-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Murka replied to zonia's topic in Już w nowym domu
No i miejsce jest ;) Klusia, która była ponad 3 lata w schronisku wczoraj pojechała do domku! Kochani, ze względu na dużą kolejkę, muszę znać odpowiedź w ciągu kilku dni czy przygotowywać się na przyjęcie Ewy. -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze rozliczonko ;) [B]Wpłaty na Klusię:[/B] 50 zł ewatr 100 zł Ulka18 100 zł Alaa 50 zł KubaP [B]RAZEM: 300 zł[/B] [B]Koszty:[/B] 140 zł - hotelowanie (14 dni) 5 zł odrobaczenie 12 zł odpchlenie 11 zł surowica [B]RAZEM: 168 zł[/B] 300 zł - 168 zł = 132 zł [COLOR=Red][B]PO KLUSI POZOSTAŁO 132 zł! [/B][COLOR=Black] Czy te pieniążki "wrzucić" na konto Rudego czy zostawić dla osobnego psiaka z Mielca? [/COLOR][/COLOR][SIZE=2][/SIZE] -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A tu jeszcze parę fotek z wczorajszego postoju w Nisku. Ta trzecia suczka to moja prywatna sunia ze schroniska, która mieszka teraz z moimi rodzicami w Nisku. Kluska już się przymierzała do niej z zębami :mad: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4673/murekiknx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3277/murekik1im7.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3982/murekik2eh7.jpg[/IMG] -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fafik czeka... [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/214/fafmirrjv0.jpg[/IMG] -
Allegro jak najbardziej i jak najszybciej! Kuracja antyrobalowa potrwa 5 dni. Zaczynamy od dzisiaj (tablety wczoraj wybrałam, kosztowały 26 zł). Jeszcze na dodatek przypałętało się zapalenie skóry na boku :mad: podobno to typowe przy pozbywaniu się grzybka :roll: Przemyłam dziś antybiotykiem, jak nie da to efektu, to będziemy walczyć w skuteczny sposób.
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A może by przypomnieć Fundacji o Rino? Oni zdaje się szykują już listę piesków na kolejny wyjazd? :cool3: -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No, w końcu i ja dotarłam na dogomanię ;) Klusia już w domku, mam obiecane relacje oraz zdjęcia :cool3: P. Renacie przesłałam wątek Klusi, także mam nadzieję, że tu zajrzy i może będziemy mieć relacje z pierwszej ręki :cool3: P. Renata mieszka w Mielcu i ma w mieszkaniu malutkiego pieska, z którym byli oczywiście wczoraj na spotkaniu :loveu: A Klusia będzie mieszkać pod Jaślanami, będzie (przynajmniej na razie) jedynaczką, a Pan - jak sam mówił - ma duuużo czasu, więc i spacerki będą i głaskanie - niebo dla Klusi ;) Państwo mieli wcześniej wilczura, który odszedł w wieku 15 lat. Decyzja o adopcji Kluski była bezdyskusyjna i błyskawiczna ;) Mamy już zaproszenie do nowego domku Klusi, gdybyśmy kiedyś mieli czas ;) Zabawne, że Klusia musiała wyjechać do Janowa, żeby wrócić do Mielca i znaleźć dom, ale widocznie tak musiało być :lol: Mam nadzieję, że nie sprawia problemów, ona strasznie wszystko przeżywa... Jak tylko coś będę wiedzieć to dam znać. -
Przyszło [B]100 zł od jolly[/B], dzięki! :loveu:
-
Wg mnie dom z innym psem/suką odpada niestety :shake:
-
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Reno, Berni ma duza nadwage? [/quote] Oj, dieta porządna by mu się przydała :evil_lol: -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Berniś już w samochodzie u Elzy. Ok 17.00 wyruszy w ostatni odcinek drogi do DT. Powiem wam, ze ten pies jest świetny. Oaza spokoju, do człowieka bardzo przyjazny. Widac, że nie może nacieszyc się otaczającym go światem. [/quote] To samo mówił Kierownik jak był z Bernim przejazdem u nas ;) Berni to na pewno wyjątkowy pies i odwdzięczy się za pomoc ogromnym serduchem. [SIZE=2]Serce się kraje ile takich psiaków jest w Mielcu...[/SIZE] Trzymam kciuki za Bernisia! :loveu: -
Czekała już tak długo - KLUSIA Z MIELCA MA DOM!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja też mam nadzieję, że Klusia już nie będzie z nami wracać ;) Ona strasznie potrzebuje kontaktu z człowiekiem i generalnie nic jej więcej nie potrzeba. Będziemy w Mielcu wieczorem (ok. 21.00), w domu będę ok. północy, więc nie spodziewajcie się szybkich wieści :oops: Ale zaraz po spotkaniu zadzwonię do Ulki18 (mam nadzieję, że nie bedzie spać ok. 22.00 :cool3: ). Gdyby Klusia została adoptowana, to na jej miejsce prawdopodobnie przyjeżdża do mnie już daaawno temu zgłoszona suczka z Warszawy, która 10 lat przebywa w schronisku... Ustaliśmy z TZem, że możemy mieć na stanie 2 staruszki i obiecałam, że jeśli zwolni się "miejsce staruszka" po Majce lub Krówku to pierwsza w kolejce jest ta sunia. Co nie oznacza, że nie wezmę jeszcze jakiegoś psiaka z Mielca (Gacek?), bo myślę o tym intensywnie, tylko to na pewno dopiero po majowym weekendzie. Teraz najważniejszy jutrzejszy dzień! -
