Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Korzystając z ładnej pogody wykapałam dzisiaj Miłą w szamponie Alervet, bo ostatnio drapie się bardziej niż zwykle. Jeszcze na szczęście nie ma ranek na głowie, ale wyraźnie alergia daje się jej we znaki:( Brzuch znów suchy i po nim najbardziej się czochra:(
  2. Kupiłam dla Dżekiego zapas Theoventu, 2 opakowania, koszt 8 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94d592fe29bf3b8b
  3. Kupiłam też witaminę B12, koszt 9,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94d592fe29bf3b8b
  4. Wczoraj wykąpałam Maxa. Na skórze było sporo tłustego łupieżu, sierść na bokach jest przerzedzona. Mam nadzieję, że mu ta kąpiel pomoże i przyniesie ulgę. Zakupiłam Caniviton, koszt 99,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/120fa494349954b3 Oraz Agapurin, 2 opakowania, koszt 31,70 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94d592fe29bf3b8b
  5. Samba zaczyna się interesować zabawkami:) Co prawda na razie ma niszczycielskie zapędy, ale dobre i to. Ma na koncie już dwie pary roboczych rękawic (kradziej jeden), więc podsunęłam jej szarpak sznurkowy, który też podzieliła na części. Z piłką już jej tak łatwo nie idzie:) ale piłka pomaga jej rozładować energię, kiedy do jej boksu podchodzą inne psy. Zauważyłam, że często wtedy rzuca się na piłkę i ją tarmosi i nie gryzie tak krat.
  6. Niestety cisza:( Już nie wiem co zrobić, żeby Forest znalazł dom. Może jakieś nowe fotki zrobię, filmik...?
  7. Oj tam, oj tam, zima niedługo to się zapasy przydadzą:)
  8. Miałam na weekendzie SMSa z pytaniem czy ogłoszenie o Jogim aktualne, odpisałam, że tak i cisza:( Poza tym żadnych nowych telefonów... A szkoda, bo Jogi to tak sympatyczny i bezproblemowy psiak, że ktoś miałby naprawdę wielką pociechę.
  9. Na to miejsce już mamy kilka psiaków... Myślę, że Mały w lecznicy ma dobre warunki, jest leczony i zaopiekowany i nie ma potrzeby go przenosić (zwłaszcza, że to koszty). Jemu jest potrzebny DS. W jakim on może być wieku?
  10. Dzisiaj koleżanka Maxa, Shila, wybyła do DSu, smutno będzie Maxiowi:( Trochę mu się sierść przerzedziła na bokach i nie wiem czy się nie drapie w tych miejscach. Na weekendzie ma być upał, to się wykąpiemy. Rozmawiałam z wetem o stosowaniu Sebostop i mówił, że można podawać cały czas, więc po kąpieli pewnie mu zapodam.
  11. Dobrze rozumiem, że to co zostało po Apsiku (248,57 zł) przechodzi na konto Roxi? Odkąd wyjechał Apsik miałam jeszcze trzy wpłaty od ŚWIAT po 30 zł oraz jest zapas karmy (p.Joanna przesyłała), więc będzie zniżka w hotelowaniu:)
  12. Roxi jest bardzo przyjacielska do psów, bardzo lubi ich towarzystwo. Uwielbia też kontakt z człowiekiem, jest wielkim pieszczochem:) Na smyczy chodzi bardzo ładnie, dziś zaczęła już załatwiać potrzeby na ogrodzie (wczoraj wieczorem nic nie zrobiła, ale po nocy było czysto w domu i przez cały dzień też nic w domu nie zmajstrowała). Roxi ciągnie do domu. Na koty nie zwraca uwagi. Parę fotek tak na szybko. Za parę dni jak się sunia zaklimatyzuje to porobię ładniejsze fotki i w domu też.
  13. Zakupiłam dla Klary Lotensin, koszt 31,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2ff1579b2717ed6a Vectra 3D trochę pomaga w walce z muchami, zdecydowanie jest ich mniej. Teraz wystarczy, że obrzeża uszu traktuję oliwką i Klara ma spokój:)
  14. Zakupiłam dla Argo Lotensin, koszt 31,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2ff1579b2717ed6a
  15. Roxi już u nas. Bardzo fajna z niej sunia:) Ładne zdjęcia i nie powinna długo czekać na dom:)
  16. Przedwczoraj był u nas wet i pobraliśmy krew Miłce na kontrolne badanie tarczycy, koszt badania to 55 zł + 2,70 zł dojazd weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef
  17. Przedwczoraj był u nas wet i zaszczepiliśmy Misia i Cygana na wirusówki. Cygan został dodatkowo zaczipowany. Koszt jednego szczepienia to 28 zł, czip 40 zł, koszt dojazdu weta 2,70 zł na każdego psiaka (25 zł na 9 psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef
  18. Przedwczoraj był u nas wet i zaszczepiliśmy Dżekiego, bo był już czas na to. Koszt 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł dojazd weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/91ba8bf81a1bacef
  19. Zakupiłam dla Doyka Dolfos Arthrofos, koszt 33 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/91ba8bf81a1bacef
  20. Przedwczoraj był u nas wet i zaszczepiliśmy Sambę, bo był już czas na to. Po raz pierwszy spotkanie Samby i weta odbyło się poza budą:) Samba była bardzo dzielna, tylko ją przytrzymałam i zaraz było po wszystkim:) Koszt to 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł koszt dojazdu weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef
  21. Przedwczoraj był u nas wet i szczepił psiaki. Grzesiowi też się dostało, bo był już czas. Koszt to 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł częściowe koszty dojazdu weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef
×
×
  • Create New...