Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Nooo... one są super i tyle ;) A najlepsze jest zbiorowe sikanie zaraz po wyjściu z boksu :evil_lol: Jak na komendę. Może mi się kiedyś uda pyknąć fotkę :roll:
  2. Dziś miałam telefon o Fobosa. Pytania konkretne i sensowne :roll: Ale na końcu pytanie o agresję wobec ludzi. Jak odpowiedziałam, że zalizuje nawet obcych, to jakoś nagle Pan stwierdził, że MOŻE się jeszcze odezwie i się rozłączył :roll:
  3. Oki, dzięki za info. [B]Sabina02[/B], Twoje pieniążki już dotarły, daj znać na co je przeznaczyć (100 zł na Krówka, to wiem) :roll:
  4. Aplikujemy Krówełkowi nieco większą dawkę uspokajacza i jest nieco lepiej ;) Już tak nie wariuje, przy podawaniu leków wierci się dalej, ale można go przytrzymać i jakoś to idzie. I nie chcę zapeszać, ale oczko ładnie wygląda :cool3:
  5. To chyba musisz zacząć kupować Advocate w Janowie Lubelskim :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Niki-lidka']advocate nie dziala na kleszcze wiec to cos innego:) [/quote] Działa :roll: Tak powiedział wet, poza tym ja ostatnio stosuję Advocate jako odpchliwiacz, żeby przy okazji zabezpieczać psy przed świerzbem i żadnego kleszcza jeszcze u żadnego psa nie znalazłam :roll:
  7. Oki, jogi to się umówimy na przyszły tydzień :cool3: Może być poniedziałek?? [SIZE=2]My wtedy będziemy chyba odwozić pudelka, to będzie mniejszy koszt przejazdu :roll:[/SIZE] [B]agusiazet[/B], trzeba jeszcze dorzucić 15 zł badanie kału, 26 zł tablety na odrobaczenie, 25 zł Advocate.
  8. KAJA :loveu: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4510/kaja1of1.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1919/kajaqy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7231/kaja2yz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8017/kaja3wc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7516/kaja4co2.jpg[/IMG]
  9. Kaja i Kika razem [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2194/kajakikaps6.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3606/kajakika3hw9.jpg[/IMG] KIKA :loveu: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9172/kika2hu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4889/kika1vr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9189/kika3og3.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4152/kikaja8.jpg[/IMG]
  10. [B]27-ego w niedzielne południe na polnej drodze pod lasem zatrzymał się beżowy mercedes starego typu. Za kierownicą siedziała kobieta. Z otwartych drzwi wypadły dwie czarne kulki. Samochód odjechał z piskiem opon. Kulki pozostały w polu, przerażone i zdezorientowane.[/B] Widziało to kilka osób, nikt niestety nie zdążył zapisać numerów rejestracyjnych. Wiadomo tylko, że były z Janowa Lubelskiego. "Kulki" są już u mnie w hoteliku, przywiezione tego samego dnia przez osobę, która je znalazła i z powodu braku mozliwości nawet przetrzymania, zasponsorowała ich pobyt do czasu aż znajdą dom. KAJA to mamusia, mała kudłata, młodziutka, wesoła i zabawowa suczka. KIKA to jej córeczka ok. 2-miesięczna, bardzo kontaktowa, będzie niewielkim pieskiem. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/640/kajakika1si8.jpg[/IMG] Sądząc po FATALNYM stanie sierści suni-mamusi, nikt o te psy nie dbał i specjalnie ich nie karmił. Kaja ma straszliwy łupież i matową sierść. Została już z grubsza przeczesana z zimowej sierści. Obie suńki zostały juz odpchlone, odkleszczone i odrobaczone. Kaja będzie w niedługim czasie sterylizowana. [COLOR=Red][B]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 503 68 30 50[/B][/COLOR] Zaraz będzie więcej fotek ;)
  11. Fobos na placu budowy ;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9296/fobosum6.jpg[/IMG] Straszliwy amstaff dobiera się do szyi ofiary :evil_lol: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8792/fobos1zb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8396/fobos2ht3.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1830/fobos3go5.jpg[/IMG]
  12. Ja też jestem za sterylką, tylko kto zapłaci TERAZ za zabieg? Bo Klara jest wciąż zadłużona, obecnie na ponad 200 zł :shake: A sunię trzeba jeszcze zaszczepić. Nie jest jeszcze spłacony dług po poprzedniczce Klary...
  13. Na Magię może działać jeszcze advocate, który jej zapodałam :roll: Super, że się dziewczynka tak dobrze zaklimatyzowała :multi: A jak sprawy z kotem, trochę lepiej? [B]Przypominam, że jest jeszcze 50 zł długu po Magii[/B] :-(
  14. Aha, cioteczki, można już chyba będzie zaszczepić Klarę, przynajmniej przeciwko wściekliźnie. Skończyła już brać leki. Co Wy na to?? I jeszcze sprawa antykoncepcji. Jak na razie Klara nie miała cieczki, ale można się jej spodziewać w każdym momencie... Sterylizacja to będzie spory koszt, bo duża psina, ale pomyślałam o zastrzyku hormonalnym (50 zł lepszy, 20 zł bardziej inwazyjny) :roll:
  15. [B]Romek[/B], dzięki! [B]agusiazet[/B], wpisz w tytule "sunia owczarek niemiecki". To zawsze pomaga, bo dużo ludzi wpisuje w wyszkiwarkę nazwę rasy, np. owczarek niemiecki ;)
  16. Czyli rozumiem, że Ewa nie może być teraz adoptowana? :roll:
  17. Dzięki Ulka, trochę mnie uspokoiłaś. Ja pierwszy raz mam do czynienia z operacją oka, więc wszystko dla mnie przerażające :roll: Reno, też myślałam o kennelu i przymierzam się do zakupu takiej klatki, ale jeszcze niestety nie teraz :-( Zobaczymy ile nam zostanie funduszy z remontu. A siły u Krówka pojawiają się proporcjonalnie do zainteresowania jego "osóbką". Im więcej się koło niego chodzi, tym Krówcio bardziej żywy :cool3: Kochany jest, tylko żeby sobie krzywdy nie zrobił :placz:
  18. Krówek mieszka teraz w domu. Tylko w taki sposób możemy mieć go pod ręką by regularnie podawać leki. Legowisko ma w łazience, a oprócz spacerków do dyspozycji duży taras. Co jest zaskakujące: zachowuje czystość!!! :razz: Nie wiem co dla niego lepsze, w boksie obijał się przy wchodzeniu do budy, w domu też się strasznie wierci, o wszystko zahacza, na spacerkach ciągnie, wyrywa się, próbuje biegać, skakać :shake: Żeby mu cokolwiek zapodać trzeba się z nim siłować. Humor mu wybitnie dopisuje, a mnie się włos na głowie jeży. Hydroksizina nic właściwie nie daje. Oczko jest trochę zaczerwienione, ale mam nadzieję, że nie oznacza to najgorszego. W każdym razie nie ma możliwości, aby Krówka unieruchomić :shake:
  19. Musia i Pysia witają nową koleżankę ;) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6927/ruda7dd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7182/ruda8yg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2199/ruda9bi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9099/ruda11gr7.jpg[/IMG]
  20. Musi być jakaś cena wyrwania ze schroniska :evil_lol:
  21. Krówek się wyraźnie cieszy, że teraz tyle się koło niego dzieje ;) Niestety mimo podawania syropu uspokajającego (może podaliśmy za małą dawkę) nadal jest strasznie żywy, ruchliwy i bardzo się wierci przy zakrapianiu i podawaniu leków. Mam nadzieję, że nie narobi sobie jakiejś biedy. Na razie wygląda na to, że wszystko jest w porządku.
  22. Zapadła decyzja o ciachaniu Fafiorka :diabloti: Jak tylko Rudemu już nie będzie potrzebny kubraczek, to umówimy się na ciach-ciach Faficzka ;)
  23. To w środku to akurat pies :lol: [SIZE=2]Wykastrowany ;)[/SIZE] To pierwsze od lewej to sunia. To Kredka i Goofy - część zwierzyńca jogi, która na kilka dni wyjechała do Anglii ;)
  24. A tu fotki sprzed chwili, "psia kanapa" :evil_lol: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1842/pa1kv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1631/pa2ff9.jpg[/IMG]
  25. To było już z Twoją wpłatą: [quote name='Murka']A teraz obiecane rozliczenie: Wpłaty: 100 zł Frotka 152.68 zł emilia8022 100 zł andzia69 [B]Razem 352.68 zł[/B] Koszty: 360 zł- 30 dni hotelowania 50 zł - transport do Lublina 5 zł - odrobaczenie 97.70 zł - kastracja +kołnierz 18 zł - antybiotyk po kastracji 12 zł - obcięcie pazurów, płyn do czyszczenia uszu [B]Razem 542.70 zł 352.68 zł - 542.70 = - 190 zł [COLOR=Red]Stan finansowy na 27 marca wynosi -190 zł. [/COLOR] [/B][/quote]
×
×
  • Create New...