Zapadła cisza zupełna :-(
-
Przyszło 20 zł od k_ofeina ;) fona, ile będziesz mogła, to wyślij. Dla mnie ze dwa-trzy opakowania :roll: a w schronisku przyda się każda ilość. Jeśli chodzi o Berniego to już osobno, bo ja nie będę mogła przekazać. modliszka, ja ogłaszam Krówka na adopcje.org, na 4lapy muszę odnowić, plakaty Krówkowe wiszą w Lublinie, Janowie Lubelskim i Stalowej Woli. Niestety nikt nawet nie pyta o Krówka :-( Co do operacji, to wg mnie jest konieczna. Krówek to oczko mruży i ma coraz bardziej mętne :-( Ja niestety nie mogę decydować, bo o tyle, że mogę Krówka przygotować do zabiegu (musi mieć zakrapiane oczy, dostawać lek przeciwzapalny na parę dni przed zabiegiem), zawieźć na operację, odebrać, zająć się po zabiegu, to niestety finansowo nie pomogę. Jeśli powiecie: operujemy! To ja umówię się z dr Balickim na odpowiedni termin, aby zdążyć Krówka przygotować. A pieniążki można zbierać w trakcie i po zabiegu. A tu Krówek we wtorek w poczekalni:
-
[B]ulvhedin[/B], dzięki! Zaraz wysyłam Ci PW. A nasza kochana Klara ma tasiemca (wyniki analizy koopy). Koszt analizy to 15 zł, a leki na tasiemca będą kosztowac ok. 30 zł (jutro wybierzemy). Sunia akurat lada dzień kończy kurację antygrzybkową (są efekty! placki zniknęły), więc można będzie wziąć się za odrobaczanie. I jeszcze jedna wiadomość: dzisiaj Klara wytrzymała przez noc i nie zrobiła koopska ani kałuży :cool3: Także jest nadzieja ;)
-
Coś mi się poputało i to wczoraj minęło 30 dni pobytu Klary :roll: No więc tak: [U]Wpłaty:[/U] 100 zł Romek-Zamość 100 zł AZ-IWONA 100 zł Romek-Zamość 200 zł zachary [B]Razem: 500 zł[/B] [U]Koszty:[/U] 410 zł - hotelowanie (22 dni 15zł/doba, 8 dni 10zł/doba - zakupiona karma). 30 zł - przejazd do Zamościa 30 zł - przejazd do lecznicy do Stalowej Woli 61 zł - antybiotyk + lek przeciwzapalny + advocate 19.40 zł - lek na grzybka 9 zł - witaminy z wapniem 23.30 zł - lek na grzybka + witamina B12 30 zł - przejazd do lecznicy do Stalowej Woli 21 zł - surowica [B]RAZEM: 633.70 zł[/B] 500 zł - 633. 70 zł = -133.70 zł [COLOR=Red][B]Stan finansowy na 15 kwiecień to - 133.70 zł.[/B][/COLOR] [SIZE=2]Nie znam jeszcze kosztów badania kału (dowiem się w piątek).[/SIZE]
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Murka czy spisalyscie w takim razie Majke juz na straty , ze nie ma nadzieji?:-(:-( Boze ,malutka ,slepa Majeczka ,a maiłysmy jej znaleśc domek,jakie to wszystko niesprawiedliwe.:-( Foksia i Dżekuś, jeśli Majka się znajdzie to i tak już u nas zostanie, więc pieniądze są do wykorzystania tak czy siak ;)
-
Myślę, że tylko dla Krówka, bo na razie nie mamy żadnego innego psiaka z problemami ze stawami. Krówek przyjmowałby 1 tabletkę dziennie (lub 1/2 tabletki jak już zdobędę Rimadyl), więc żeby mu wystarczyło na jakiś czas (jeśli np. zostanie adoptowany, to witaminki pojadą wraz z nim ;) ). Jeśli nie masz co zrobić z witaminkami, to możesz podesłać więcej, przekażę przy najbliższej okazji do schroniska w Mielcu, tam jest dużo psiaków starszych i schorowanych, na pewno się przyda. Dzięki wielkie! ;)
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Murka replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Miejsce dla Ewy będzie na pewno, może nawet już w ten piątek się zwolni. Dajcie więc proszę znać czy nadal chcecie Ewę umieścić w hoteliku i czy będą na to fundusze (10zł/doba + ewentualne leki, badania itp.), bo inne psiaki czekają w kolejce ;) -
[B]Koperek[/B], a czego Ty się spodziewałaś biorąc psa spod Przemyśla? Przecież tam psy z niedźwiedziami krzyżują :evil_lol: Cieszę się, że wieźliśmy go wtedy jak był jeszcze pokurczem, bo teraz to cieżko by go było upchać w samochodzie :cool3: [B]Koperek[/B], pięęękne foty! [SIZE=2]Nie odzywam się, ale lookam regularnie ;)[/SIZE]