-
Posts
935 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wirka
-
No bo było fajnie. A Bagi, Charciara, Amster, Speed i Tilia mogą się pochwalić medalami, ale to już niech sami zrobią.
-
My z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, mimo, że na klubowej Siwy dostał ocenę doskonałą i IV lokatę, a na krajówce ocenę bardzo dobrą i III lokatę. Najbardziej jesteśmy zadowoleni z porównań z konkurencją i z opisu Rudi Brandta. Bardzo szczegółowo i obiektywnie opisał nam Siwulca i wiemy nad czym mamy pracować z dzieciuchem. Poza tym poznaliśmy Tilię, Speeda i Charciarę no i mnóstwo nie dogomaniakowych charciarzy :D Imprezka po klubówce naprawdę się udała no i co najważniejsze - była naprawdę ładna pogoda. Co prawda kilka kwestii należy przemilczeć, ale ogólnie było baardzo sympatycznie :angel:
-
Uff.... Znalazłam transporcik. Amster wyjeżdża za godzinkę i pbędzie przejeżdżał przez Lubin, no i ma miejsce i nas zabierze :D Nadal szukamy auta, bo wolelibyśmy nikogo nie obciążać, ale ja w godzinę nie znajdziemy afta to zabieramy się z nim :angel: A na Pomiechówek nie mamy szans, bo jesteśmy zgłoszeni do Wrocka i bardzo nam na tej wystawie zależy. Siwulce ma teraz 9 miesięcy i tez ma wady, ale któż ich nie ma :wink: (no, ale wiem jaką wagę mają zęby :( )
-
Piękna, wyrośnięta pannica! Już się nie mogę doczekać, żeby je zobaczyć, bo ja nigdy deerków na oczęta nie widziałam. A jak nie dojedziemy to zamiast podłogi będziecie mieli cieplutkie wyrko :D
-
No właśnie tego się boimy najbardziej, że staniemy gdzies pośrodku trasy z powodu śmierci auta :lol:
-
To raczej nie wchodzi w grę, bo wzięliśmy jeszcze od bagi jakieś jej rzeczy, które jej sie nie zmieściły do auta. Musimy po prostu poszukać kogoś innego, kto nam pożyczy, albo kupimy jednego padalca. Gość chce sprzedać staruśkiego passata za 1.500 zł wiec to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Jak starczy nam na kilka miesięcy to może dziś jeszcze dokonamy zakupu największego chłamu samochodowego :wink:
-
Super mi się zaczął dziś dzień. Własnie sie dowiedzieliśmy, że kolega, który miał nam pożyczyć auto nie zrobi tego, bo coś tam, coś tam... No i zostaliśmy na lodzie :evil: Bajecznie!!! :x :x :x
-
Acha, no to mamy osy. Ja tam tego nie rozróżniam naocznie. wiem tlyko, że lata i ugryźć może :wink: A Ty co!? Myslisz, ż ejesteś lepsza jak masz pszczoły? :wink:
-
Bagi to raczej juz niekt nie przebije. My to tak skromnie: 2 osoby + 2 psy. Ale może w przyszłości będzie więcej (psów oczywiście, bo nic innnego nie wchodzi w grę). Ale gniazdo pszczół też mamy, na balkonie - więc czasem jest zadyma jak pszczoły zaczną latać psiakom przed nosem...
-
Kruca fiks, jak będzie tak dalej padać to ja się chyba załamię! Co prawda z szatą nie będzie problemów, ale jak się wyrżnę na mokrej trawie, to tylko raz... :-?
-
Aaa! N oto już mówi więcej. Jakie umaszczneie, ile ma teraz miesięcy, jak ma na imię, jak sie sprawuje itd. itd.
-
O speed! Dawno Cię nie było. Trzymam Cię za słowo.
-
No tak opadów nie ma być, a dzisiaj leje... :cry: Nie,żebym była pesymistką, w końcu nie mam zamiaru oślizgnąć się, jeśli mnie mój osiołek pociągnie... :(
-
Pewnie, że możesz dołączyć! Co prawda ten temat zamilkł ostatnio, ale może dzięki Twojej obecności trochę odżyje. Czy masz charta? Od kogo te pozdrowienia, jeśli można wiedzieć? Jeśli chodzi o zdjęcie w emblemacie: na górze strony po prawej stronie masz kilka niebieskich ikon, wejdź w ikonę "profil" i tam na samym dole będziesz miał "panel kontrolny emblematów", gdzie jest kilka opcji (emblemat z komputera, bądź z istniejącej już galerii). Jeśli chcesz emblemat z kompa to naciśnij przeglądaj, a potem kliknij na daną fotkę u siebie na dysku i powinno się wszystko udać. Pamiętaj tylko, że zdjęcie musi być określonego rozmiaru i określonej wielkości, dlatego lepiej najpierw w odpowiednim programie zedytować tą fotkę, tak by pasowała do wymogów adminów tego forum. Powodzenia!
-
Baila, powiększ troszkę ten Twój emblemat, bo strasnzie mały jest, a ta fotka mnei ciekawi. A może wstawisz tu jakieś fotki swojego whipetta? Bardzo fajne ma umaszczenie.
-
Widocznie za mało się zmęczyła przez weekend. Siwulec był tak padnięty, że wczoraj bez problemu został 12 godzin sam z Fifką w chacie! Damian zostawiłklucze w firmie, a ja nie wzięłam wcale i dzięki nam psiaki były dłuuugo długo same, spodziewaliśmy się armagedonu, a tu porządek w chacie niesamowity, Siwy był tak padnięty, że chyba nawet na kupkę albo siku nie miał siły... :lol:
-
Ty alkoholiku jeden!!! Co te biedne psy się z Tobą mają??? Uciekł na koniec świata, żeby go nikt nie zobaczył z tym jego nałogiem. Ale my już wiemy i to zgłosimy do animalsów :evil:
-
robotniczej? (do sprzątania tych kup?)
-
Mój sobie sam załatwia jedzonko, co było widać u Tomka. Jak się mogliście przekonać preferuje mięsko z krów, tylko my mu nie dajemy, co by zachował sylwetkę charta... :lol:
-
Dziękuję, ja samoobsługowa jestem - sama się poszczułam :D
-
A mnie sie podoba nie Borys, tylko Boris.
-
No to chyba whippety tak się przyczynił do rekordu, bo polaków chyba aż tak rekordowo nie będzie. Z tego co wiem w klasie młodzieżowej będzie mało, bo tylko 4, a w pozostałych to nie wiem...
-
Ja tak myslałam i myslałam i powiem Ci Ela, ż emusisz siechrzestnej posłuchać :wink: Rosyjskie to URAL, a jeśli nie to mnie sie baaardzo podoba UNIKAT (czyli UNIU).
-
No tak charty to fizole som... Małe głowy mają to i mózgi też... :lol: