-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kupiłam dla Dżekiego zapas Theoventu, 2 opakowania, koszt 8 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94d592fe29bf3b8b
-
Wczoraj wykąpałam Maxa. Na skórze było sporo tłustego łupieżu, sierść na bokach jest przerzedzona. Mam nadzieję, że mu ta kąpiel pomoże i przyniesie ulgę. Zakupiłam Caniviton, koszt 99,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/120fa494349954b3 Oraz Agapurin, 2 opakowania, koszt 31,70 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94d592fe29bf3b8b
-
Samba zaczyna się interesować zabawkami:) Co prawda na razie ma niszczycielskie zapędy, ale dobre i to. Ma na koncie już dwie pary roboczych rękawic (kradziej jeden), więc podsunęłam jej szarpak sznurkowy, który też podzieliła na części. Z piłką już jej tak łatwo nie idzie:) ale piłka pomaga jej rozładować energię, kiedy do jej boksu podchodzą inne psy. Zauważyłam, że często wtedy rzuca się na piłkę i ją tarmosi i nie gryzie tak krat.
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety cisza:( Już nie wiem co zrobić, żeby Forest znalazł dom. Może jakieś nowe fotki zrobię, filmik...? -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Oj tam, oj tam, zima niedługo to się zapasy przydadzą:) -
Miałam na weekendzie SMSa z pytaniem czy ogłoszenie o Jogim aktualne, odpisałam, że tak i cisza:( Poza tym żadnych nowych telefonów... A szkoda, bo Jogi to tak sympatyczny i bezproblemowy psiak, że ktoś miałby naprawdę wielką pociechę.
-
Na to miejsce już mamy kilka psiaków... Myślę, że Mały w lecznicy ma dobre warunki, jest leczony i zaopiekowany i nie ma potrzeby go przenosić (zwłaszcza, że to koszty). Jemu jest potrzebny DS. W jakim on może być wieku?
-
Dzisiaj koleżanka Maxa, Shila, wybyła do DSu, smutno będzie Maxiowi:( Trochę mu się sierść przerzedziła na bokach i nie wiem czy się nie drapie w tych miejscach. Na weekendzie ma być upał, to się wykąpiemy. Rozmawiałam z wetem o stosowaniu Sebostop i mówił, że można podawać cały czas, więc po kąpieli pewnie mu zapodam.
-
Roxi jest bardzo przyjacielska do psów, bardzo lubi ich towarzystwo. Uwielbia też kontakt z człowiekiem, jest wielkim pieszczochem:) Na smyczy chodzi bardzo ładnie, dziś zaczęła już załatwiać potrzeby na ogrodzie (wczoraj wieczorem nic nie zrobiła, ale po nocy było czysto w domu i przez cały dzień też nic w domu nie zmajstrowała). Roxi ciągnie do domu. Na koty nie zwraca uwagi. Parę fotek tak na szybko. Za parę dni jak się sunia zaklimatyzuje to porobię ładniejsze fotki i w domu też.
-
Przedwczoraj był u nas wet i zaszczepiliśmy Dżekiego, bo był już czas na to. Koszt 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł dojazd weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/91ba8bf81a1bacef
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Zakupiłam dla Doyka Dolfos Arthrofos, koszt 33 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/91ba8bf81a1bacef -
Przedwczoraj był u nas wet i zaszczepiliśmy Sambę, bo był już czas na to. Po raz pierwszy spotkanie Samby i weta odbyło się poza budą:) Samba była bardzo dzielna, tylko ją przytrzymałam i zaraz było po wszystkim:) Koszt to 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł koszt dojazdu weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Przedwczoraj był u nas wet i szczepił psiaki. Grzesiowi też się dostało, bo był już czas. Koszt to 48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusówki) + 2,70 zł częściowe koszty dojazdu weta (25 zł na 9 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91ba8bf81a1bacef