia, szuka serca, które ją pokocha i da to, czego już nie może zapewnić zmarły właściciel.. Pomóżmy Tinie! Apelujemy do Waszych serc - apelujemy, by serce Tiny mogło nadal bić. Sunią zajęła się sąsiadka zmarłego właściciela, jednak ze względu na wiek ( 85 lat ) oraz stan zdrowia, nie może zapewnić jej dłuższej opieki, a wysłanie Tiny do schroniska to skazanie jej na powolną i samotną śmierć.* Mamy tak niewiele czasu, zaledwie dwa dni, by ocalić ją przed uśpieniem. Prosimy o wsparcie, które pozwoli nam zapewnić Tinie pobyt w hotelu do czasu, aż znajdzie się ktoś, kto zechce ją pokochać. Każda złotówka, to szansa i nadzieja . Nie bądźmy obojętni na los suni, którą już życie brutalnie doświadczyło cierpieniem utraty najbliższej osoby... [b]Los Tiny wyjątkowo mnie wzruszył. Opowieści jej chwilowych opiekunów o niej są jak wyciskacze łez. Ludzie Ci, zupełnie obcy, starają się pomóc Tinie! W tej chwili ze starszą panią mieszka jej córka, która specjalnie przyjęła z innego miasta, by zająć się Tiną. Musi ona jednak powoli wracać do pracy. Rozmawiając z "opiekunkami", rozumiem ich obawy co do oddania Tiny do schroniska. Tina ledwie odnajduje się przebywając w obecnym domu. Jest smutna, apatyczna, tęskniąca. Schronisko zabije tego psa w kilka dni... Tina ma guza przy sutku, ale to najmniejszy problem na chwilę obecną. APELUJĘ DO WAS O POMOC DLA TINY! Nie pozwólmy temu psu odejść. Idealnie by było, aby Tina trafiła do domu, nie do hotelu. Do domu, który otoczy ją miłością, pokaże że może się jeszcze cieszyć życiem! Jeśli jednak nikt się nie zgłosi, co nie ukrywam że byłoby istnym cudem, chcielibyśmy ją chociaż zabrać do hoteliku. Ale tu potrzebna jest Wasza pomoc! Potrzebna karma, potrzebne fundusze na weta, fundusze na hotel.[/b] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE-LiF5KdI/AAAAAAAAFLI/UOc4lwox58U/DSC_0619%2005841(1).jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE-L-NZsaI/AAAAAAAAFLM/x0-MQDzkLxk/DSC_0625%2005847.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE_ugc-UaI/AAAAAAAAFLU/hXV46OamiWY/DSC_0618%2005840(1).jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE_ugId5vI/AAAAAAAAFLY/2l6OuTfL2gk/DSC_0642%2005864.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE_u1jU43I/AAAAAAAAFLc/hnp9gXcGi9c/DSC_0662%2005884.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TJE_uxjhKjI/AAAAAAAAFLg/P2x4gdUNLhQ/DSC_0664%2005886.jpg[/img]